Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Tuesday - 25. September 2018 - Vladislav | zajtra Edita

PIS.sk

GRIMMY má majstra sveta v Street Dance Show - Nicolaska SMREKA

Školský rok 2017/2018 sme začali viac než úspešné a nad očakávania. Koncom septembra sa tanečníci Tanečného klubu a Súkromnej ZUŠ GRIMMY zúčastnili Majstrovstiev sveta IDO „DANCE SHOCK 2017“ v Street Dance Show a Svetového pohára v Disco FreeStyle a Disco Dance disciplínach v Ústí nad Labem v Čechách.

V silnej konkurencií tanečníkov sa dokázali presadiť aj naši zverenci. V Street Dance Show sólo deti chlapci nenašiel vo svojej kategórií Nicolasko SMREK žiadneho premožiteľa a suverénne vyhral titul MAJSTRA SVETA. Osemročný Nicolasko SMREK má na svojom konte už viacero úspechov.  V GRIMMY tancuje od svojich 4 rokov a okrem titulu Majstra sveta, má na konte už aj 2 tituly Majstra Európy v kategórií HH deti mini (v 6 rokoch) a niekoľko titulov Majstra a viceMajstra Slovenska. Trénerkou a choreografkou „Majstra sveta“ je Nataša Cápová, ktorá ma za sebou aj ďalšie významné úspechy. Vychovala viacnásobných Majstrov Slovenska v Hip-Hop formáciách, sólach a duách detí, dvojnásobných Majstrov Európy v Hip-Hop duách a sóle detí. Okrem úspechov na súťažiach SZTŠ disciplín IDO vychováva aj úspešných battle tanečníkov, napr. Mishenu Stašovú, ktorá vo svojej vekovej kategórií vyhráva skoro každý battle.

Úspešne si viedli na medzinárodnej tanečnej súťaži aj naše juniorské Disco FreeStylistky (disco dance + športová gymnastika), zverenkyne Kataríny Fabianovej (1. a 2. miesto zo Svetového pohára IDO 2014 a 2016 v Disco FreeStyle žien v Čechách a na Sardínii) a Zuzany Krivdovej (dlhoročnej úspešnej tanečníčky, trénerky, choreografky a porotkyne). 14-ročná Sabrina SEIFERTOVÁ (viceMajsterka SR v tejto disciplíne) získala 2.miesto vo Svetovom pohári IDO „DANCE SHOCK 2017“ , keď našla premožiteľku len v belgičanke. „Zemiakovú“ medailu si v tej istej disciplíne odniesla 13-ročná Karin GIROVSKÁ (úradujúca Majsterka SR v tejto disciplíne), ktorá sa dokázala prebojovať až do finále a nakoniec jej bronzovú medailu „vyfúkla“ ukrajinka. Zahanbiť sa nedali ani naši „HVKči“, čiže tanečníci od 16 rokov. Vo Svetovom pohári „DANCE SHOCK 2017“ v Disco Dance duo mix, si naši tanečníci a zároveň aj tréneri 18-ročná Denisa RICHTÁRIKOVÁ a 21-ročný Jakub ČONKA vytancovali úžasne 2.miesto. Jakub sa prebojoval do finále aj v disciplíne Street Dance Show sólo, kde získal 5.miesto a 9.miesto v Disco Dance sólo muži. Úžasne 5.miesto a postup do finále v Disco Dance duo mini na Svetovom pohári „DANCE SHOCK 2017“ sa podaril aj našim najmladším grimmy reprezentantkám , ktoré mali na tomto podujatí medzinárodnú premiéru 7-ročné dvojičky Sandra a Sabrina PILÁTOVÉ.

