Pondelok, 22. júl 2019
Meniny má Magdaléna | zajtra Oľga

Záverečné info z prešovského kúpaliska: Brány zatvorili, takto tam hodnotia sezónu

Známe prešovské kúpalisko Plaza Beach má za sebou ďalšiu sezónu. Ako ju hodnotí? Práve to sme zisťovali.

Známe prešovské kúpalisko Plaza Beach začiatkom septembra zatvorilo svoje brány a má tak za sebou ďalšiu sezónu. Aká bola? Práve to sme bližšie zisťovali z prvej ruky.

Priemerná sezóna
Zaujímalo nás aj to, ako to tam vyzeralo s tohtoročnou sezónou, čo sa týka návštevnosti. „Letnú sezónu sme ukončili 2.9.2018, hodnotíme ju ako priemernú. Mesiac jún a júl bol v porovnaní s minulými sezónami najslabší z hľadiska návštevnosti, ale mesiac august jeden z najlepších, “ prezradila pre náš spravodajský portál zaujímavé informácie marketingová manažérka Plaza Beach, Milica Michrinová.
Zároveň doplnila, že ich hostia si najviac pochvaľovali rozšírenie La Veranda baru a takisto rýchlosť obsluhy a pridanie obedového menu do Fast Foodu a Pizzerie. A akú návštevnosť počas tohtoročnej letnej sezóny na kúpalisku Plaza Beach konkrétne zaznamenali

Najsilnejší a najslabší deň
„Za celú letnú sezónu 2018 nás navštívilo približne 30 000 hostí, v júni to bolo skoro 2 000, v júli 8 000, v auguste 19 000 a v septembri 1 000 hostí, “ konkretizovala Michrinová a dodala aj ďalšie zaujímavé štatistiky.
„Najsilnejší deň bol 2. august 2018, keď nás navštívilo rekordných 1 361 hostí a najslabší 31.8.2018, čo je už koniec sezóny, “ zakončila na záver.

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov súčasťou unikátneho projektu
Prešovský samosprávny kraj, Katedra geografie a aplikovanej geoinformatiky na FHPV PU v Prešove, Svetová banka a Európska komisia spojili svoje sily, aby verejnosti predstavili prvý geoportál, ktorý bude využívať otvorené dáta na podporu analytických a rozhodovacích procesov na Úrade PSK. Svoj tím rozšírili aj o mesto Prešov, ktoré je slovenským lídrom v Open Data agende.
Euro Souvenir bankovka prichádza aj do Prešova
Zberateľské eurobankovky majú na sebe veľkú nulu, no aj tak ich chcú mať takmer všetci! Suvenírový a zberateľský fenomén pochádzajúci z Francúzska prichádza už aj do Prešova.
Mesto Prešov poďakovalo dobrovoľníkom
Festival priateľstva a dobrovoľníckej činnosti Milujem svoje mesto - Milujem svoj kraj 2019 sa aj tento rok stretol s veľkým záujmom.
Šikovní Slováci do netradičných povolaní priniesli ľudové zvyky a robia to po našom
Láska k Slovensku, ľudovým tradíciám a hodnotám. To všetko spája netradičné povolania ako tatérka, fast-foodista či ejlista, ktoré síce vznikli v rôznych kútoch sveta, no šikovní Slováci ich začali robiť doma.
Mesto Prešov privítalo vzácnych hostí
Prešov počas uplynulého týždňa navštívili dvaja významní hostia. Po veľvyslankyni Tureckej republiky si naše mesto prišiel pozrieť aj veľvyslanec Poľska na Slovensku. Vzácne návštevy boli v Prešove po prvýkrát od zvolení do funkcií.
Koniec kožušinových fariem na Slovensku žiada už 75 tisíc ľudí, ktorí podpísali petíciu
Za zákaz chovu zvierat na kožušiny na Slovensku sa zasadzuje čoraz viac ľudí. Petícia Ide o chlp! , ktorú spustilo občianske združenie Humánny pokrok, má už vyše 75 tisíc podpisov a mieri vyššie. Je čas na legislatívny zákaz kožušinových fariem, vyzýva združenie.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dám do prenájmu kancelárske priestory

Výhodne prenajmeme priestory na podnikanie v širšom centre Prešova. Výborná poloha, parkovanie pri objekte.

+421903602897 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj stavebný pozemok 1476 m2, Fintice, okres Prešov

lokalita: obec Fintice, v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty. IS:elektrina v dosahu, plyn v dosahu, obecný vodovod v dosahu, kanalizácia - žumpa. Pozemok je mierne svahovitý, slnečný, v blízkosti lesa, ideálna orientácia.

0907030661 | | cena: 38,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 2 podlažný rodinný dom, pozemok 514 m2, všetky IS, Ľubotice

5 izbový rodinný dom, základy domu kameň, stavebný materiál zmiešaný, úžitková plocha cca 200 m2. Plynové vykurovanie, rovinatý pozemok. Rodinný dom je v pôvodnom stave.

0907030622 | | cena: 111.900,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.