Wednesday - 17. October 2018
Meniny má Hedviga | zajtra Lukáš

Testovacia prevádzka pis.sk, pre starú verziu kliknite na tento odkaz.

Hľadajú fajn ľudí, program Work&Study od spoločnosti Unicorn je otvorený ešte do polovice septembra

Stredoškoláci na východe majú jedinečnú príležitosť získať prácu a zároveň študovať na prestížnej vysokej škole, avšak prihlásiť sa môžu už len do polovice septembra.

Work&Study je program spoločnosti Unicorn, ktorý ponúka absolventom stredných škôl možnosť získať štipendium na prestížnej vysokej škole v Prahe a zároveň pracovať vo svojom regióne. Prihlásiť sa môžu záujemcovia, ktorí vidia svoju budúcnosť vo svete IT,  majú ukončenú strednú školu s maturitou a chcú byť súčasťou nadnárodnej software fabriky.

Termín na podanie prihlášok na budúci školský rok je 15. september 2018. Ak máte záujem, pošlite svoje CV a motivačný list na adresu workandstudy@unicorn.com, alebo vyplňte prihlášku na www.unicorncollege.cz.

„Hľadáme fajn ľudí, ktorí môžu byť prospešní pre svoj tím, vedia tvoriť pridanú hodnotu, sú ambiciózni a chcú na sebe pracovať. Zároveň chceme podporiť mladých ľudí a vytvárať im podmienky na to, aby mohli pracovať a študovať v regióne, v ktorom sú doma, “ hovorí Richard Schwartz , obchodný riaditeľ spoločnosti Unicorn.

Cieľom ponúkaného programu Work&Study je poskytnúť absolventom stredných škôl alternatívu získať prácu a súčasne aj štúdium. „Chceme prilákať šikovných absolventov primárne technických stredných škôl, ktorí u nás budú pracovať ako programátori a súčasne budú študovať kombinovanou formou na Unicorn College. Primárne je v ponuke študijný odbor Informačné technológie.“ Uviedol Marek Beránek, riaditeľ Unicorn College.

[STRONG]["Štúdium prebieha čiastočne formou webinárov, či videokonferencií a čiastočne výukou priamo na Unicorn College v Prahe.
Spojenie štúdia s praxou sa ukazuje nie len ako obojstranne výhodná spolupráca, ale v dnešnej dobe, už ako nutnosť. Podobný princíp spolupráce už rozvíjame so Strednou priemyselnou školou elektrotechnickou v Prešove, veríme preto, že naša ponuka vzbudí záujem aj v ostatných častiach tohto regiónu, “][STRONG] doplnil informácie Richard Schwartz zo spoločnosti Unicorn.

Pár dôležitých termínov:

- prihlášku na Unicorn college je potrebné poslať do 15.9.2018.
Semester začína 1.10.2018.

- 10.8.2018 prebehnú pohovory s uchádzačmi, ktorí už poslali CV a motivačné listy. Pohovor a pracovné interview prebehne so zástupcami Unicorn College a Unicorn Systems SK.

Ďalšie pohovory budú prebiehať po uzávierke termínu prijímania prihlášok, po 15.9.2018.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality:
Dám do prenájmu

Dáme do prenájmu pekný, slnečný a kompletne zariadený dvojizbový byt na Sídlisku duklianskych hrdinov v Prešove. Byt s loggiou a pivnicou sa nachádza na druhom poschodí rekonštruovaného bytového domu s výťahom. Parkovanie pred domom.

0903602897 | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality:
Dám do prenájmu

Dáme do prenájmu variabilné kancelárske priestory v širšom centre Prešova o výmere 66 m2 a 52 m2, alebo vcelku 118 m2, situované v krásnej záhrade. Vhodné aj na poskytovanie služieb. Parkovanie zaistené.

0903602897 | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality:
Dám do prenájmu

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality:
Predám

Na predaj tehlový dvojpodlažný 7-izbový rodinný dom, pôvodný stav, možné využívať aj ako dvojgeneračné bývanie, samostatné vstupy na prízemie aj poschodie. Súčasťou predaja aj hospod. budovy, garáž.

0907030619 | | cena: 49.000,-€
Reality: Predám
Reality:
Predám

RD prešiel čiastočnou rekonštrukciou-plastové okná, nové vchodové dvere, rozvody vody, nová kúpeľňa. Dom ma obytné podkrovie s jednou izbou, na prízemí je kuchyňa, obývačka a spálňa. Na udržiavanou dvore je garáž s pivnicou, ovocný sad a úžitková záhrada.

0907030693 | | cena: 43.900,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.