Utorok, 14. júl 2020
Meniny má Kamil | zajtra Henrich

Vyzvi srdce k pohybu 2013

Celonárodná medzinárodne koordinovaná kampaň na zvýšenie pohybovej aktivity dospelej populácie.

Vyzvi srdce k pohybu 2013

Kampaň sa koná pod záštitou ÚVZ SR a kancelárie WHO na Slovensku. Do tejto kampane sa zapojil aj Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Prešove.

Nedostatok pohybovej aktivity sa významnou mierou podieľa na zvyšovaní chorobnosti a úmrtnosti na chronické ochorenia. Cieľom kampane je povzbudiť formou súťaže čo najviac ľudí, aby zaradili do svojho voľného času každodenne aspoň 30 minút pohybových aktivít a žili zdravšie.

Celonárodná kampaň bude prebiehať od 8. 4. do 30. 6. 2013.

Ako sa dá do súťaže zapojiť?

• Vyplňte účastnícky list hneď keď sa rozhodnete stať sa účastníkom súťaže. Nezabudnite správne uviesť všetky požadované údaje. Účastnícky list si môžete vytlačiť aj z webovej stránky RÚVZ Prešov www.ruvzpo.sk.
• Súčasťou účastníckeho listu je aj Váš tréningový denník. Počas účasti v programe vpíšte denne do riadku, kde je uvedená Vaša činnosť počet minút, ktoré ste jej venovali. Koncom týždňa zapíšete do posledného riadku svoju aktuálnu hmotnosť.
• Venujte pohybovým činnostiam 4 týždne za sebou. Účastníci aktívni 6 a viac týždňov budú zaradení aj do prémiového žrebovania.
• Po ukončení svojej účasti v súťaži nezabudnite účastnícky list podpísať. Podpíše Vám ho aj Váš svedok. Ak Vás k účasti v súťaži motivovalo dieťa od 7 do 18 rokov, môžete ho uviesť na svoj účastnícky list ako detského pozorovateľa.
• Vyplnený a podpísaný účastnícky list môžete poslať poštou na adresu OPZ RÚVZ Banská Bystrica, Cesta k nemocnici 1, 97556 Banská Bystrica, alebo ho osobne odovzdať na Regionálnom úrade verejného zdravotníctva v Prešove, Hollého 5, oddeleniu podpory zdravia a výchovy ku zdraviu. Je tiež možné poslať ho preskenovaný e-mailom na adresu , ktorú nájdete na www.vzbb.sk v článku o kampaní Vyzvi srdce k pohybu.

Zapojte sa do súťaže a prekonajte svoju pohodlnosť
Regionálny úrad verejného zdravotníctva Prešov oddelenie podpory zdravia a výchovy ku zdraviu

Prílohy
Účastnícky list
pdf
541.5 kB
Mohlo by Vás zaujímať
Podaj ďalej kvapku krvi
Najsilnejšou podobou lásky je nezištná pomoc a obetovanie sa pre iných. Staňte sa hrdinom, pomôžte zachrániť životy a odneste si so sebou dobrý pocit. V utorok, 14. júla 2020 bude vaša pomoc veľmi potrebná.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.