Nedeľa, 08. december 2019
Meniny má Marína | zajtra Izabela

Rodinné oslavy a svadby

Usporiadanie rodinnej oslavy, napríklad životného výročia je náročná záležitosť. 

Ak máte pozvať niekoľko desiatok rodinných príslušníkov a priateľov náročnosť je vskutku vysoká. V takomto prípade sa určite hodí, ak aspoň časť ohľadom jedla, cateringu a ubytovania, dokáže zabezpečiť zariadenie, v ktorom sa chystáme takúto oslavu realizovať. 

Penzión Olympia v Banskej Bystrici je práve takýmto zariadením, ktoré je často vyhľadávané pre vhodné priestory, dobré jedlo a ďalšie služby. Na samotné rodinné oslavy v Banskej Bystrici sú používané dve kongresové miestnosti. Miestnosti sú samozrejme v čase oslavy vyhradené iba pre účastníkov a verejnosť sem nemá prístup. Kapacitne sú k dispozícii dve miestnosti. Jedna je vhodná pre menšie stretnutia, kde maximálny počet zúčastnených je dvadsať päť ľudí. Väčšia miestnosť je vhodná napríklad aj pre usporiadanie svadby, kde komfortným stropom je päťdesiat zúčastnených. Dôležité je aj súkromné parkovisko patriace k objektu. Zvlášť v dnešnej dobe je príjemné prísť a zaparkovať a nemusieť hľadať voľné miesto často krát aj stovky metrov od objektu, kde sa takáto rodinná oslava usporadúva. 

Nájsť samotné zariadenie je jednoduché nakoľko pri vstupe do Banskej Bystrice Vás už nasmerujú billboardy. Priestory reštaurácie sú klimatizované a čistota zariadenia je na maximálnej úrovni.

Mohlo by Vás zaujímať
Rally show v Dolnej Strehovej alebo ako si vybrať auto na podobné preteky?
To, že sa nám december už nezadržateľne blíži nám pripomína všetka tá výzdoba v obchodoch, ale aj vianočné reklamy. Nad plánmi na Štedrý večer a Silvestrovskú noc ste už určite premýšľali, čo však urobíte s ostatnými dňami medzi tým? Pokiaľ sa 26. decembra nechystáte do práce, máme pre vás jeden tip!
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.