Utorok, 22. október 2019
Meniny má Sergej | zajtra Alojzia

Vyzvi srdce k pohybu 2013

Celonárodná medzinárodne koordinovaná kampaň na zvýšenie pohybovej aktivity dospelej populácie.

Vyzvi srdce k pohybu 2013

Kampaň sa koná pod záštitou ÚVZ SR a kancelárie WHO na Slovensku. Do tejto kampane sa zapojil aj Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Prešove.

Nedostatok pohybovej aktivity sa významnou mierou podieľa na zvyšovaní chorobnosti a úmrtnosti na chronické ochorenia. Cieľom kampane je povzbudiť formou súťaže čo najviac ľudí, aby zaradili do svojho voľného času každodenne aspoň 30 minút pohybových aktivít a žili zdravšie.

Celonárodná kampaň bude prebiehať od 8. 4. do 30. 6. 2013.

Ako sa dá do súťaže zapojiť?

• Vyplňte účastnícky list hneď keď sa rozhodnete stať sa účastníkom súťaže. Nezabudnite správne uviesť všetky požadované údaje. Účastnícky list si môžete vytlačiť aj z webovej stránky RÚVZ Prešov www.ruvzpo.sk.
• Súčasťou účastníckeho listu je aj Váš tréningový denník. Počas účasti v programe vpíšte denne do riadku, kde je uvedená Vaša činnosť počet minút, ktoré ste jej venovali. Koncom týždňa zapíšete do posledného riadku svoju aktuálnu hmotnosť.
• Venujte pohybovým činnostiam 4 týždne za sebou. Účastníci aktívni 6 a viac týždňov budú zaradení aj do prémiového žrebovania.
• Po ukončení svojej účasti v súťaži nezabudnite účastnícky list podpísať. Podpíše Vám ho aj Váš svedok. Ak Vás k účasti v súťaži motivovalo dieťa od 7 do 18 rokov, môžete ho uviesť na svoj účastnícky list ako detského pozorovateľa.
• Vyplnený a podpísaný účastnícky list môžete poslať poštou na adresu OPZ RÚVZ Banská Bystrica, Cesta k nemocnici 1, 97556 Banská Bystrica, alebo ho osobne odovzdať na Regionálnom úrade verejného zdravotníctva v Prešove, Hollého 5, oddeleniu podpory zdravia a výchovy ku zdraviu. Je tiež možné poslať ho preskenovaný e-mailom na adresu , ktorú nájdete na www.vzbb.sk v článku o kampaní Vyzvi srdce k pohybu.

Zapojte sa do súťaže a prekonajte svoju pohodlnosť
Regionálny úrad verejného zdravotníctva Prešov oddelenie podpory zdravia a výchovy ku zdraviu

Prílohy
Účastnícky list
pdf
541.5 kB
Mohlo by Vás zaujímať
Ako zachrániť život
Prešovskí mestskí policajti si v priestoroch mestského úradu na Jarkovej ulici precvičili svoje zručnosti a znalosti týkajúce sa poskytovania prvej pomoci. Všetky dôležité zásady, týkajúce sa toho "Ako zachrániť život" im prišli v utorok 24.9.2019 názorne predviesť zdravotníci z operačného strediska záchrannej zdravotnej služby.
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 128 m2, s pozemkom 2456 m2, Malý Šariš, okr. Prešov

Na predaj podpivničený rodinný dom s pozemkom 2456 m2, s garážou s nadstavbou a hospodárskymi budovami, Malý Šariš. Zastavaná plocha 128 m2, úžitková plocha 108 m2, podpivničenie 100 m2, pôjd 90 m2. Dom je riešený ako 3-izbový.

0907030623 | | cena: 156.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom na Šidlovci, pozemok 817 m2, Prešov

Na predaj rodinný dom v pôvodnej zástavbe rodinných domov s pozemkom o výmere 817 m2 v časti Šidlovec v Prešove. 5 izbový rodinný dom, úžitková plocha cca 160 m2. V celom dome sú plastové okná, inak pôvodný stav. Všetky IS. Výborná lokalita.

0907030622 | | cena: 159.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.