PIS: aktuálne informácie o meste, radnici a spoločenských, kultúrnych a športových akciach v regióne

https://pis.sk/clanok/17035/tanecnici_z_grimmy_rozbehli_novu_sutaznu_sezonu_2018_vkosiciach.html

Tanečníci z GRIMMY rozbehli novú súťažnú sezónu 2018 v Košiciach

Viac než 160 tanečníkov z TK GRIMMY a SZUŠ GRIMMY vo veku od 5 rokov sa v sobotu 10.2.2018 zúčastnilo prvej tohtoročnej tanečnej súťaže „SHOW CUP 2018“, ktorá sa konala v Kunsthalle v Košiciach.

Viac než 2000 tanečníkov bojovalo o tie najcennejšie kovy. Naši tanečníci súťažili s 24 choreografiami vo vekových kategóriách od MINI až po DOSPELÝCH a vybojovali si 19 x 1.miesto a 5 x 2.miesto.

Minulý víkend opäť pokračovali súťažne. Časť našich tanečníkov cestovalo do Levíc, kde sa konal Slovenský pohár SZTŠ sekcie IDO v Disco Dance disciplínach pod názvom „UNLIMITED DANCE CUP“ a časť ostala na východe opäť v Košiciach, kde prebiehalo regionálne postupové kolo súťaže „POHYB BEZ BARIÉR“. Koncom februára nás čaká aj dvojdňová súťaž v Disco Dance a Hip-Hop disciplínach SZTŠ sekcie IDO „DEEP DANCE LEAGUE“ v Martine.

Výsledky SHOW CUP 2018 – 10.2.2018 Košice

STREET DANCE
1.miesto - Street dance deti 2A formácia - EXPERTI (choreografia Nataška Cápová, Emka Tkáčová) 
1.miesto - Street dance juniori A formácia - G-FLAVA (choreografia Nataška Cápová, Anička Gutová) 
1.miesto - Street dance juniori B formácia - C-ROCK (choreografia Miroslav Čučko) 
1.miesto - Street dance dospelí B formácia - PARTIČKA (choreografia Nataška Cápová, Anička Gutová) 
1.miesto - Street dance deti 1A skupina - KOLOTOČÁRKY a KARATEKID - (choreografia Nataška Cápová, Erika Polomská) 
1.miesto - Street dance deti 2A skupina „ŠUPYSTRELY“ (choreografia Nataška Cápová) 
1.miesto - Street dance mini A duo - Dorota Zlatohlavá a Viktória Šarišská 
1.miesto - Street dance deti 1A duo - Aneta Stankovičová a Nicolas Smrek 
1.miesto - Street dance deti 2A duo - Michaela Stašová (Grimmy) a Michaela Verebová (Brellart) 
2.miesto - Street dance dospelí B formácia - FELLACI - (choreografia Miroslav Čučko) 
2.miesto - Street dance juniori A skupina „GRIMMY DŽUNIORIS“ (choreografia Anička Gutová) 
2.miesto - Street dance mini A duo - Zuzana Chlebáková a Šarlota Michálková 
2.miesto - Street dance deti 1A duo- Sofia Šarišská a Vivien Vasiľová 
2.miesto - Street dance deti 2A duo - Andrej Jančuš a Samuel Žažo

SHOW DANCE
1.miesto - Spoločenský tanec/Latino deti 2A „LATINO“ (choreografia Vladimír Klement ) 
1. miesto – Show dance/Pop juniori A „SWING“ (choreografia Vladimír Klement)

DISCO DANCE
1.miesto - Dance show - Disco deti 2A formácia „LEGO STORY“ (choreografia Zuzana Krivdová, Katarína Fabianová)
1.miesto - Dance show - Disco juniori A formácia „AMAZONS“ (choreografia Zuzana Krivdová, Katarína Fabianová, Denisa Richtariková, Jakub Čonka)
1.miesto - Dance show - Pop juniori B formácia „ROCK GIRLS“ (choreografia Zuzana Krivdová, Katarína Fabianová)
1.miesto - Dance show - Disco Deti 1B formácia „MINIONS PARTY“ (choreografia Zuzana Krivdová, Katarína Fabianová)
1.miesto - Dance show - Disco deti 2A skupina „LITTLE DIVAS“ (choreografia Zuzana Krivdová, Katarína Fabianová)
1.miesto - Dance show - Disco deti 2B skupina „ORANGE JUICE“ (choreografia Denisa Richtariková, Barbora Kamenčíková)
1.miesto - Dance show - Disco juniori A skupina „FIRE“ (choreografia Zuzana Krivdová, Katarína Fabianová)
1. miesto - Dance show - Disco juniori A sólo - Lenka Petrišinová

 
19.2.2018 | Autor: Ingrid Fabian | Šport | čítané: 3861 krát