Sobota, 11. júl 2020
Meniny má Milota | zajtra Nina

Rodinné oslavy a svadby

Usporiadanie rodinnej oslavy, napríklad životného výročia je náročná záležitosť. 

Ak máte pozvať niekoľko desiatok rodinných príslušníkov a priateľov náročnosť je vskutku vysoká. V takomto prípade sa určite hodí, ak aspoň časť ohľadom jedla, cateringu a ubytovania, dokáže zabezpečiť zariadenie, v ktorom sa chystáme takúto oslavu realizovať. 

Penzión Olympia v Banskej Bystrici je práve takýmto zariadením, ktoré je často vyhľadávané pre vhodné priestory, dobré jedlo a ďalšie služby. Na samotné rodinné oslavy v Banskej Bystrici sú používané dve kongresové miestnosti. Miestnosti sú samozrejme v čase oslavy vyhradené iba pre účastníkov a verejnosť sem nemá prístup. Kapacitne sú k dispozícii dve miestnosti. Jedna je vhodná pre menšie stretnutia, kde maximálny počet zúčastnených je dvadsať päť ľudí. Väčšia miestnosť je vhodná napríklad aj pre usporiadanie svadby, kde komfortným stropom je päťdesiat zúčastnených. Dôležité je aj súkromné parkovisko patriace k objektu. Zvlášť v dnešnej dobe je príjemné prísť a zaparkovať a nemusieť hľadať voľné miesto často krát aj stovky metrov od objektu, kde sa takáto rodinná oslava usporadúva. 

Nájsť samotné zariadenie je jednoduché nakoľko pri vstupe do Banskej Bystrice Vás už nasmerujú billboardy. Priestory reštaurácie sú klimatizované a čistota zariadenia je na maximálnej úrovni.

Mohlo by Vás zaujímať
Špargľová sezóna je v plnom prúde!
Špargľa je vynikajúca zelenina, ktorá vám vleje energiu do žíl a povzbudí vás. Špargľa je typická jarná lahôdková zelenina, ktorá by sa pre nás mala stať povinnou oživovacou kúrou. Podľa všetkého už po týždni každodennej konzumácie špargle (200 g) môžeme pociťovať nárast vitality a osvieženia organizmu.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.