Štvrtok, 02. júl 2020
Meniny má Berta | zajtra Miloslav

Na Dobrý Festival dorazil špeciálne upravený kamión Jack Daniel´s

Jack Daniel´s Experience prišiel prvý krát na Slovensko. Už dnes a zajtra si ho budú môcť vychutnať návštevníci Dobrého Festivalu v Prešove. Tento projekt prešiel za päť rokov celú Európu a zažili ho milióny ľudí.

kamión Jack Daniel´s na Dobrom Festivale 2012
kamión Jack Daniel´s na Dobrom Festivale 2012

Chceme priniesť Jacka tam, kde sa nachádza hudba, ktorú majú ľudia radi“, hovorí manažér projektu Dominik Matušinský. Najväčšou ikonou tejto výpravy je dvadsaťmetrový americký kamión, ktorý so sebou prináša tradíciu Lynchburgu a ponúka návštevníkom obľúbených európskych festivalov pohodlie, spoločenské hry a zábavu.

Pohodlie nájdu umelci, bloggeri a žurnalisti v stane Music Report Tent, v ktorom vzniknú aktuálne rozhovory s účinkujúcimi. V Lynchburg stane si návštevníci oddýchnu medzi jednotlivými vystúpeniami hudobných skupín. Okrúhle sedenia nazvané Mellowing vat-y sú inšpirované procesom výroby whiskey Jack Daniel´s a kedykoľvek si môžete zahrať black jack, guitar hero a stolný futbal.

Myšlienka priniesť najväčší bar na kolesách na Dobrý festival vznikla pred dvoma týždňami. Pôvodne trvajú prípravy aj niekoľko mesiacov, kým sa Jack Daniel´s Truck vydá na konkrétny festival. „Vždy bolo mojim snom priniesť tento kamión na Slovensko. Dali sme do toho veľa osobného prístupu a zvládli sme to za nereálnu dobu. Veľká vďaka patrí ľuďom akým je môj kolega Martin Frimmer“, upresňuje len 25 ročný D. Matušinský.

Neodmysliteľnou súčasťou je Jack Daniel´s Stage, ktorý ponúka priestor mladým kapelám. „Sme radi, že to môžeme realizovať aj na Slovensku a špeciálne v Prešove, ktorý je muzikantským mestom“, hovorí manažér projektu, ktorý s truckom precestoval Európu. „Na Dobrom festivale to má devízu v tom, že si ľudia tento truck cenia oveľa viac. Som z toho nadšený a ľudia sú tu veľmi srdeční“, dodáva Dominik Matušinský. Kamión sa predstavil na festivaloch ako Szigeth, Rock am Ring alebo Pinkpop, ktoré sú známe niekoľko stotisícovým davom. Na Slovensku si ho už tento víkend užijú návštevníci Dobrého Festivalu.

Foto: Greatmilan

Súvisiace články
26.6.2012 Dobrý festival vdýchol život prešovskému amfiteátru 23.6.2012 Dobrý Festival 2012: Heľenine oči dnes ako prekvapenie 23.6.2012 Dobrý Festival 2012: N.O.H.A. Circus Underground dnes vystúpi na hlavnom stagei 22.6.2012 Prešovský Dobrý festival otvára letnú hudobnú sezónu 22.6.2012 Foto: Prípravy pred Dobrým festivalom 20.6.2012 Výhercovia súťaže o 2 lístky na Dobrý festival 19.6.2012 Back2Love a Kinky Movement oživia tanečný stan na Dobrom Festivale 15.6.2012 Súťaž o 2 lístky na Dobrý festival 14.6.2012 Jack Daniel´s prinesie Ameriku na Dobrý Festival 13.6.2012 Dobrý Festival: S IMT Smile vystúpi aj Katarína Knechtová po 15 rokoch 29.5.2012 Foto: Prešovský amfiteáter čaká na svoj rozkvet 29.5.2012 Dobrý festival vráti kultúru na prešovský amfiteáter 26.5.2012 Dobrý Festival 2012 uvedie Goldieho a B-Complexa 19.5.2012 Na Dobrom Festivale 2012 sa predstaví aj kozmopolitná formácia N.O.H.A. 10.5.2012 Dobrý Festival: Prešovský Amfiteáter ožije po desiatich rokoch
Mohlo by Vás zaujímať
Po roku tu máme opäť Prešovské vínne slávnosti
Po úspešnom minuloročnom nultom ročníku sa Wave centrum nezávislej kultúry rozhodol aj tento rok usporiadať Prešovské vínne slávnosti. Víno a sprievodný program si znova budete môcť vychutnať pod holým nebom.
Štartuje Letné kino POCITY 2020
Aj v neľahkých časoch máme pre vás dobré správy. Letné kino POCITY bude premietať filmy pod hviezdnou oblohou aj tento rok. V záhradnom kine na Masarykovej ulici (za Kinom Scala) si tak už po tretíkrát budete môcť vychutnať neopakovateľný filmový zážitok.
Festival Filmová noc na hrade (FNNH) bude mať toto leto pauzu, fanúšikov však čaká prekvapenie v podobe „Síkrit FNNH“
Unikátny festival plný filmových zážitkov pod holým nebom - Filmová noc na hrade (FNNH), bude mať tento rok neplánovanú pauzu. Organizátori presúvajú 9. ročník na rok 2021.
Galéria Caraffka dala priestor talentovaným umelcom
V mestskej galérii Caraffka sa uskutočnila výstava talentovaných umelcov, ktorí nie sú absolventmi vysokých škôl umeleckého smeru, no dokážu vytvoriť jedinečné umelecké diela.
V Rákociho paláci vystavujú unikátne dielo Jána Lazoríka
Krajské múzeum v Prešove predstaví autentické fotografie zberateľa hmotnej a duchovnej ľudovej kultúry šarišského regiónu Jána Lazoríka. Tie svojou témou približujú ťažký život roľníkov na východnom Slovensku ako aj náročnú cestu obilného zrna až k finálnemu produktu, chlebu. Nová výstava je obohatená aj o trojrozmerné exponáty z etnografickej zbierky Krajského múzea.
Príďte s deťmi stráviť skvelý víkend do Jazdeckého areálu v Prešove
Mesto Prešov pozýva všetky deti a ich rodičov stráviť skvelý víkend plný zábavy v Jazdeckom areáli. Pripravený je program plný zábavy a nebude chýbať ani jazda na koni.
Kinsfolk použili v novinke retro zábery zo svadobných VHS kaziet. Pozrite si vydarený klip
Slovenské duo Kinsfolk predstavuje nový singel All My Friends Are Getting Married. K novinke pripravili hudobníci parádny retro klip zo svadobných VHS kaziet svojich rodičov a rodičov svojich priateľov. Finálny zvuk pesničky zverili opäť dánskemu producentovi Joelovi Krozerovi, s ktorým si vyskúšali spoluprácu na predošlom singli Tough Girl.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.