Štvrtok, 02. júl 2020
Meniny má Berta | zajtra Miloslav

Dobrý festival s Petrom Lipom, Petrom Nagyom a IMT Smile

Siedmy ročník Dobrého festivalu v Prešove privíta fanúšikov dobrej hudby 21. a 22. júna opäť v amfiteátri. Pripravené budú tri pódiá - Dobrá hudba, Šariš dobrá piváreň a Jack Daniel's music štart.

(foto: greatmilan)
(foto: greatmilan)

Chýbať nebudú tradičné stany Hare krišna, Detský kútik a Dobrí bojovníci.

Na festivalovom pódiu sa v priebehu dvoch dní predstavia Freak Power (UK), IMT Smile, Peter Lipa, Peter Nagy, Chiki Liki Tu-A, Heľenine Oči, Mloci, Žobráci, Hrdza, Andrej Šeban, Nocadeň, Edo Klena, Metropolis, Dalla Matina Alla Sera, Raindown, Andy Belej, Binery, Kandráčovci, Sám Sebou, Prešovský Dixieland či Steve Walsh Trio (USA, SK). V tanečnom stane to budú Roni Size, Giom, Gapa and Groovin' Heads & Terrence Williams (USA), Overhaul & Gurry (Back2Love DJ's), Lucas Hulan, IM Cyber, Kitten & The Hip (UK), Zašo & Back2Love DJ's, Duall a Bendhy.

Súčasťou podujatia je od jeho začiatkov tanečný stan, ktorý v tomto roku dosiahne zatiaľ najväčšie rozmery v histórii festivalu. Zabávať sa v ňom bude viac ako tisíc návštevníkov, ktorí sa môžu tešiť už prvý deň festivalu, na nočnú house - party Back2Love Night. Tá sa skončí až východom ranného slnka. Headlinerom Back2Love Night bude producent, remixér a dídžej Giom.

Rozhodnutie organizátora festivalu Mira Táslera, staršieho z dvojice známych bratov, dať väčší priestor menšinovým žánrom, sa ukázalo ako správne a získalo si mnoho fajnšmekrov. Súviselo to aj so zaradením Back2Love dídžejov do programu v roku 2011, kedy si vďaka svojmu vystúpeniu získali veľký ohlas u publika. Z pôvodne malého stanu si tak fanúšikovia aj vďaka Back2Love vyžiadali oveľa väčší priestor, ktorý tento rok zaplní viac ako tisíc tancujúcich návštevníkov festivalu.

Už siedmy rok ponúkneme program na troch hudobných pódiách. Od minulého roka sme sa presunuli do prešovského amfiteátra, ktorý desať rokov chátral. Tento rok bude amfik pripravený na plnú prevádzku, neustále ho upravujeme, aby sme návštevníkom vytvorili príjemné prostredie v novom kultúrnom parku v meste Prešov“, pozýva na festival jeho hlavný organizátor Miro Tásler.

Súvisiace články
19.6.2013 Detský kútik na Dobrom festivale 11.6.2013 Na Kapušianskom hrade našlo prácu 30 nezamestnaných 11.6.2013 Britské vlajky nad Dobrým Festivalom 5.6.2013 Na Dobrom festivale v Prešove sa zídu známi rodáci 2.5.2013 Začína nová éra prešovského Amfiteátra 8.4.2013 Dobrý Festival privíta ďalšiu legendu DNB 17.2.2013 Dobrý festival aj s veľkorozmerným tanečným stanom 21.1.2013 Dobrý Festival rozozvučí prešovský Amfiteáter aj tento rok
Mohlo by Vás zaujímať
Po roku tu máme opäť Prešovské vínne slávnosti
Po úspešnom minuloročnom nultom ročníku sa Wave centrum nezávislej kultúry rozhodol aj tento rok usporiadať Prešovské vínne slávnosti. Víno a sprievodný program si znova budete môcť vychutnať pod holým nebom.
Štartuje Letné kino POCITY 2020
Aj v neľahkých časoch máme pre vás dobré správy. Letné kino POCITY bude premietať filmy pod hviezdnou oblohou aj tento rok. V záhradnom kine na Masarykovej ulici (za Kinom Scala) si tak už po tretíkrát budete môcť vychutnať neopakovateľný filmový zážitok.
Festival Filmová noc na hrade (FNNH) bude mať toto leto pauzu, fanúšikov však čaká prekvapenie v podobe „Síkrit FNNH“
Unikátny festival plný filmových zážitkov pod holým nebom - Filmová noc na hrade (FNNH), bude mať tento rok neplánovanú pauzu. Organizátori presúvajú 9. ročník na rok 2021.
Galéria Caraffka dala priestor talentovaným umelcom
V mestskej galérii Caraffka sa uskutočnila výstava talentovaných umelcov, ktorí nie sú absolventmi vysokých škôl umeleckého smeru, no dokážu vytvoriť jedinečné umelecké diela.
V Rákociho paláci vystavujú unikátne dielo Jána Lazoríka
Krajské múzeum v Prešove predstaví autentické fotografie zberateľa hmotnej a duchovnej ľudovej kultúry šarišského regiónu Jána Lazoríka. Tie svojou témou približujú ťažký život roľníkov na východnom Slovensku ako aj náročnú cestu obilného zrna až k finálnemu produktu, chlebu. Nová výstava je obohatená aj o trojrozmerné exponáty z etnografickej zbierky Krajského múzea.
Príďte s deťmi stráviť skvelý víkend do Jazdeckého areálu v Prešove
Mesto Prešov pozýva všetky deti a ich rodičov stráviť skvelý víkend plný zábavy v Jazdeckom areáli. Pripravený je program plný zábavy a nebude chýbať ani jazda na koni.
Kinsfolk použili v novinke retro zábery zo svadobných VHS kaziet. Pozrite si vydarený klip
Slovenské duo Kinsfolk predstavuje nový singel All My Friends Are Getting Married. K novinke pripravili hudobníci parádny retro klip zo svadobných VHS kaziet svojich rodičov a rodičov svojich priateľov. Finálny zvuk pesničky zverili opäť dánskemu producentovi Joelovi Krozerovi, s ktorým si vyskúšali spoluprácu na predošlom singli Tough Girl.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.