Sobota, 01. október 2022
Meniny má Arnold | zajtra Levoslav

Exhibičný hokejový zápas

V piatok 15.9.2000 o 17. hodine sa na zimnom štadióne v Prešove uskutoční nezvyčajný hokejový súboj.

Pred týždňom oslávil šesťdesiatku bývalý dlhoročný bývalý obranca vtedajšieho Tatrana Prešov, ktorý hrával druhú slovensko - moravskú hokejovú ligu, Pavol Andrus. Ani po skončení aktívnej športovej činnosti, lebo čerstvý jubilant hrával súťažne za Tatran aj futbal, hlavne na hokej nezanevrel. Dlhé roky venoval sa trénerskej práci. Jeho rukami prešli napríklad Igor Liba, Peter Křemen, Milan Staš, Edo Výrostko a ďalší známi hokejisti v šarišskej metropole. Pri príležitosti 60. narodenín, ku ktorým Pavlovi Andrusovi srdečne blahoželáme, odohrá mužstvo oslávenca, zložené z niekdajších spoluhráčov a tých, ktorých hokejovo vychovával, exhibičný zápas na ZŠ v Prešove s tímom prešovských Old boys.

Mohlo by Vás zaujímať
Tatran Prešov je po desiatom kole na čele tabuľky II. ligy
Tatran Prešov natiahol svoju víťaznú šúru v lige už na 6 zápasov. V sobotňajšom zápase proti Slovan Bratislava B sa Tatran Prešov dostal na prvé miesto v tabuľke.
GRIMMY ma opäť Majstrov sveta, po prvýkrát však v Disco Dance DUO JVK I.
Aj v roku 2022 sa Tanečnému klubu GRIMMY Prešov a SZUŠ GRIMMY Prešov/Košice darilo na súťažiach Slovenského zväzu tanečných športov (SZTŠ) sekcie IDO a MT, keď na slovenských súťažiach získalo 140 medailových umiestnení (54 zlatých, 43 strieborných a 43 bronzových), z toho 13 titulov MAJSTRA SR 2022, 6 titulov I. VICEMAJSTRA SR 2022 a 8 titulov II. VICEMAJSTRA SR 2022. Tanečníci GRIMMY si v tomto roku vytancovali nominácie na medzinárodné šampionáty IDO do Česka, Severného Macedónska, Poľska, Švédska, Rakúska, Talianska/Slovinska…
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK