Nedeľa, 12. júl 2020
Meniny má Nina | zajtra Margita

Prešovskí volejbalisti cestujú na turnaj

Príprava extraligového VK PU Prešov pokračuje po turnaji v domácom prostredí ďalším podujatím, tentokrát v Bratislave.

Vysokoškoláci vycestujú na kvalitne obsadený turnaj už vo štvrtok, večer si pri Dunaji zatrénujú a v piatok o 9. hodine ich už čaká prvý súper - tretí celok českej najvyššej súťaže Aero Odolena Voda, o 13. hodine potom piate mužstvo rakúskej ligy Aich Dob. Mimochodom, práve v tomto tíme účinkoval v uplynulej sezóne nahrávač VK PU Boris Kempa... Program ďalších zápasov bude záležať od výsledkov vo dvoch spomínaných dueloch, na turnaji sa zúčastňujú ešte Unis Brno, Sokol Viedeň a usporiadajúci VKP Bratislava.

"Do Bratislavy beriem desať hráčov," prezradil nám tréner PU Daniel Oravec. "Konkrétne sú to nahrávači Kempa a Repák, blokári Červeň, Müncner a Škvarek, smečiari Vartovník, Vokál a Sopko, univerzál Gešperík a libero Vlkolinský. Ostatní hráči zo širšieho kádra, teda Cholvadt, Hrivnák, Žilka, Tholt, Fedorišin a Kseňák, doplnení o talentovaných juniorov z našej liahne pod vedením trénera juniorov Michala Kudlu, budú v piatok hrať na mužskom turnaji v Starej Ľubovni, kde okrem domácich a nás sa zúčastnia ešte Kežmarok a Svidník. Všetci hráči budú teda v permanencii, tri týždne pred začiatkom extraligy im chceme dať možnosť, aby si zahrali, predviedli sa."

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov chce zachrániť mládežnícky futbal
Vedenie mesta Prešov a časť mestských poslancov na spoločnom stretnutí deklarovali zámer pomôcť mládežníckemu futbalu. Po rokovaní sa zhodli, že účinným riešením môže byť odkúpenie väčšinového podielu v obchodnej spoločnosti 1. FC TATRAN, a.s.
3b PHbL: Senzačným finalistom HOKEJBAL Prešov o.z. !
Prvým finalistom a zároveň zatiaľ najväčším prekvapením ligy sú domáci hráči HOKEJBAL Prešov o.z. , ktorí si aj v semifinále, už v čo najkratšom možnom čase, senzačne poradili s víťazom základnej časti HBC ASSASSINS Prešov a stali sa tak premiérovo prvým finalistom 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy 2019/2020.
Úvod Play OFF s obrovským prekvapením!
Počas uplynulého víkendu pokračovala mestská 3b Prešovská Hokejbalová liga prvými zápasmi vyraďovacej časti, keď vo štvrťfinále Play OFF na seba narazilo osem najlepších tímov.
3b PHbL: Do semifinále len papierový favoriti
3b Prešovská Hokejbalová liga pokračovala ďalšími zápasmi vyraďovacej časti Play OFF, kde až na prvé zakopnutie HBC ASSASSINS, zatiaľ všetko pokračuje podľa predpokladov.
Nový ročník SHE začnú hádzanári Tatrana Prešov východniarskym derby proti nováčikovi z Košíc
Prvým súperom Tatrana Prešov v novom extraligovom ročníku bude košický tím HK Košice.
Na Važeckej sa športuje na novom multifunkčnom ihrisku
Na Važeckej ulici v Prešove môžu využívať malí aj veľkí športovci nové multifunkčné ihrisko. Zahrajú si tu rôzne druhy športov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.