Okrem našich medailistov a finalistov musíme vyzdvihnúť perfektnú reprezentáciu aj ďalších grimmy tanečníkov, ktorým finále „ušlo o chlp“, čiže skončili na „obľúbenom“ prvom mieste pod čiarou na postup do finále. Karin GIROVSKÁ a Viktória TOMKOVÁ (ktorá ešte 2 týždne pred Majstrovstvami sveta mala pre operáciu na nohe sadru a jej účasť bola ohrozená) získali 6.miesto v Street Dance Show Duo junioriek (z 19). Šestnásťročné Monika KAČMÁROVÁ a Ema TKÁČOVÁ, Majsterky SR 2016, 2017 v tejto disciplíne v juniorskej aj hlavnej vekovej kategórií a minuloročné juniorské vicemajsterky sveta sa tohto roku prvý krát predstavili v Street Dance Show Duo na medzinárodnej scéne vo vyššej vekovej kategórií a z 18 súťažiacich im ako najmladším finále ušlo len o chĺpok, keď skončili na výbornom 7.mieste. Ďalšia „pod čiarou“ bola aj naša Disco FreeStylistka Natália ZLACKÁ, ktorá sa na medzinárodnom podujatí predstavila úplne prvýkrát a hneď získala skvelé 7.miesto.

Krásne 12. semifinálové umiestnenie a medzinárodnú premiéru rovno na Majstrovstvách sveta získali naše „Candylandky“ , 7-8 ročné talentované dievčatká v disciplíne Street Dance Show skupina deti. Semifinále a 12.miesto si vybojovali v premiére v Street Dance Show duo juniorov aj Alexandra ŠOFRÁNKOVÁ a Michaela SZABOVÁ. 10.miesto si na Majstrovstvách sveta v Street Dance Show sólo junioriek aj napriek bolestiam a zraneniu vytancovala Viktória TOMKOVÁ. Premiéru na svetovom podujatí mala aj naša výborná a talentovaná Disco Dance sólo deti tanečníčka Sofia PHILIPPI, ktorej sa tento rok podarilo pretancovať z C kategórie až do A a nakoniec až na Svetový pohár. Niektorým tanečníkom sa to nepodarí ani za niekoľko rokov. Obrovskú radosť nám urobili aj naše juniorské Disco Dance sólo tanečníčky Karin GIROVSKÁ (33) a Sabrina SEIFERTOVÁ (42), ktoré si v silnej konkurencii a v troch postupových kolách z viac než 130 tanečníčok vytancovali perfektné umiestnenia.

Veľká vďaka a obdiv patrí všetkým našim trénerom a choreografom týchto tanečníkov - Zuzane Krivdovej, Kataríne Fabianovej, Nataši Cápovej a Miroslavovi Čučkovi, za ich skvelú prácu, ktorej krásne výsledky sú najlepšou odmenou. Za skvelú podporu a pomoc ďakujeme, ako vždy nášmu úžasnému rodičovskému fan clubu, bez ktorého by žiadna súťaž nemala tu správnu energiu.

 
  4.10.2017 | Autor: Ingrid Fabian | Mesto Prešov | zobrazené: 1956 krát |  diskusia (0) |   | |

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

INZERCIA

ico

Reality: Predám (73235)

Ponúkame na predaj rekonštruovaný rodinný dom v obci Tulčík. Dom je možné využívať ako dvojgeneračný. Veľkosť pozemku je 1526m2. Pozemok je prístupný z oboch strán a časť je možné predať ako samostatný stavebný pozemok. Dom je vhodný na okamžité bývanie

0907030693 | ico | cena: dohodou
ico

Reality: Dám do prenájmu (59727)

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | ico | cena: dohodou
ico

Reality: Predám (73112)

Na predaj rodinný dom alebo chalupu s celoročným využitím v Jakubovanoch okr. Sabinov. Dom prešiel čiastočnou rek. - v izbách plávajúca podlaha, kuchyňa, kúpeľňa dlažba kúrenie plynové gamátky a kachľová pec. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE 0907 030 676.

0907030676 | ico | cena: 53.300,-€
ico

Reality: Predám (73220)

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Sabinove na Murgašovej ulici. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Bytový dom zateplený rekonštrukcia spoločných priestorov. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle 0907 030 676.

0907030676 | ico | cena: 65.500,-€
ico

Reality: Predám (73221)

Ponúkame na predaj celoročne obyvateľnú chatu v obci Drienica. Obytná plocha 95 m2, pozemok 632 m2. V obci lyžiarske stredisko a kúpalisko s welness. Chata je čiastočne zrekonštruovaná. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel č 0907 030 676

0907030676 | ico | cena: 61.000,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., 2015 - 2018 Vádium-IT, s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS