Pondelok, 15. august 2022
Meniny má Marcela | zajtra Leonard

Tip na výlet

 • Viete čo majú spoločné chodník, pamätná izba, apartmán, liečebný dom, kaviareň, socha, obraz, prameň a jeden deň v roku v Bardejovských Kúpeľoch? Všetky nesú meno cisárovnej Alžbety, zvanej Sisi a sú pripomienkou jej trojtýždňovej návštevy v Bardejovských Kúpeľoch v roku 1895. Sisi sem prišla ako päťdesiatosemročná 1. júla a zotrvala tu do 22. júla 1895.
  24.11.2020
  0
 • Jedným z najvýznamnejších hradov na severovýchode Slovenska je zrúcanina hradu Zborov, nazývaného aj Makovica.
  21.11.2020
  Autor: Štefan Kuča
  0
 • Obec Zámutov pripravuje novú cyklistickú atrakciu - singletrackovú trať. Bude situovaná na východné svahy Slanských vrchov v katastri obce.
  4.11.2020
  Autor: Michaela Zdražilová
  0
 • Prirodná expozicia Vojenského múzea vo Svidníku
  Niet na Slovensku lokality, ktorá by bola tak postihnutá vojnovou históriou ako severovýchod Slovenska.
  26.9.2020
  Autor: Štefan Kuča
  0
 • O zážitkový produkt Objavte Poloniny, ktorý je naplánovaný na tento víkend (21. – 23.8.), je veľký záujem. Svedčí o tom približne 300 predaných vstupeniek. Tie si budú môcť záujemcovia kúpiť aj v sobotu priamo v území na troch miestach – Runina, Ulič a Uličské Krivé
  20.8.2020
  Autor: Michaela Zdražilová
  0
 • Alžbetínsky deň 2020
  Prvou reprezentatívnou kultúrnou akciou po korona kríze, ktorú usporiadajú Bardejovské Kúpele vo svojom areáli, bude v nedeľu 23.augusta 2020 tradičný ALŽBETÍNSKY DEŇ.
  14.8.2020
  Autor: Štefan Kuča
  0
 • 3 studničky
  OOCR ŠARIŠ BARDEJOV pokračuje v obnove turistickej infraštruktúry v regióne. Najnovšie mieni v septembri a októbri tohto roka revitalizovať turistické chodníky „Čerešňa“ a „Tri studničky“.
  6.8.2020
  Autor: Štefan Kuča
  0
 • Na území Prešovského kraja nájdu návštevníci vyše tri desiatky drevených kostolov, ktoré tvoria osobitnú skupinu sakrálneho a pamiatkového fondu Slovenska. Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Severovýchod Slovenska, preto počas tejto sezóny, spustila projekt Otvorené chrámy. Jeho cieľom je sprístupniť architektúru drevených chrámov širokej verejnosti.
  30.7.2020
  Autor: František Baláž
  0
 • Domaša je predurčená na prevádzku vodných športov. Dobré poveternostné podmienky lákajú najmä milovníkov jachtingu a windsurfingu. Čoraz častejšie sa objavujú aj vyznávači kitesurfingu. Okrem návštevníkov Domaše, ktorí prídu cielene s vlastným vybavením užiť si športový zážitok, poskytujú miestni prevádzkovatelia aj zapožičanie športového náradia.
  28.7.2020
  Autor: Michaela Zdražilová
  0
 • Foto: Marek Duleba-Bardejovský Kat
  Každá správna turistická destinácia či mesto má okrem serióznych pamiatok aj legendami a zvláštnosťami opradené atrakcie, nazývané aj pikošky. Severovýchod Slovenska - Bardejov a okolie má takýchto pikošiek lákajúcich turistov dostatok.
  27.7.2020
  Autor: Štefan Kuča
  0
 • Vadila deti
  Občianske združenie Take naše vymýšľa a realizuje nápady v oblasti cestovného ruchu a regionálneho rozvoja na Východnom Slovensku. Predstavujú nový projekt Objavte POLONINY, ktorý vymysleli počas obdobia celonárodného pokoja.
  22.7.2020
  Autor: Michaela Zdražilová
  0
 • Brekovský hrad
  Záujem o destináciu Horný Zemplín výrazne stúpol. Dôkazom toho sú nielen takmer vypredané ubytovacie kapacity v regióne, ale aj výrazne zvyšujúca sa návštevnosť webovej stránky Oblastnej organizácie cestovného ruchu Horný Zemplín a Horný Šariš (OOCR HZ a HŠ), na ktorej nájdu záujemcovia cenné informácie.
  9.7.2020
  Autor: Michaela Zdražilová
  0
 • Nápis v Údolí smrti Karpišová
  Jeden z najatraktívnejších objektov vojnovej histórie na Dukle - Vyhliadková veža, je v súčasnosti otvorená iba v expozičnej časti na prízemí.
  8.7.2020
  Autor: Štefan Kuča
  0
 • Hrad Plaveč
  Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) v spolupráci s Ministerstvom dopravy a výstavby SR a krajskými organizáciami cestovného ruchu vypraví počas leta štyridsaťštyri mimoriadnych vlakových spojení na 10 linkách.
  3.7.2020
  Autor: František Baláž
  0
 • V stredu 1.júla 2020 otvorili v Bardejovských kúpeľoch, a.s. , vonkajšie letné kúpalisko s vyhrievanou vodou.
  2.7.2020
  Autor: Štefan Kuča
  0
 • Vojenské prírodné múzeum na Dukle
  Severovýchod Slovenska ponúka široké možnosti výletov pre rodiny s deťmi na individuálnu turistiku.
  27.6.2020
  Autor: Štefan Kuča
  0
 • V utorok 23.júla 2020 v Bardejovských kúpeľoch, a.s. , v Balneo prevádzke slávnostne otvorili renovované pracovisko PROMINENT, ktoré bude poskytovať klientom nadštandardné služby. Investícia za cca 60 000 eur prinesie vyššiu úroveň služieb, špeciálne kúpele a špeciálne druhy masáží. Pri revitalizácii objektu sa zväčšila aj oddychová zóna, ktorú môžu využiť kúpeľní hostia i samoplatcovia. Informovala o tom ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských kúpeľov, a.s. , Tamara Šatanková.
  25.6.2020
  Autor: Štefan Kuča
  0
 • Požehnanie cyklotrasy
  Vo Veľkom Šariši včera požehnali a uviedli do života cyklotrasu i historizujúci most. Cyklisti tak môžu plynule prejsť z Prešova až do záhradkárskej osady v Šarišských Michaľanoch. Mesto Veľký Šariš je v súčasnosti pravdepodobne mesto s najväčším počtom kilometrov cyklotrás na Slovensku v prepočte na počet obyvateľov.
  25.6.2020
  Autor: Veronika Lazoríková
  0
 • K lodi Bohemia, ktorá od vlaňajška brázdi vody Domaše, sa z Hanušoviec nad Topľou dostanete v lete autobusom jednoduchšie. Prešovský samosprávny kraj (PSK) totiž vyhovel žiadosti Oblastnej organizácie cestovného ruchu Horný Zemplín a Horný Šariš (OOCR HZ a HŠ) a pridal na tejto trase počas pracovného týždňa priamy spoj cez obec Detrík.
  22.6.2020
  Autor: Michaela Zdražilová
  0
 • V druhej polovici júna štartuje už 5. edícia súťaže LEGENDARIUM určená najmä pre rodiny s deťmi. Vynovený koncept súťaže vychádza z aktuálneho diania v odvetví cestovného ruchu.
  19.6.2020
  Autor: František Baláž
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK