Štvrtok, 27. január 2022
Meniny má Bohuš | zajtra Alfonz

O post hlavného kontrolóra PSK sa uchádzajú šiesti záujemcovia

Na utorkovom (18. 2.) zasadnutí krajských poslancov v Prešove sa uskutoční voľba hlavného kontrolóra Prešovského samosprávneho kraja (PSK).

Funkčné obdobie terajšieho kontrolóra Jána Majdu vyprší o deň neskôr, 19. februára 2014. O spomínaný post sa uchádzajú celkovo šiesti záujemcovia.

Ide konkrétne o Jozefa Hudáka zo Stropkova, Ladislava Škyvru z Prešova, Vranovčana Štefana Tichého, Svidníčana Jána Majdu, Dušana Lukáča z Veľkého Šariša a Jozefa Nehilu zo Sabinova.

V súlade s uznesením zastupiteľstva prebehne voľba hlavného kontrolóra tajným hlasovaním. Každý z prítomných kandidátov má právo vystúpiť na zasadnutí zastupiteľstva v časovom rozsahu päť minút“, informovala hovorkyňa PSK Veronika Fitzeková.

Hlavného kontrolóra volí podľa jej slov zastupiteľstvo na šesť rokov. Jeho funkčné obdobie začína dňom, ktorý je určený ako deň nástupu do práce.

Predseda samosprávneho kraja je povinný so zvoleným hlavným kontrolórom uzavrieť pracovnú zmluvu najneskôr v nasledujúci deň po dni skončenia funkčného obdobia predchádzajúceho hlavného kontrolóra.

Deň nástupu do práce sa určí na deň nasledujúci po dni skončenia funkčného obdobia predchádzajúceho hlavného kontrolóra“, uzavrela Fitzeková.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK