Utorok, 27. september 2022
Meniny má Cyprián | zajtra Václav

Dohodnú sa na piatkovom stretnutí?

Situácia okolo hádzanárov prešovského Tatrana uviazla po pondelkových udalostiach na mŕtvom bode. Hráči splnili svoje predsavzatie, že v prípade neodstúpenia výkonného výboru klubu a prezidenta prestanú trénovať.

"Oficiálne dodržiavame to, čo sme povedali, teda že prerušíme tréning," povedal nám včera Marián Mišek, manažér a hráč minuloročnej rezervy, ktorý mal v minulých dňoch zaujať jedno z popredných miest v klube. Aj to, že sa tak nestalo, bolo dôvodom otvoreného listu a petície hráčov, ktorá spustila v pondelok lavínu reakcií. "Neoficiálne sa pripravujeme na súťaž v Mestskej hale, lebo necelé dva týždne pred štartom ligy potrebujeme niečo robiť."

Jeho slová potvrdil aj tréner Gabriel Káňa. "Pokiaľ viem, tak člen výboru Peter Jalč si pozval na pohovory niektorých, prevažne mladších hráčov. Z výkonného výboru nám odkázali, aby sme sa stretli v stredu o osemnástej hodine. To však viacerým hráčom nevyhovovalo, majú predsa len pracovné povinnosti a tak sme navrhli stretnúť sa o pol deviatej večer v Mestskej hale. Z výboru však nikto neprišiel..."

Podľa našich informácií je "ďalšie kolo" rozhovorov o budúcnosti prešovskej mužskej hádzanej na programe v piatok o 17. hodine. Dve znesvárené strany by mali zasadnúť za jeden stôl a dohodnúť sa na ďalšom postupe, respektíve na kompromisoch predovšetkým v personálnych otázkach vedenia klubu a tréningov. Či sa tak skutočne stane, to je zatiaľ vo hviezdach.

Mohlo by Vás zaujímať
Tatran Prešov je po desiatom kole na čele tabuľky II. ligy
Tatran Prešov natiahol svoju víťaznú šúru v lige už na 6 zápasov. V sobotňajšom zápase proti Slovan Bratislava B sa Tatran Prešov dostal na prvé miesto v tabuľke.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK