Piatok, 10. júl 2020
Meniny má Amália | zajtra Milota

Metronome Festival Prague 2019 oznamuje prvú zahraničnú hviezdu. Bude ňou londýnska Morcheeba

Leto ešte neskončilo a Metronome Festival Prague už ohlasuje prvé veľké meno svojho štvrtého ročníka. Po šiestich rokoch sa do Prahy vráti, českými aj slovenskými hudobnými priaznivcami milovaná, britská kapela Morcheeba.

Festival, ktorý sa už po troch úspešných rokoch stal v hlavnom meste našich západných susedov tradíciou, sa uskutoční v dňoch 21. -22.júna 2019 na svojom overenom mieste na pražskom Výstavišti. Prvá vlna predpredaja vstupeniek za uvádzaciu cenu už prebieha na festivalových webových stránkach www.metronomefestival.cz/.

Hoci sa brány Metronome Festivalu Prague otvoria až o viac než deväť mesiacov, usporiadatelia už dnes prichádzajú s prvým veľkým menom programu ročníka 2019. Bude ním britská skupina MORCHEEBA, ktorá prerazila na svetovej hudobnej scéne v roku 1996, kedy vydala debutový album Who Can You Trust?. Jej názov je mimochodom spojením skratky „MOR“ (middle of the road, čiže označenie pre hudobný stredný prúd) a slova „cheeba“, slangového výrazu pre marihuanu. Do Prahy navyše kapela príde s úplne novým albumom Blaze Away, vydaným v tomto roku, a pochopiteľne aj s novými pesničkami.

„Na základe rôznych požiadaviek sme sa rozhodli spustiť predpredaj vstupeniek na ďalší ročník Metronome festivalu už teraz. Chceme, aby hudobní priaznivci mali dostatok času si účasť na akcii naplánovať. Sme radi, že si náš víkend dala do kalendára aj kapela takého mena, akým je práve Morcheeba. Vystúpi u nás po šiestich rokoch, a to práve na Metronome festivale na Výstavišti v Prahe, “ hovorí David Gaydečka, jeden z organizátorov festivalu.

Predpredaj vstupeniek na Metronome Festival Prague 2019 bol na oficiálnom webe festivalu www.metronomefestival.cz už spustený. K dispozícii sú teraz dvojdňové vstupenky na státie za 1 350 Kč a na sedenie za 1 950 Kč. Špeciálne zvýhodnené ceny platia len do 20. septembra alebo do vypredania limitovanej edície 2 000 kusov vstupeniek.
Pripomeňme, že história METRONOME FESTIVALU PRAGUE siaha do roku 2016, kedy Praha nemala tradičný veľký popový a rockový festival a všetky predchádzajúce pokusy rôznych usporiadateľov skončili veľmi rýchlo alebo niekde v polovici cesty. Organizátori nového podujatia stavili pred tromi rokmi nielen na kvalitný program, schopný osloviť široké publikum, ale tiež na návštevnícky komfort open air pódií aj zastrešených scén, dostatok miesta na sedenie, veľký výber občerstvenia, veľkokapacitné wi-fi a od ročníka 2018 aj na bezhotovostný platobný systém, ktorý návštevníkom ponúka bezpečné platenie na festivale, kratšie fronty a rýchlejšiu obsluhu.

Metronome Festival Prague 2019
Praha, Výstavište, 21.–22. júna 2019
Dvojdenné vstupenky:
STÁTIE / 1 350 Kč (do 20. 9. 2018 alebo do vypredania 2 000 ks)
od 21. 9. 1 590 Kč, cena na mieste 2 500 Kč
SEDENIE / 1 950 Kč (do 20. 9. 2018 alebo do vypredania 2 000 ks)
od 21.  9.  2 290 Kč, cena na mieste 2 690 Kč

VIP STÁTIE v predaji od 21.9. 3 490 Kč, cena na mieste 3 990 Kč
VIP SEDENIE v predaji od 21.9. 4 490 Kč, cena na mieste 4 990 Kč
Viac na: www.metronomefestival.cz

Mohlo by Vás zaujímať
AKTUALIZÁCIA: Mestský úrad v Prešove bude od 22. júna fungovať v štandardnom režime
Mestský úrad v Prešove sa opäť otvára pre verejnosť. Naďalej je však potrebné dodržiavať protiepidemiologické opatrenia.
Burza starožitností sa po pauze vracia na Hlavnú ulicu
V centre Prešova sa opäť uskutoční Burza starožitností a kuriozít. Zberateľské predmety si na Hlavnej ulici môžu občania pozrieť už tento piatok 19. júna 2020.
Počas leta čaká Prešovčanov v areáli kúpaliska Delňa množstvo noviniek
Obľúbené letné kúpalisko Delňa sa pripravuje na príchod prvých návštevníkov. Areál kúpaliska je otvorený už teraz. Prešovčania si tu môžu prísť oddýchnuť, alebo si zašportovať.
Prešovskí cyklisti môžu od júna naplno využívať všetky cykloprístrešky
So začínajúcou cyklistickou sezónou mesto Prešov rozbieha ostrú prevádzku cykloprístreškov, ktoré sú plne pripravené na používanie. Elektronické čipy k prístreškom si môžu užívatelia zapožičať na jeden deň, alebo na celý rok priamo na mestskom úrade.
Mesto Prešov pokračuje v kosení verejnej zelene
V Prešove sa od začiatku mája kosí verejná zeleň. Pracovníci postupne kosia líniovú a parkovú zeleň vo vlastníctve mesta.
Počas nočnej prietrže mračien v Prešove pomáhali aj dobrovoľní hasiči
Prešovskí dobrovoľní hasiči v sobotu 13. júna pomáhali v dvoch častiach mesta pri odstraňovaní následkov nočnej búrky. Na ulici Za Kalváriou vyčistili 5 studní a v lokalite Surdok zatopenú cestu.
Vyhlásenie mesta Prešov k fungovaniu spoločnosti 1. FC TATRAN
V spoločnosti 1. FC TATRAN, a.s. je mesto Prešov menšinovým akcionárom (vlastníme 8,7 % akcií), avšak dlhodobo nemáme žiadne informácie o stave spoločnosti, čo považujeme za neakceptovateľné. Mesto Prešov dlhodobo nemá svojho zástupcu v orgánoch spoločnosti, a to aj napriek dlhodobej a opakovanej iniciatíve zo strany radnice zabezpečiť zástupcu priamo v predstavenstve.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.