Sobota, 01. október 2022
Meniny má Arnold | zajtra Levoslav

Hádzanári dospeli ku určitému kompromisu

Piatkové podvečerné rokovanie výkonného výboru MHK Tatran Prešov so zástupcami petičného výboru a signatármi otvoreného listu, ktorý spustil v pondelok lavínu reakcií, dospelo, zdá sa, ku istému kompromisnému riešeniu. Viac nám povedal Marián Mišek, ktorý zastupuje petičný výbor.

"Za našu stranu som bol na rokovaní s výkonným výborom sám, lebo hráči s trénerom Gabom Káňom normálne trénovali, pravda, mimo haly na Baštovej, lebo oficiálne dodržiavame tréningové embargo. Dohodli sme sa na tom, že v pondelok bude večer o šiestej hráčska schôdza a potom rokovanie samotných hráčov s výborom. Výkonný výbor odmietol požiadavku okamžitého zvolania konferencie a trvá na jej riadnom termíne, teda v septembri, alebo októbri a na nej budem prezentovať svoju koncepciu vstupu do klubu z manažérskeho postu. Myslím si, že výborníci si uvedomili, že bez hráčov jednoducho ťažko hrať súťaž. V prvom rade však musia chlapcom predostrieť, za čo a za akých podmienok budú hrať prvú ligu, otvoriť by sa mala aj otázka poistiek a ďalšie veci. Každopádne som však presvedčený, že nabudúci víkend na prvý zápas ligy do Trnavy pocestujeme, našim cieľom nikdy nebolo nehrať."

Mohlo by Vás zaujímať
Tatran Prešov je po desiatom kole na čele tabuľky II. ligy
Tatran Prešov natiahol svoju víťaznú šúru v lige už na 6 zápasov. V sobotňajšom zápase proti Slovan Bratislava B sa Tatran Prešov dostal na prvé miesto v tabuľke.
GRIMMY ma opäť Majstrov sveta, po prvýkrát však v Disco Dance DUO JVK I.
Aj v roku 2022 sa Tanečnému klubu GRIMMY Prešov a SZUŠ GRIMMY Prešov/Košice darilo na súťažiach Slovenského zväzu tanečných športov (SZTŠ) sekcie IDO a MT, keď na slovenských súťažiach získalo 140 medailových umiestnení (54 zlatých, 43 strieborných a 43 bronzových), z toho 13 titulov MAJSTRA SR 2022, 6 titulov I. VICEMAJSTRA SR 2022 a 8 titulov II. VICEMAJSTRA SR 2022. Tanečníci GRIMMY si v tomto roku vytancovali nominácie na medzinárodné šampionáty IDO do Česka, Severného Macedónska, Poľska, Švédska, Rakúska, Talianska/Slovinska…
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK