Nedeľa, 12. júl 2020
Meniny má Nina | zajtra Margita

Dobrý festival rozsvieti prírodné kúpalisko a pokúsi sa zahnať dážď jógou!

Dobrý festival sa každoročne snaží zlepšovať a prinášať pre svojich návštevníkov novinky a zaujímavosti nie len zo sveta hudby.

Tento rok prvý krát doslova rozsvieti Delňu! V areáli bude zabezpečené jedinečné led osvetlenie prešovskou spoločnosťou, ktorá medzi prvými na svete priniesla novú technológiu LED svietidiel.

„Delňa je veľký areál a náklady na jej osvetlenie sa vždy vyšplhajú do neskutočných výšok. Pre mňa ako organizátora je preto spojenie s kamarátmi z prešovskej spoločnosti LED-SOLAR skvelou príležitosťou ako maximálne zvýšiť návštevníkom ich komfort a bezpečnosť, a pritom nezaťažovať životné prostredie, keďže spotreba elektriny takýchto svetiel je niekoľkonásobne nižšia ako u klasických halogénových osvetlení napájaných či už z „klasickej“ siete alebo z naftového generátora. Máme týmito svetlami osvietený aj prešovský amfiteáter“, uviedol Miro Tásler, organizátor festivalu.

Veda aj technika ide míľovými krokmi vpred a Dobrý festival určite nechce zaostávať. Prvý krát budú na festivale zriadené aj free wi-fi hotspoty, ktoré budú dostupné počas oboch dní 24 hodín denne.

Návštevníci môžu počítať aj s vyššou úrovňou hygienických zariadení, keďže na festivale budú zabezpečené aj luxusné prívesy so splachovacími toaletami. Každý, kto čo i len raz navštívil akýkoľvek festival, sa tejto informácii určite veľmi poteší.
Okrem nabitého hudobného programu ponúka aj tento ročník veľké množstvo sprievodných aktivít. V sobotu ráno sa bude pri cvičení jogy vyzývať slnko, aby krásne hrialo, pripravené sú tradičné prehliadky a workshopy bojových umení, diskusie, filmy, dobrý detský kútik, dobré jedlo a o pitný režim bude tiež zodpovedne postarané.

Dobrý festival sa bude konať v dňoch 17. – 18.6.2016 na prírodnom kúpalisku Delňa v Prešove.

Zatiaľ potvrdené mená na DOBROM FESTIVALE 2016: IMT SMILE so špeciálnym programom a hosťami Petrom Lipom a Katkou Knechtovou, Richard MÜLLER, PUĽS, Žobráci, Kandráčovci, Chiki liki tu-a, Heľenine oči, Korben Dallas, Nocadeň, česká black-metalová legenda TŐRR, ElevenHill, Katka Koščová, Satin Lead, Robo Mikla a priatelia, N3O Akustika, Karpina, Psilocybe Larvae (RUS), Ramchat, Tásler Pufo Band, Walter Schnitzelsson, Wild People, Grexabat, Michaela, Oplan, Sanchez Amsterdam, Edo Klena, Lunatic Gods, Doomas, Ester, AMC Trio, Olis Bakulu+Slight, B-COMPLEX/Matia, Duall, Le Babar (B), IM Cyber (CZ), LTJ BUKEM+MC Stamina (UK), Back2Love DJs+Gapa Sax a mnohí ďalší.

Vstupenky: ticketportal

Súvisiace články
27.5.2016 Dobrý festival posilní svoj tanečný program!
Mohlo by Vás zaujímať
Letný večer s atmosférou ako vo vinici môžete zažiť aj v AUTOkine pod Hradom Šariš
AUTOkino pod Hradom Šariš je späť. Po minuloročnom úspechu organizátori opäť potešia nadšencov kinematografie, ktorí si obľúbili filmové zážitky pod holým nebom. Tento rok sa bude premietať dokonca dvakrát.
Festival Filmová noc na hrade (FNNH) bude mať toto leto pauzu, fanúšikov však čaká prekvapenie v podobe „Síkrit FNNH“
Unikátny festival plný filmových zážitkov pod holým nebom - Filmová noc na hrade (FNNH), bude mať tento rok neplánovanú pauzu. Organizátori presúvajú 9. ročník na rok 2021.
Galéria Caraffka dala priestor talentovaným umelcom
V mestskej galérii Caraffka sa uskutočnila výstava talentovaných umelcov, ktorí nie sú absolventmi vysokých škôl umeleckého smeru, no dokážu vytvoriť jedinečné umelecké diela.
Príďte s deťmi stráviť skvelý víkend do Jazdeckého areálu v Prešove
Mesto Prešov pozýva všetky deti a ich rodičov stráviť skvelý víkend plný zábavy v Jazdeckom areáli. Pripravený je program plný zábavy a nebude chýbať ani jazda na koni.
Komajota odohrá prvý po-korona koncert v Žiline
Prešovská skupina Komajota hlási návrat na koncertné pódiá. Už tento piatok 19.6. sa predstaví naživo v žilinskom klube Smer Klub 77. Po dvoch online koncertoch, ktoré absolvovala počas uplynulého obdobia, kedy boli kluby úplne zatvorené sa hudobníci tešia, že budú môcť opäť stretnúť svojich fanúšikov naživo. Koncert sa uskutoční za dodržania aktuálnych hygienicko-bezpečnostných pokynov Úradu verejného zdravotníctva.
Podajte ďalej knihu a nenechajte si ujsť letné handmade trhy
Už tento piatok 3.7.2020 môžete na Floriánovej ulici zažiť obľúbené podujatie Podaj ďalej knihu a letné handmade trhy. Deti sa môžu tešiť aj na interaktívne čítanie či kreslenie.
Po dvoch rokoch ožíva na Zelenej vode OpenJazzFest
Priaznivci nielen jazzovej hudby sa môžu tento rok tešiť na festival, ktorý absentoval posledné dva roky v kalendári open air podujatí. Už tradične sa bude konať na brehu jazera v prírodnom amfiteátri vo skvelej a takmer rodinnej atmosfére. „Snažíme sa navrátiť náš festival na Zelenú vodu napriek pandémii aj zlej ekonomickej atmosfére v spoločnosti. Bude to zrejme jediný jazzový letný festival na Slovensku, aj keď tentokrát v jednodňovej verzii. Veríme, že nás naši diváci neopustili a prídu nás podporiť„ konštatuje Tibor Zelenay , dramaturg a riaditeľ festivalu.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.