Nedeľa, 12. júl 2020
Meniny má Nina | zajtra Margita

Lekári ošetrili do rána po silvestrovských oslavách 24 ľudí

Lekári na klinike úrazovej chirurgie Fakultnej nemocnice s poliklinikou J. A. Reimana Prešov mali 31. decembra pomerne pokojnú službu, situácia sa však zmenila po polnočných oslavách príchodu nového roka 2013.

(ilustračné foto: TASR)
(ilustračné foto: TASR)

Do siedmej ráno dnes ošetrili 24 ľudí, z toho osem s nekrvavým poranením, dvoch s popáleninami ruky po manipulácii s pyrotechnikou, 14 s rôznymi krvavými poraneniami, ktoré boli najčastejšie spôsobené pádom alebo napadnutím inou osobou“, uviedla pre TASR hovorkyňa prešovskej nemocnice Renáta Cenková.

Jedného pacienta hospitalizovali na stomatochirurgickom oddelení po tom, ako mu strelil ohňostroj do tváre. Ďalšiu maloletú pacientku prijali na traumatologické oddelenie so zlomeninou ramennej kosti po zrážke s autom. „Takmer všetci pacienti bolo značne potužení alkoholom“, dodala hovorkyňa.

Mohlo by Vás zaujímať
Podaj ďalej kvapku krvi
Najsilnejšou podobou lásky je nezištná pomoc a obetovanie sa pre iných. Staňte sa hrdinom, pomôžte zachrániť životy a odneste si so sebou dobrý pocit. V utorok, 14. júla 2020 bude vaša pomoc veľmi potrebná.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.