Piatok, 10. júl 2020
Meniny má Amália | zajtra Milota

J. Hudacký ohlásil svoju kandidatúru na predsedu PSK

Poslanec Národnej rady SR a podpredseda KDH Ján Hudacký dnes ohlásil svoju kandidatúru na predsedu Prešovského samosprávneho kraja (PSK) a predstavil svoj volebný program.

Ján Hudacký

Hudacký je kandidátom pravicovej koalície KDH, SDKÚ-DS a Most–Híd.

Môj volebný program sa opiera o tri základné piliere - oživenie hospodárstva regiónu a zamestnanosti podporou živnostníkov, farmárov, malých a stredných podnikateľov, ďalej aktívnu podporu a rozvoj dopravnej infraštruktúry a stimuláciu rozvoja cestovného ruchu“, povedal na tlačovej konferencii Hudacký.

Poznamenal, že Prešovský kraj má veľký potenciál v prírodnom bohatstve a historických pamiatkach svetového významu, čo treba využiť. Potenciál regiónu je však podľa neho predovšetkým v schopných, aktívnych a obetavých ľuďoch a je povinnosťou ho bezodkladne využiť. V oblasti dopravy sa chce zamerať na presadenie rýchlostnej cesty R4 a tzv. modrého variantu okolo Domaše s tunelovým riešením cez horský priechod Petič.

Koalícia KDH, SDKÚ-DS a Most–Híd postaví spoločnú kandidačnú listinu na poslancov PSK v plnom počte, t. j. 62 poslancov. Odovzdať by ju chcela zrejme budúci týždeň.

Okrem Hudackého už odovzdali svoju kandidatúru na predsedu PSK dvaja kandidáti. Slovenská ľudová strana navrhla 54-ročného podnikateľa Jozefa Mihalčina z Vranova nad Topľou. Druhým kandidátom je Vladimír Klein, 61-ročný riaditeľ mestského podniku zo Spišskej Belej. Jeho nomináciu podala Ľudová strana Naše Slovensko.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.