Piatok, 05. jún 2020
Meniny má Laura | zajtra Norbert

Peter Chudík bude kandidovať za koalíciu troch strán

Kandidatúru súčasného predsedu Prešovského samosprávneho kraja (PSK) Petra Chudíka v nadchádzajúcich voľbách do samosprávy podporujú tri strany.

Peter Chudík

V krajskej kancelárii strany Smer-SD v Prešove dnes podpísali koaličnú dohodu o podpore kandidatúry Chudíka strany Smer-SD, Strana moderného Slovenska a strana Náš kraj.

Krajský predseda strany Smer-SD Stanislav Kubánek povedal, že chcú čo najskôr podať kandidátnu listinu za stranu Smer-SD, ktorá je podľa neho zaplnená do posledného miesta.

Ako pre TASR povedala zapisovateľka volebnej komisie Prešovského samosprávneho kraja Mária Lukačíková, strana Smer-SD do 13.00 h kandidátne listiny ešte nepodala a o post predsedu PSK sa zatiaľ prihlásili štyria uchádzači. Sú nimi Anton Korba z Pavloviec ako nezávislý, Jozef Mihalčin z Vranova nad Topľou, ktorý je kandidátom Slovenskej ľudovej strany, Vladimír Klein zo Spišskej Belej za Ľudovú stranu Naše Slovensko a Ján Hudacký za pravicovú koalíciu KDH, SDKÚ-DS a Most–Híd.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.