Štvrtok, 12. december 2019
Meniny má Otília | zajtra Lucia

Prešovskí volejbalisti cestujú na turnaj

Príprava extraligového VK PU Prešov pokračuje po turnaji v domácom prostredí ďalším podujatím, tentokrát v Bratislave.

Vysokoškoláci vycestujú na kvalitne obsadený turnaj už vo štvrtok, večer si pri Dunaji zatrénujú a v piatok o 9. hodine ich už čaká prvý súper - tretí celok českej najvyššej súťaže Aero Odolena Voda, o 13. hodine potom piate mužstvo rakúskej ligy Aich Dob. Mimochodom, práve v tomto tíme účinkoval v uplynulej sezóne nahrávač VK PU Boris Kempa... Program ďalších zápasov bude záležať od výsledkov vo dvoch spomínaných dueloch, na turnaji sa zúčastňujú ešte Unis Brno, Sokol Viedeň a usporiadajúci VKP Bratislava.

"Do Bratislavy beriem desať hráčov," prezradil nám tréner PU Daniel Oravec. "Konkrétne sú to nahrávači Kempa a Repák, blokári Červeň, Müncner a Škvarek, smečiari Vartovník, Vokál a Sopko, univerzál Gešperík a libero Vlkolinský. Ostatní hráči zo širšieho kádra, teda Cholvadt, Hrivnák, Žilka, Tholt, Fedorišin a Kseňák, doplnení o talentovaných juniorov z našej liahne pod vedením trénera juniorov Michala Kudlu, budú v piatok hrať na mužskom turnaji v Starej Ľubovni, kde okrem domácich a nás sa zúčastnia ešte Kežmarok a Svidník. Všetci hráči budú teda v permanencii, tri týždne pred začiatkom extraligy im chceme dať možnosť, aby si zahrali, predviedli sa."

Mohlo by Vás zaujímať
Vybojovali postup, museli ho odmietnuť
Hráči futsalového klubu FK Ekoprim Prešov získali v minulej sezóne druhej ligy Východ prvé miesto a postup do najvyššej súťaže. Snažili sa o to zo všetkých síl.
MS 2019 v Kickboxe v tureckej Antalyi
Historický úspech najúspešnejšieho kickboxera Slovenska Mareka Karlíka z Prešova.
FK Ekoprim Prešov – jediný zástupca východu vo futsalovej extralige juniorov.
V Novembri začala nová ligová sezóna mládeže a FK Ekoprim Prešov do nej vstúpil v oboch celoslovenských súťažiach U17 aj U20 bravúrne, keď chlapci doposiaľ vyhrali všetky svoje zápasy.
Matej Krajňák dominuje v top karate súťažiach
Ďalšou z radu kvalitných súťaží, kde Krajňák potvrdil svoju formu, bolo Hungarian Open 2019, ktoré sa konalo dňa 09.11.2019 v Maďarsku. PRESOV KARATE KIDS získali z tohto ťažkého podujatia 6 medailí (1-3-2).
Výsledky 3b Prešovskej hokejbalovej ligy
Prinášame Vám výsledky 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy:
Prešovskí volejbalisti zdolali Nitru a kolektívnym výkonom potešili divákov
Volejbalisti VK MIRAD PU Prešov vyhrali v sobotňajšom zápase 11. kola Edymax extraligy mužov nad VKP Bystrina SPU Nitra 3:0 (19, 24, 22) a zaznamenali piaty úspech v sezóne. Nitra ukončila päťzápasovú sériu víťazstiev, prehrala prvýkrát od 19. októbra. Na domácej palubovke zaznamenal kapitán Prešova Martin Sopko st. 21 bodov vrátane 5 es a upevnil si pozíciu najlepšie podávajúceho hráča extraligy (29 es). Ivo Mikovčík sa blysol 5 blokmi. Najužitočnejším hráčom zápasu sa stal prešovský nahrávač Mário Oleárnik.
3b PHbL: Jesenným majstrom HBC ASSASSINS Prešov
V prvý decembrový deň pani zima svojím prvým ľadom na hokejbalovom ihrisku rozhodla, že je čas si dať prestávku a oddýchnuť si, čo samozrejme budeme rešpektovať.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.