Streda, 15. júl 2020
Meniny má Henrich | zajtra Drahomír

Zlatý erb pre PSK po piatykrát v rade!

Kraj so svojou webovou stránkou opäť obhájil víťazstvo.

(foto: FB)
(foto: FB)

Prešovský samosprávny kraj už piaty rok po sebe obhájil víťazstvo v súťaži Zlatý erb. Internetová stránka Prešovského samosprávneho kraja www.po-kraj.sk získala v súťaži Zlatý erb 2013 po piatykrát zlaté ocenenie v kategórii Najlepšia stránka samosprávneho kraja.
V troch hlavných kategóriách súťaže sa víťazmi okrem PSK stali aj mesto Banská Bystrica a obec Trnavá Hora. V kategórii samosprávnych krajov boli ocenené aj ďalšie dva - Žilinský a Bratislavský. Vyhlásenie výsledkov súťaže ZlatyErb.sk 2013 sa uskutočnilo 13. októbra počas medzinárodného kongresu ITAPA 2013 v Bratislave.

"Po prvom mieste sme síce túžili, ale ani sme v to nedúfali. Piatykrát v rade – je to obrovský úspech. Oceňujem vysokú profesionalitu našich pracovníkov. Opäť sme doplnili našu stránku o nové jazykové mutácie stránky a doplnili ďalšie údaje, ktoré doteraz chýbali", priblížil svoje pocity predseda PSK Peter Chudík.

Prešovský samosprávny kraj získal v súťaži Zlatý erb 1. miesto za Najlepšiu stránku samosprávneho kraja v rokoch 2009, 2010, 2011 a 2012. Kraj v roku 2010 získal aj špeciálne ocenenie – Najlepšia bezbariérová stránka samospráv.

Ceny Zlatý erb sú udeľované v troch hlavných kategóriách - najlepšia stránka samosprávneho kraja, najlepšia stránka mesta, resp. mestskej časti a najlepšia stránka obcí. Okrem toho boli udelené špeciálne ceny. Ako najlepšia bezbariérová stránka samospráv bola vybratá stránka miestnej časti Bratislava Dúbravka a najlepšiu elektronickú službu samospráv ponúka hlavné mesto Bratislava. V Prešovskom kraji získalo ocenenie so svojou webovou stránkou tiež mesto Poprad a obec Ľubica.

GrandPrix súťaže pre internetovú stránku najvyššie ocenenú u všetkých porotcov bez ohľadu na kategóriu, v tomto roku získalo mesto Banská Bystrica.

Súťaž ZlatyErb.sk od roku 2004 každoročne vyhlasuje Únia miest Slovenska a občianske združenie eSlovensko. Hlavným cieľom súťaže ZlatyErb.sk je podporiť informatizáciu slovenských samospráv, oceniť výnimočné projekty, podporiť výmenu skúseností a ohodnotiť snahu samospráv využívať informačno-komunikačné technológie.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.