Utorok, 15. jún 2021
Meniny má Vít | zajtra Blanka, Bianka

Vzdelávanie a školstvo

 • Prešov - Činohra Divadla Alexandra Duchnoviča (DAD) v Prešove pripravila v divadelnej sezóne 1999/2000 tri premiéry predstavení, folklórny súbor PULS ani jednu.
  14.7.2000
  0
 • Nedostatok finančných prostriedkov veľmi negatívne ovplyvnil priebeh sezóny 1999/2000 v Divadle Jonáša Záborského (DJZ) v Prešove, ktorá bola jeho prvou po opätovnom osamostatnení sa a po prechode pod zriaďovateľskú funkciu Krajského úradu (KÚ) v Prešove v júli minulého roka. Nedostatok je taký akútny, že v najbližších dvoch-troch týždňoch má riaditeľ DJZ Jozef Fiffík predložiť finančnú správu prednostovi KÚ Jozefovi Polačkovi a na základe toho bude rozhodnuté, či do novej sezóny nastúpi DJZ už len ako jednosúborové divadlo. V súčasnosti má podľa zriaďovacej listiny tri súbory - spevohry, činohry a komorného baletu. J. Fiffík 10. júla povedal, že komorný balet v DJZ končí k 31. júlu, keďže nedošlo k dohode medzi jeho vedením a vedením súboru spevohry o začlenení do baletnej zložky spevoherného súboru.
  13.7.2000
  0
 • Z týždenného koncertného turné v prímorskom tuniskom meste Monastir sa vrátil súbor mažoretiek z prešovského Parku kultúry a oddychu, členovia tunajšieho mládežníckeho dychového orchestra pod vedením Jaromíra Doležala a speváčka Miroslava Hamborská, ktorá bola v tejto partii po prvýkrát.
  8.7.2000
  0
 • Derniérou - oficiálne vyhláseným posledným predstavením - sa skončila 1. júla púť divácky mimoriadne úspešného muzikálu Dracula po javiskách v Prahe, Bratislave a napokon v Prešove.
  3.7.2000
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.