Piatok, 15. november 2019
Meniny má Leopold | zajtra Agnesa

NOVA postaví v Prešovskom kraji 37 kandidátov na poslancov

Hnutie Nová väčšina – Dohoda (NOVA) postaví v rámci volieb do samosprávnych krajov 37 kandidátov na poslancov zastupiteľstva Prešovského samosprávneho kraja (PSK).

TASR o tom informoval predseda Krajského koordinačného centra NOVA Prešovský kraj Ján Paľa.

Vo volebnom obvode Prešov bude za hnutie bojovať 12 kandidátov na poslancov. Štyroch postaví vo volebných obvodoch Bardejov, Humenné, Poprad. Troch kandidátov vo volebnom obvode Svidník a Vranov nad Topľou, dvoch vo volebnom obvode Kežmarok, Snina, Stará Ľubovňa a jedného kandidáta vo volebnom obvode Medzilaborce.

PSK potrebuje nové ponímanie politiky a zásadnú zmenu pomerov. NOVA je mladé dynamické hnutie s potenciálom túto zmenu dosiahnuť na úrovni kraja aj celoslovensky“, uviedol Paľa. Vo volebných obvodoch Levoča, Sabinov a Stropkov hnutie nepostaví vlastných kandidátov. Do volieb poslancov zastupiteľstva PSK pôjde NOVA samostatne. Ako uviedol Paľa, hnutie na predsedu PSK nemá vlastného kandidáta.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.