Sobota, 22. január 2022
Meniny má Zora | zajtra Miloš

Voľby VÚC: J. Ragan bude opätovne v hre o kreslo podpredsedu PSK

Vranovský primátor Ján Ragan bude po úspechu v sobotňajších voľbách do vyšších územných celkov (VÚC) opätovne v hre o kreslo podpredsedu Prešovského samosprávneho kraja (PSK).

Ján Ragan

Ragan získal na území vranovského volebného obvodu ako jediný kandidát na poslanca PSK viac ako 4000 platných hlasov. Do volieb išiel s podporou strany Smer-SD. „So svojím volebným výsledkom som spokojný. Som rád, že občania takto ohodnotili moju doterajšiu prácu“, povedal Ragan.

Na margo obvinení Strany rómskej únie na Slovensku, že sa mali niektorí úspešní kandidáti na poslancov PSK z vranovského okresu podieľať na ovplyvňovaní rómskych voličov pred voľbami, poznamenal, že spomínaná medializovaná informácia s ním nijako nesúvisí. „Jednoznačne sa dištancujem od tejto nelegálnej praktiky. Pravdepodobne pomocou tejto účelovej informácie chceli uškodiť mne a aj iným kandidátom“, myslí si Ragan.

Vranovský primátor si určil pre svoje budúce funkčné obdobie zástupcu prešovského VÚC niekoľko základných priorít. „Určite chcem udržať a zlepšovať nadštandardnú spoluprácu, ktorá je medzi mestom Vranov nad Topľou a PSK. Samozrejme, aj naďalej medzi moje priority patria rozvoj cestnej infraštruktúry v okrese Vranov nad Topľou, rozvoj sociálnej oblasti, udržanie poskytovanej kvality v oblasti zdravotníctva a v neposlednom rade školstvo.

Ragan bude zrejme opätovne horúcim kandidátom na post podpredsedu PSK. Túto funkciu pre samosprávny kraj vedený Petrom Chudíkom vykonáva od roku 2010. „Mojou prioritou pred voľbami bolo stať sa poslancom PSK. Či budem zároveň vykonávať opätovne aj funkciu podpredsedu, bude predmetom rokovania“, uzavrel Ragan.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK