Štvrtok, 02. júl 2020
Meniny má Berta | zajtra Miloslav

Steven Seagal v lete navštívi prešovský Dobrý festival

Na oficiálnom FB profile americkej hviezdy akčných filmov Stevena Seagala, sa objavila správa, že 21.6.2014 navštívi aj prešovský Dobrý Festival.

Steven Seagal

Samozrejme tohoto herca, režiséra, scenáristu a producenta, držiteľa čierneho pásu v Aikide netreba nijako zvlášť predstavovať. Málokto však vie, že Steven je aj bluesovým muzikantom a spevákom.

Prekvapivý fakt je ten, že Steven bol hudobníkom oveľa skôr ako hercom. Svoju prvú gitaru dostal už ako 12. ročný a od vtedy sa venuje bluesovej hudbe.

Seagal sa spočiatku venoval hudbe len ako koníčku, ale pod vplyvom jeho matky vydal v roku 2005 svoj prvý album „Songs from the Crystal Cave“, ktorý sa v tom roku stal na európskom trhu najpredávanejším albumom ponúkajúcim zmes štýlov ako je blues, pop, jazz a reggae za doprovodu klasickej harmoniky Stevieho Wondera.

Kritikmi uznávaný ako jeden z najlepších bluesových albumov roku 2006 je „Mojo Priest“, ktorý vystihuje nie len podstatu Stevenovho odvážneho gitarového štýlu, ale aj podstatu bluesových velikánov, ako sú Muddy Waters, BB King, Bo Diddley, Robert Lockwood Jr, Ko Ko Taylor, James Cotton, Willie "Pine Top" Perkins a Hubert Sumlin.

Na 8. ročníku multikultúrneho podujatia Dobrý festival sa tento hollywoodsky akčný herec a hudobník predství v sobotu 21.júna. Majster bojových umení, držiteľ 7. danu v Aikido a prvý američan, ktorý si založil školu Aikido v Japonsku sa predstaví slovenskému publiku so svojou obľúbenou bluesovou kapelou. Steven Seagal na druhý deň povedie workshop Aikido so svojím žiakom, držiteľom 5.danu v Aikido Petrom Tomkom v dojo Red Dragon.

Steven Seagal - Dobrý festival 2014

Video archív nájdete na tv.pis.sk

Súvisiace články
13.6.2014 Prešovský Dobrý festival má dvere otvorené pre každého 13.6.2014 Steven Seagal a Lúčnica na Dobrom festivale 2.3.2014 Dobrý festival 2014 predstaví Philipa T.B.C a Johna B
Mohlo by Vás zaujímať
Po roku tu máme opäť Prešovské vínne slávnosti
Po úspešnom minuloročnom nultom ročníku sa Wave centrum nezávislej kultúry rozhodol aj tento rok usporiadať Prešovské vínne slávnosti. Víno a sprievodný program si znova budete môcť vychutnať pod holým nebom.
Štartuje Letné kino POCITY 2020
Aj v neľahkých časoch máme pre vás dobré správy. Letné kino POCITY bude premietať filmy pod hviezdnou oblohou aj tento rok. V záhradnom kine na Masarykovej ulici (za Kinom Scala) si tak už po tretíkrát budete môcť vychutnať neopakovateľný filmový zážitok.
Festival Filmová noc na hrade (FNNH) bude mať toto leto pauzu, fanúšikov však čaká prekvapenie v podobe „Síkrit FNNH“
Unikátny festival plný filmových zážitkov pod holým nebom - Filmová noc na hrade (FNNH), bude mať tento rok neplánovanú pauzu. Organizátori presúvajú 9. ročník na rok 2021.
Galéria Caraffka dala priestor talentovaným umelcom
V mestskej galérii Caraffka sa uskutočnila výstava talentovaných umelcov, ktorí nie sú absolventmi vysokých škôl umeleckého smeru, no dokážu vytvoriť jedinečné umelecké diela.
V Rákociho paláci vystavujú unikátne dielo Jána Lazoríka
Krajské múzeum v Prešove predstaví autentické fotografie zberateľa hmotnej a duchovnej ľudovej kultúry šarišského regiónu Jána Lazoríka. Tie svojou témou približujú ťažký život roľníkov na východnom Slovensku ako aj náročnú cestu obilného zrna až k finálnemu produktu, chlebu. Nová výstava je obohatená aj o trojrozmerné exponáty z etnografickej zbierky Krajského múzea.
Príďte s deťmi stráviť skvelý víkend do Jazdeckého areálu v Prešove
Mesto Prešov pozýva všetky deti a ich rodičov stráviť skvelý víkend plný zábavy v Jazdeckom areáli. Pripravený je program plný zábavy a nebude chýbať ani jazda na koni.
Kinsfolk použili v novinke retro zábery zo svadobných VHS kaziet. Pozrite si vydarený klip
Slovenské duo Kinsfolk predstavuje nový singel All My Friends Are Getting Married. K novinke pripravili hudobníci parádny retro klip zo svadobných VHS kaziet svojich rodičov a rodičov svojich priateľov. Finálny zvuk pesničky zverili opäť dánskemu producentovi Joelovi Krozerovi, s ktorým si vyskúšali spoluprácu na predošlom singli Tough Girl.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.