Nedeľa, 14. august 2022
Meniny má Mojmír | zajtra Marcela

Video: Staré zábery, nové demo Chiki liki tu-a

Prešovská skupina Chiki liki tu-a uverejnila krátke video so zábermi z jesenného turné, počas ktorého sa predstavila v deviatich európskych krajinách. Video však obsahuje iný klenot. Je ním demo nahrávka pripravovanej novej skladby.

Chiki liki tu-a

Chiki liki tu-a sa chystajú koncom apríla do štúdia, kedy začnú pracovať na nových pesničkách. Existuje už niekoľko náčrtov a jeden z nich skupina použila ako podmaz k záberom zo svojho jesenného turné. „Je to taká spojka medzi minulosťou a budúcnosťou“, hovorí o videu Martin Višňovský.

Novinka Chiki liki tu-a by mohla vyjsť už túto jeseň. Išlo by tak o oficiálne piaty album kapely.

Video archív nájdete na tv.pis.sk

Mohlo by Vás zaujímať
Reštart turistiky sa na severovýchode Slovenska celkom vydaril. Návštevnosť ešte nedosahuje predpandemickú úroveň z roku 2019
Reštart turistickej sezóny sa na severovýchode Slovenska celkom vydaril. Návštevnosť ešte nedosahuje predpandemickú úroveň z roku 2019, ale zdá sa, že z najhoršieho sú už subjekty cestovného ruchu von. Sľubne sú navštevované všetky múzeálne expozitúry v Bardejove a v Bardejovských Kúpeľoch, ktoré patria pod Šarišské múzeum v Bardejove. Aj návštevnosť v samotných Bardejovských Kúpeľoch rastie, aj keď do úrovne posledného predpandemického roku 2019 ešte trochu chýba. Informuje o tom riaditeľ (OOCR) „ŠARIŠ“ – Bardejov Radomír Jančošek.
Folklórny súbor Solivarčan oslavuje 10. výročie
Umelecké teleso sídliace na Solivare tento rok oslavuje významné výročie. Už 10 rokov združuje talentovaných spevákov, tanečníkov a hudobníkov, ktorých okrem talentu spája aj veľká láska k folklóru.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK