Utorok, 27. september 2022
Meniny má Cyprián | zajtra Václav

Prešov je prvý na Slovensku!

Od spustenia prevádzky webového servera Prešovskej informačnej spoločnosti uplynul viac ako jeden mesiac. V živote človeka to je síce krátka doba, no v "internetovom svete" nie. Preto sme radi, že naše stránky navštevujete priemerne 200 krát denne, čo je viac ako 5000 videní už za prvý mesiac činnosti. Teší nás to o to viac, že podľa www.naj.sk je prešovský server prvý v návštevnosti spomedzi všetkých oficiálnych mestských webovských serverov na Slovensku!

Ďakujeme pracovníkom tohto projektu, prispievateľom a mestskému úradu, ale aj všetkým inštitúciám a firmám, ktoré poskytli informácie. Vďaka patrí i Vám, milí čitatelia, ktorým sú tieto stránky určené. Ďakujeme Vám za Vašu dôveru, a pretože sme pre Vás pripravili veľa nového, veríme že nám aj naďalej zachováte svoju priazeň.

A ako perlička na záver... Vedia o nás aj v Belgicku! Stránka Prešova je zaradená v zozname Belgicko - Česko - Slovenskej organizácie, a jej webmaster Wouter Bosmans nás dokonca pochválil :) Ich stránku nájdete na adrese:

<a href="http://users.skynet.be/sky58243/vtsvn.htm">http://users.skynet.be/sky58243/vtsvn.htm</a>;

a jej slovenskú sekciu na adrese:

<a href="http://users.skynet.be/sky58243/slovastad.htm">http://users.skynet.be/sky58243/slovastad.htm</a>;.

Myslíme si, že takto sa robia kroky smerom k Európe... malé, ale správne orientované.

Mohlo by Vás zaujímať
Od 7. septembra sa v Prešove začína jesenné upratovanie
Jesenné upratovanie v Prešove potrvá od 7. septembra do 28. septembra 2022. Prešovčania môžu do 126 veľkoobjemových kontajnerov vkladať objemný odpad z domácností.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK