Monday - 22. October 2018
Meniny má Sergej | zajtra Alojzia

Testovacia prevádzka pis.sk, pre starú verziu kliknite na tento odkaz.

Pribudli parkoviská

Motoristi sa tešia. V Solivare a na sídlisku Šváby bolo odovzdaných 26 nových parkovacích miest. Parkoviská však pribúdajú aj v ďalších častiach Prešova.

Komplikované parkovanie v Prešove pomáha zlepšiť budovanie parkovacích plôch. Mesto ich v súčasnosti plánuje zrekonštruovať a vybudovať až 1900. Len v ostatných týždňoch bolo dokončených takmer 80 miest na parkovanie. Ďalšie, vo všetkých častiach mesta, sú vo fáze realizácie.

Vo vnútrobloku na Solivarskej ulici bolo odovzdaných 19 parkovacích miest, ktoré zlepšia parkovacie možnosti obyvateľov. Parkovisko je z vegetačných tvárnic, vysypané štrkovou drvou, súčasťou prác bolo aj vybudovanie chráničiek elektrického vedenia a tiež sadové úpravy v jeho okolí. Dielo bolo zhotovené v hodnote 26 900 eur.

Na Royovej ulici v tejto mestskej časti zasa pribudlo sedem parkovacích miest. Okrem samotného parkoviská dodávateľ stavebných prác v hodnote 10 686 eur tiež dobudoval chodník a jeho prepojenie s už existujúcim. Aj v tomto prípade boli potrebné nové chráničky elektrického i telekomunikačného vedenia. Doplnili sa aj dopravné značky a vybudoval sa tiež priepust vody na chodníku.

Sedem nových odstavných plôch, ktoré boli napojené na miestnu vnútroblokovú komunikáciu, bolo odovzdaných aj na Šafárikovej ulici. V tomto prípade bola vysúťažená najnižšia cena 12 233 eur.

V roku 2017 už boli odovzdaných aj 20 kolmých parkovacích miest a prístupová komunikácia na Karpatskej ulici 8-9. Do úpravy tejto nespevnenej plochy mesto investovalo 16 764 eur.

Parkovacie miesta už sú dokončené aj na Veselej ulici. Na miestu obslužnú komunikáciu je napojených 12 kolmých parkovacích miest, ktoré dodávateľ vybudoval za vysúťažených 9 181 eur.

Na Októbrovej ulici bolo zasa vybudovaných 12 nových parkovacích miest z vegetačných tvárnic a šesť ďalších odstavných miest bolo vyznačených na existujúcej spevnenej ploche. Víťazná cenová ponuka bola tentoraz v sume 18 963 eur.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Prenájom kancelárske/obchodné priestory, prízemie, širšie centrum, Prešov

Kancelárske/obchodné priestory, ul. Vajanského, Prešov. Prízemné priestory s výkladom, výmera 63 m2, priestory po kompletnej rekonštrukcii, dve samostatné miestnosti s príslušenstvom, dva samostatné vstupy. Cena 450, - Eur/mesiac. 1 parkovacie miesto.

0907030622 | | cena: 450,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 3 -izbový byt 68 m2, s loggiou 5 m2, Prešov, Sekčov, Višňová ul.

Predaj 3 - izbový byt, 68 m2, loggia 5 m2, po čiastočnej rekonštrukcii - plastové okná, v izbách a predsieni laminátové podlahy, v kuchyni PVC. 2 poschodie /7. K bytu patrí pivnica.

0907030623 | | cena: 79.500,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dáme do prenájmu kancelárske priestory na ul.T. Ševčenka v Prešove

Dáme do prenájmu variabilné kancelárske priestory v širšom centre Prešova o výmere 66 m2 a 52 m2, alebo vcelku 118 m2, situované v krásnej záhrade. Vhodné aj na poskytovanie služieb. Parkovanie zaistené.

0903602897 | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
predaj rodinného domu v obci Tulčík, pozemok 1526m2

Ponúkame na predaj rekonštruovaný rodinný dom v obci Tulčík. Dom je možné využívať ako dvojgeneračný. Veľkosť pozemku je 1526m2. Pozemok je prístupný z oboch strán a časť je možné predať ako samostatný stavebný pozemok. Dom je vhodný na okamžité bývanie

0907030693 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.