Sobota, 01. október 2022
Meniny má Arnold | zajtra Levoslav

Prešovskí volejbalisti cestujú na turnaj

Príprava extraligového VK PU Prešov pokračuje po turnaji v domácom prostredí ďalším podujatím, tentokrát v Bratislave.

Vysokoškoláci vycestujú na kvalitne obsadený turnaj už vo štvrtok, večer si pri Dunaji zatrénujú a v piatok o 9. hodine ich už čaká prvý súper - tretí celok českej najvyššej súťaže Aero Odolena Voda, o 13. hodine potom piate mužstvo rakúskej ligy Aich Dob. Mimochodom, práve v tomto tíme účinkoval v uplynulej sezóne nahrávač VK PU Boris Kempa... Program ďalších zápasov bude záležať od výsledkov vo dvoch spomínaných dueloch, na turnaji sa zúčastňujú ešte Unis Brno, Sokol Viedeň a usporiadajúci VKP Bratislava.

"Do Bratislavy beriem desať hráčov," prezradil nám tréner PU Daniel Oravec. "Konkrétne sú to nahrávači Kempa a Repák, blokári Červeň, Müncner a Škvarek, smečiari Vartovník, Vokál a Sopko, univerzál Gešperík a libero Vlkolinský. Ostatní hráči zo širšieho kádra, teda Cholvadt, Hrivnák, Žilka, Tholt, Fedorišin a Kseňák, doplnení o talentovaných juniorov z našej liahne pod vedením trénera juniorov Michala Kudlu, budú v piatok hrať na mužskom turnaji v Starej Ľubovni, kde okrem domácich a nás sa zúčastnia ešte Kežmarok a Svidník. Všetci hráči budú teda v permanencii, tri týždne pred začiatkom extraligy im chceme dať možnosť, aby si zahrali, predviedli sa."

Mohlo by Vás zaujímať
Tatran Prešov je po desiatom kole na čele tabuľky II. ligy
Tatran Prešov natiahol svoju víťaznú šúru v lige už na 6 zápasov. V sobotňajšom zápase proti Slovan Bratislava B sa Tatran Prešov dostal na prvé miesto v tabuľke.
GRIMMY ma opäť Majstrov sveta, po prvýkrát však v Disco Dance DUO JVK I.
Aj v roku 2022 sa Tanečnému klubu GRIMMY Prešov a SZUŠ GRIMMY Prešov/Košice darilo na súťažiach Slovenského zväzu tanečných športov (SZTŠ) sekcie IDO a MT, keď na slovenských súťažiach získalo 140 medailových umiestnení (54 zlatých, 43 strieborných a 43 bronzových), z toho 13 titulov MAJSTRA SR 2022, 6 titulov I. VICEMAJSTRA SR 2022 a 8 titulov II. VICEMAJSTRA SR 2022. Tanečníci GRIMMY si v tomto roku vytancovali nominácie na medzinárodné šampionáty IDO do Česka, Severného Macedónska, Poľska, Švédska, Rakúska, Talianska/Slovinska…
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK