Piatok, 14. december 2018
Meniny má Branislava, Bronislava | zajtra Ivica

Foto: Charitatívny zápas 3b PHbL

KARATE KLUB Junior Prešov - HBC BULLS U17 Prešov 10:9 sn. (2:2, 6:2, 1:5 - 4:2)

(foto: 3b PHbL)
(foto: 3b PHbL)

Brankári: Tóth - Varga
Bez vylúčenia
Strely na bránu: 42:39
Diváci: 87
Rozhodca: Francan
Ozvučenie a komentár: STEMARC a Dj. Marcus

Vo vôbec prvom Charitatívnom zápase, z ktorého výťažok krásnych 750€ poputuje na Detské Onkologické oddelenie do Košíc, sa pre dobrú vec spojili úplne rozdielne športy Karate a Hokejbal.
Kto však čakal jednoznačnú záležitosť zo strany našej "Juniorky", musel byť počas celého stretnutia riadne v šoku. Srdce, bojovnosť a hlavne intenzívne tréningy s hokejkou v posledných dňoch sa karatistom jednoznačne vyplatili. Nebyť až vabanku v posledných piatich minútach stretnutia v hre bez brankára, Juniorka by odchádzala s debaklom minimálne o štyry góly. Stal sa však "malý zázrak" a tak o víťazovi museli rozhodnúť až trestné strieľania, v ktorých pevnejšie nervy ukázali chlapci z KK Junior. like emoticon

Naše Obrovské poďakovanie patrí aj spoločnosti 3b, Bosákovej Autoškole, Lukysportu, Pizzerii Leone, TV7 Prešov, PIS.sk, Prešovskému Večerníku, Agentúre Stemarc a samozrejme pani riaditeľke ZŠ na ulici Čes. Armády Mgr. Ľubici Kohániovej a poslancovi Mestského zastupiteľstva PHDr. Rudolfovi Dupkalovi, ktorý zároveň spoločne vhodili úvodné buly.

(3b PHbL)

Inzercia
Práca: Ponúkam
Práca: Ponúkam
Masér/Masérka

Zabehnutá chránená dielňa príjme na TPP maséra/masérku.

0905743031 | | cena: 550,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
RD vhodný na okamžité bývanie alebo chatu v Brezovičke

RD prešiel čiastočnou rekonštrukciou-plastové okná, nové vchodové dvere, rozvody vody, nová kúpeľňa. Dom ma obytné podkrovie s jednou izbou, na prízemí je kuchyňa, obývačka a spálňa. Na udržiavanou dvore je garáž s pivnicou, ovocný sad a úžitková záhrada.

0907030693 | | cena: 43.900,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
predaj rodinného domu v obci Tulčík, pozemok 1526m2

Ponúkame na predaj rekonštruovaný rodinný dom v obci Tulčík. Dom je možné využívať ako dvojgeneračný. Veľkosť pozemku je 1526m2. Pozemok je prístupný z oboch strán a časť je možné predať ako samostatný stavebný pozemok. Dom je vhodný na okamžité bývanie

0907030693 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dáme do prenájmu kancelárske priestory na ul.T. Ševčenka v Prešove

Dáme do prenájmu variabilné kancelárske priestory v širšom centre Prešova o výmere 66 m2 a 52 m2, alebo vcelku 118 m2, situované v krásnej záhrade. Vhodné aj na poskytovanie služieb. Parkovanie zaistené.

0903602897 | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.