Sobota, 11. júl 2020
Meniny má Milota | zajtra Nina

Kundrátová sa vracia, Novická na odchode

Po prehrách v Nových Zámkoch a Zlatnej na Ostrove v úvodnom dvojkole prvej hádzanárskej ligy žien, nastúpi družstvo HK Prešov prvý raz v tomto ročníku na majstrovský zápas v hale na Nábrežnej ulici v sobotu o 18. hodine proti Žiline.

"Isteže, do tretice, najmä na domácej palubovke, patrilo by sa stopercentne bodovať, uvažuje tréner prešovských hádzanárok Miroslav Miňo. "Vo štvrtok sme mali hráčsku schôdzu, na ktorej sme pochopiteľne rozoberali dnešný zápas i iné klubové záležitosti. Dievčatá si zvolili novú kapitánku, keďže Novická sa chystá do zahraničia. Stala sa ňou Lenka Minarčíková. Do výrazne omladeného družstva sa vrátila po dlhšej odmlke skúsená Mirka Kundrátová. Ako som už povedal pred prvým zápasom, odišla S. Glankovičová, kým brankárka K. Bernátová zaskočila za Paľovú, ktorá absentovala z rodinných dôvodov, len v spomínaných dueloch v Nových Zámkoch a v Zlatnej." Aké máte informácie o žilinských súperkách a aké sú vaše ambície v dnešnom stretnutí? "Ich najlepšia hráčka Kafúnová odišla na hosťovanie do Bánoviec. Vzhľadom na to, že dnes štartuje i extraliga, dúfame, že do Prešova nepricestuje. Tým pádom jej obligátnych päť, šesť gólov mohlo by Žilinčankám v konečnom účtovaní chýbať..."

Hala na Nábrežnej ulici nebude dnes podvečer dozaista praskať vo švíkoch. V rovnakom čase (o 18. h) začne v Prešove marssuperligový futbal a vrcholiť budú i Dukelské jazdecké preteky... "V súčasnej situácii ťažko je nám rátať, že sme našu halu divácky zaplnili. Dúfame aspoň, že tí najvernejší priaznivci ženskej hádzanej si cestu k nám nájdu," nádeja sa tréner HK Prešov Miroslav Miňo.

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov chce zachrániť mládežnícky futbal
Vedenie mesta Prešov a časť mestských poslancov na spoločnom stretnutí deklarovali zámer pomôcť mládežníckemu futbalu. Po rokovaní sa zhodli, že účinným riešením môže byť odkúpenie väčšinového podielu v obchodnej spoločnosti 1. FC TATRAN, a.s.
3b PHbL: Vydarený reštart po dlhých 89 dňoch!
Presne dlhých 89 dní trval hokejbalový pôst v našom meste, ktorý zapríčinil celý svet trápiaci vírus COVID- 19. No verím, že teraz sme späť silnejší, zomknutejší a športuchtivejší, keď práve 3b Prešovská Hokejbalová liga je prvá a ak nie možno aj jediná súťaž, ktorá za dodržania všetkých mimoriadnych opatrení ÚVZ,  hlavného hygienika SR a so súhlasom riaditeľky na ZŠ Čsl. Armády pani Mgr. Ľubici Kohániovej, počas minulého víkendu úspešne „reštartovala“ svoju činnosť.
Úvod Play OFF s obrovským prekvapením!
Počas uplynulého víkendu pokračovala mestská 3b Prešovská Hokejbalová liga prvými zápasmi vyraďovacej časti, keď vo štvrťfinále Play OFF na seba narazilo osem najlepších tímov.
3b PHbL: Senzačným finalistom HOKEJBAL Prešov o.z. !
Prvým finalistom a zároveň zatiaľ najväčším prekvapením ligy sú domáci hráči HOKEJBAL Prešov o.z. , ktorí si aj v semifinále, už v čo najkratšom možnom čase, senzačne poradili s víťazom základnej časti HBC ASSASSINS Prešov a stali sa tak premiérovo prvým finalistom 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy 2019/2020.
3b PHbL: Do semifinále len papierový favoriti
3b Prešovská Hokejbalová liga pokračovala ďalšími zápasmi vyraďovacej časti Play OFF, kde až na prvé zakopnutie HBC ASSASSINS, zatiaľ všetko pokračuje podľa predpokladov.
Nový ročník SHE začnú hádzanári Tatrana Prešov východniarskym derby proti nováčikovi z Košíc
Prvým súperom Tatrana Prešov v novom extraligovom ročníku bude košický tím HK Košice.
Na Važeckej sa športuje na novom multifunkčnom ihrisku
Na Važeckej ulici v Prešove môžu využívať malí aj veľkí športovci nové multifunkčné ihrisko. Zahrajú si tu rôzne druhy športov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.