Piatok, 22. november 2019
Meniny má Cecília | zajtra Klement

Metronome Festival Prague 2019 oznamuje prvú zahraničnú hviezdu. Bude ňou londýnska Morcheeba

Leto ešte neskončilo a Metronome Festival Prague už ohlasuje prvé veľké meno svojho štvrtého ročníka. Po šiestich rokoch sa do Prahy vráti, českými aj slovenskými hudobnými priaznivcami milovaná, britská kapela Morcheeba.

Festival, ktorý sa už po troch úspešných rokoch stal v hlavnom meste našich západných susedov tradíciou, sa uskutoční v dňoch 21. -22.júna 2019 na svojom overenom mieste na pražskom Výstavišti. Prvá vlna predpredaja vstupeniek za uvádzaciu cenu už prebieha na festivalových webových stránkach www.metronomefestival.cz/.

Hoci sa brány Metronome Festivalu Prague otvoria až o viac než deväť mesiacov, usporiadatelia už dnes prichádzajú s prvým veľkým menom programu ročníka 2019. Bude ním britská skupina MORCHEEBA, ktorá prerazila na svetovej hudobnej scéne v roku 1996, kedy vydala debutový album Who Can You Trust?. Jej názov je mimochodom spojením skratky „MOR“ (middle of the road, čiže označenie pre hudobný stredný prúd) a slova „cheeba“, slangového výrazu pre marihuanu. Do Prahy navyše kapela príde s úplne novým albumom Blaze Away, vydaným v tomto roku, a pochopiteľne aj s novými pesničkami.

„Na základe rôznych požiadaviek sme sa rozhodli spustiť predpredaj vstupeniek na ďalší ročník Metronome festivalu už teraz. Chceme, aby hudobní priaznivci mali dostatok času si účasť na akcii naplánovať. Sme radi, že si náš víkend dala do kalendára aj kapela takého mena, akým je práve Morcheeba. Vystúpi u nás po šiestich rokoch, a to práve na Metronome festivale na Výstavišti v Prahe, “ hovorí David Gaydečka, jeden z organizátorov festivalu.

Predpredaj vstupeniek na Metronome Festival Prague 2019 bol na oficiálnom webe festivalu www.metronomefestival.cz už spustený. K dispozícii sú teraz dvojdňové vstupenky na státie za 1 350 Kč a na sedenie za 1 950 Kč. Špeciálne zvýhodnené ceny platia len do 20. septembra alebo do vypredania limitovanej edície 2 000 kusov vstupeniek.
Pripomeňme, že história METRONOME FESTIVALU PRAGUE siaha do roku 2016, kedy Praha nemala tradičný veľký popový a rockový festival a všetky predchádzajúce pokusy rôznych usporiadateľov skončili veľmi rýchlo alebo niekde v polovici cesty. Organizátori nového podujatia stavili pred tromi rokmi nielen na kvalitný program, schopný osloviť široké publikum, ale tiež na návštevnícky komfort open air pódií aj zastrešených scén, dostatok miesta na sedenie, veľký výber občerstvenia, veľkokapacitné wi-fi a od ročníka 2018 aj na bezhotovostný platobný systém, ktorý návštevníkom ponúka bezpečné platenie na festivale, kratšie fronty a rýchlejšiu obsluhu.

Metronome Festival Prague 2019
Praha, Výstavište, 21.–22. júna 2019
Dvojdenné vstupenky:
STÁTIE / 1 350 Kč (do 20. 9. 2018 alebo do vypredania 2 000 ks)
od 21. 9. 1 590 Kč, cena na mieste 2 500 Kč
SEDENIE / 1 950 Kč (do 20. 9. 2018 alebo do vypredania 2 000 ks)
od 21.  9.  2 290 Kč, cena na mieste 2 690 Kč

VIP STÁTIE v predaji od 21.9. 3 490 Kč, cena na mieste 3 990 Kč
VIP SEDENIE v predaji od 21.9. 4 490 Kč, cena na mieste 4 990 Kč
Viac na: www.metronomefestival.cz

Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: Kidslandia Prešov
Kidslandia dnes na Baštovej ulici privolala všetky deti na neuveriteľný zážitok! Deti mohli vidieť mená ako Ujo Ľubo alebo Usmievanka!
Nákupné centrum Družba v novom šate
Nákupné centrum Družba na Námestí Kráľovnej pokoja v Prešove je po kompletnej rekonštrukcii krajšie a modernejšie. Obnovou prešla aj tanečná sála Folklórneho súboru Šarišan.
Mesto Prešov spustilo novú web stránku o parkovaní
Obyvatelia aj návštevníci Prešova nájdu odteraz všetky informácie o pripravovanom systéme regulovaného parkovania na jednom mieste. Nová web stránka ponúka užívateľom prehľadnú štruktúru, zrozumiteľný obsah a dôležité fakty o schválených pravidlách parkovania.
Mesto Prešov ocenilo najkrajšie predzáhradky, balkóny aj okolia vchodov
V Prešove sme už po tretíkrát spoznali výhercov najkrajších predzáhradok, balkónov či okolí vchodov do bytových domov. Najlepším na radnici odovzdala ceny osobne primátorka mesta Prešov Andrea Turčanová.
Mesto Prešov má 8 nových prístreškov pre bicykle
Prešovčania si už o niekoľko dní budú môcť bezpečne odložiť svoj bicykel. Mesto Prešov 30.10.2019 prevzalo od zhotoviteľa nové ckyloprístrešky, ktoré sú pokračovaním projektu Central MeetBike. Prístrešky budú slúžiť pre širokú verejnosť na krátkodobé parkovanie bicyklov.
FOTO: Jazzové Dni Prešov
S jeseňou prichádza aj další ročník Jazzových dní Prešov
MŠ Važecká sa po rekonštrukcii stala pre deti veselou stavebnicou
Materská škola na Važeckej ulici je ďalšou z prešovských škôlok, v ktorej sa po rekonštrukcii vytvorili lepšie podmienky nielen na výučbu, ale aj na hranie a zábavu najmenších detí i predškolákov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.