Štvrtok, 21. november 2019
Meniny má Elvíra | zajtra Cecília

V Prešovskom samosprávnom kraji sú zatiaľ dvaja kandidáti na predsedu

Zapisovateľka volebnej komisie v Prešovskom samosprávnom kraji (PSK) doposiaľ zaevidovala dve kandidatúry na funkciu predsedu vyššieho územného celku Prešov.

Hovorkyňa PSK Veronika Fitzeková informovala, že Slovenská ľudová strana navrhla 54-ročného podnikateľa Jozefa Mihalčina z Vranova nad Topľou.

Druhým kandidátom je Vladimír Klein, 61-ročný riaditeľ mestského podniku zo Spišskej Belej. Jeho nomináciu podala Ľudová strana Naše Slovensko“, doplnila hovorkyňa.

Oba politické subjekty predložili aj kandidátky na poslancov do krajského parlamentu. Slovenská ľudová strana navrhla osem kandidátov na poslancov vo volebnom obvode Poprad a jedného kandidáta v Starej Ľubovni. Ľudová strana Naše Slovensko predložila nominácie na poslancov vo volebných obvodoch Kežmarok, Poprad, Prešov, Sabinov a Vranov nad Topľou.

Krajská rada Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) v závere týždňa avizovala, že v pondelok 16. septembra oficiálne podá kandidačnú listinu na predsedu PSK aj nominant KDH Ján Hudacký“, uzavrela Fitzeková.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.