Sobota, 28. máj 2022
Meniny má Viliam | zajtra Vilma

Foto: Zaži Max

Turisticko-spoznávacia performance s cieľom dôkladne spoznať svoje obľúbené nákupné stredisko a zároveň pripomenúť ľuďom dôležitosť nedeľných prechádzok v prírode na čerstvom vzduchu.

Turisti v Maxe (O. C. MAX), v maximálne turistickom oblečení, podali maximálny výkon a na plánovanej trase-prechod MAX-om (výstup na MAX) spoločne zdolali 6 kilometrov.

Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: Open Mic v Christianií
Open mic je príležitosť raz mesačne sa stretnúť pri zaujímavej akustickej, ale aj inej hudbe, básňach a poviedkach. Možnosť predstaviť vlastnú tvorbu. Žiadna súťaž, žiadne poroty iba vystupujúci a pozorné publikum.
FOTO: Hex na Stromoradí
Skupina Hex dala v prešovskom hudobnom klube Stromoradie bodku za klubovým turné Back to the Clubs Tour, ktoré pripravila ešte v roku 2019. Jeho zdržanie spôsobila pandémia a s ňou súvisiace obmedzenia nielen pre organizovanie kultúrnych podujatí. V piatok si kapela, jej fanúšikovia a fanúšikovia klubu užili koncert tak, ako na to boli zvyknutí pred pandémiou a v plnej paráde.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK