Streda, 20. november 2019
Meniny má Félix | zajtra Elvíra

Dobrý festival rozsvieti prírodné kúpalisko a pokúsi sa zahnať dážď jógou!

Dobrý festival sa každoročne snaží zlepšovať a prinášať pre svojich návštevníkov novinky a zaujímavosti nie len zo sveta hudby.

Tento rok prvý krát doslova rozsvieti Delňu! V areáli bude zabezpečené jedinečné led osvetlenie prešovskou spoločnosťou, ktorá medzi prvými na svete priniesla novú technológiu LED svietidiel.

„Delňa je veľký areál a náklady na jej osvetlenie sa vždy vyšplhajú do neskutočných výšok. Pre mňa ako organizátora je preto spojenie s kamarátmi z prešovskej spoločnosti LED-SOLAR skvelou príležitosťou ako maximálne zvýšiť návštevníkom ich komfort a bezpečnosť, a pritom nezaťažovať životné prostredie, keďže spotreba elektriny takýchto svetiel je niekoľkonásobne nižšia ako u klasických halogénových osvetlení napájaných či už z „klasickej“ siete alebo z naftového generátora. Máme týmito svetlami osvietený aj prešovský amfiteáter“, uviedol Miro Tásler, organizátor festivalu.

Veda aj technika ide míľovými krokmi vpred a Dobrý festival určite nechce zaostávať. Prvý krát budú na festivale zriadené aj free wi-fi hotspoty, ktoré budú dostupné počas oboch dní 24 hodín denne.

Návštevníci môžu počítať aj s vyššou úrovňou hygienických zariadení, keďže na festivale budú zabezpečené aj luxusné prívesy so splachovacími toaletami. Každý, kto čo i len raz navštívil akýkoľvek festival, sa tejto informácii určite veľmi poteší.
Okrem nabitého hudobného programu ponúka aj tento ročník veľké množstvo sprievodných aktivít. V sobotu ráno sa bude pri cvičení jogy vyzývať slnko, aby krásne hrialo, pripravené sú tradičné prehliadky a workshopy bojových umení, diskusie, filmy, dobrý detský kútik, dobré jedlo a o pitný režim bude tiež zodpovedne postarané.

Dobrý festival sa bude konať v dňoch 17. – 18.6.2016 na prírodnom kúpalisku Delňa v Prešove.

Zatiaľ potvrdené mená na DOBROM FESTIVALE 2016: IMT SMILE so špeciálnym programom a hosťami Petrom Lipom a Katkou Knechtovou, Richard MÜLLER, PUĽS, Žobráci, Kandráčovci, Chiki liki tu-a, Heľenine oči, Korben Dallas, Nocadeň, česká black-metalová legenda TŐRR, ElevenHill, Katka Koščová, Satin Lead, Robo Mikla a priatelia, N3O Akustika, Karpina, Psilocybe Larvae (RUS), Ramchat, Tásler Pufo Band, Walter Schnitzelsson, Wild People, Grexabat, Michaela, Oplan, Sanchez Amsterdam, Edo Klena, Lunatic Gods, Doomas, Ester, AMC Trio, Olis Bakulu+Slight, B-COMPLEX/Matia, Duall, Le Babar (B), IM Cyber (CZ), LTJ BUKEM+MC Stamina (UK), Back2Love DJs+Gapa Sax a mnohí ďalší.

Vstupenky: ticketportal

Súvisiace články
27.5.2016 Dobrý festival posilní svoj tanečný program!
Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: Kidslandia Prešov
Kidslandia dnes na Baštovej ulici privolala všetky deti na neuveriteľný zážitok! Deti mohli vidieť mená ako Ujo Ľubo alebo Usmievanka!
FOTO: Chiki liki tu-a na OSTATŇI RAZ TOUR 2019
Chiki liki tu-a zakončili svoju celoživotnú tour na Stromoradí. Martin zhodil svoj "ancug" a neskôr bude zavesený aj v Stromoradí.
Vydrapená Bužírka Punk System už dnes v Prešovskom Stromoradí. Aj s vlastným čašníkom
Vydrapená Bužírka Punk System je momentálne najaktívnejšia kapela zo všetkých, v ktorých pôsobí slovenský hudobník Michal Kaščák.
Veronika Rabada vystúpi v závere turné ešte v prešovskom Stromoradí a Košiciach
Veronika Rabada vydala minulý rok debutový album Lúka, ktorým si získala srdcia fanúšikov po celom Slovensku a momentálne je s ním na premiérovom klubovom turné. Už túto stredu 23.11. odohrá koncert pred prešovským publikom v Stromoradí. Odznejú nielen jej autorské novinky a hity ako Ach Janíčko, Husičky, Lúka, Zabudni, ale aj speváčkine obľúbené slovenské ľudové piesne. O deň neskôr ukončí svoje miniturné v Košiciach.
Foto: Edo Klena a priatelia
30 rokov po Nežnej spolu s priateľmi hráme a spievame. To je predsa super. Srdečne pozývame na náš koncert. Núdzový východ - Dano Hurtuk, Vlado Šipoš, Janko Višňovský, Dušan Papp. Východ - Tomáš Višňovský, Dano Hurtuk, Janko Višňovský, Dušan Papp. Klenoty - Michal Gál, Miro Sivák, Marcel Kokinčák, Jaro Janek, Marek Šoltýs, Jozef Marcin, Adam Kaščák, Lukáš Valkučák a kamaráti Martin Sejk a Paly Kovaľ, ..
Úspešná športovkyňa v sebe objavila talent pre maľbu
15.novembra bude v Mestskom múzeu a galérii vo Veľkom Šariši vystavovať svoje diela Veľkošarišanka Veronika Očipová (30). Svoj talent pre maľovanie objavila len tohto roku a o pár dní bude mať svoju samostatnú výstavu. Fitnesska a umelkyňa bude vystavovať svoje abstraktné diela i maľby Veľkého Šariša.
FOTO: Jazzové Dni Prešov
S jeseňou prichádza aj další ročník Jazzových dní Prešov
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.