PIS: aktuálne informácie o meste, radnici a spoločenských, kultúrnych a športových akciach v regióne

https://pis.sk/clanok/17422/zaverecne_info_z_presovskeho_kupaliska-brany_zatvorili-_takto_tam_hodnotia_sezonu.html

Záverečné info z prešovského kúpaliska: Brány zatvorili, takto tam hodnotia sezónu

Známe prešovské kúpalisko Plaza Beach má za sebou ďalšiu sezónu. Ako ju hodnotí? Práve to sme zisťovali.

Známe prešovské kúpalisko Plaza Beach začiatkom septembra zatvorilo svoje brány a má tak za sebou ďalšiu sezónu. Aká bola? Práve to sme bližšie zisťovali z prvej ruky.

Priemerná sezóna
Zaujímalo nás aj to, ako to tam vyzeralo s tohtoročnou sezónou, čo sa týka návštevnosti. „Letnú sezónu sme ukončili 2.9.2018, hodnotíme ju ako priemernú. Mesiac jún a júl bol v porovnaní s minulými sezónami najslabší z hľadiska návštevnosti, ale mesiac august jeden z najlepších, “ prezradila pre náš spravodajský portál zaujímavé informácie marketingová manažérka Plaza Beach, Milica Michrinová.
Zároveň doplnila, že ich hostia si najviac pochvaľovali rozšírenie La Veranda baru a takisto rýchlosť obsluhy a pridanie obedového menu do Fast Foodu a Pizzerie. A akú návštevnosť počas tohtoročnej letnej sezóny na kúpalisku Plaza Beach konkrétne zaznamenali

Najsilnejší a najslabší deň
„Za celú letnú sezónu 2018 nás navštívilo približne 30 000 hostí, v júni to bolo skoro 2 000, v júli 8 000, v auguste 19 000 a v septembri 1 000 hostí, “ konkretizovala Michrinová a dodala aj ďalšie zaujímavé štatistiky.
„Najsilnejší deň bol 2. august 2018, keď nás navštívilo rekordných 1 361 hostí a najslabší 31.8.2018, čo je už koniec sezóny, “ zakončila na záver.

 
6.9.2018 | Autor: Ľubomír Hudačko | Mesto Prešov | čítané: 575 krát