Sunday - 21. October 2018
Meniny má Uršuľa | zajtra Sergej

Testovacia prevádzka pis.sk, pre starú verziu kliknite na tento odkaz.

ILCO klub Prešov jubiloval

Prešovský Svojpomocný klub stomikov si pripomenul štvrťstoročie svojej existencie. V ňom si navzájom pomáhajú tí, ktorí majú zavedenú stómiu.

Kluby stomikov majú zásluhu na tom, že postihnutí dostávajú šancu vrátiť sa k bežnému životu v prostredí, kde vládne spolupatričnosť a kde cítia vzájomnú podporu. Svojpomocný klub stomikov - ILCO klub Prešov je takou oporou pre svojich členov už 25 rokov.

Okrúhle jubileum jeho členovia oslávili na slávnostnom stretnutí. Predsedníčka klubu klubu Alžbeta Jenčová pritom vo svojom príhovore zhrnula činnosť klubu za celé obdobie jeho fungovania.

Výbor klubu ocenil plaketou a ďakovným listom dlhoročných členov výboru a sponzorov, ktorí sa už roky podieľajú na fungovaní klubu. Slávnostného zhromaždenia sa zúčastnili aj hostia - predseda Slovenského združenia stomikov SLOVILCO, predseda Rady odborníkov MUDr. Jaroslav Lučan, hostia košického ilco klubu, zástupcovia firiem COLOPLAST, DANSAC i zástupkyňa MsÚ Prešov. Prijemné posedenie spestrili svojim vystúpením aj žiaci ZUŠ v Prešove.

„Vážime si tiež pomoc mesta Prešov, lebo túto slávnosť, i ďalšie stretnutie pri guláši vo finticiach, sme mohli absolvovať vďaka jeho dotácii vo výške 533 eur, “ doplnila predsedníčka klubu Alžbeta Jenčová.

Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
predaj rodinného domu v obci Tulčík, pozemok 1526m2

Ponúkame na predaj rekonštruovaný rodinný dom v obci Tulčík. Dom je možné využívať ako dvojgeneračný. Veľkosť pozemku je 1526m2. Pozemok je prístupný z oboch strán a časť je možné predať ako samostatný stavebný pozemok. Dom je vhodný na okamžité bývanie

0907030693 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 3 izbový byt 64 m2,Murgašova ulica, Sabinov

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Sabinove na Murgašovej ulici. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Bytový dom zateplený rekonštrukcia spoločných priestorov. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle 0907 030 676.

0907030676 | | cena: 65.500,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Rekreačná chata na predaj, Driencia

Ponúkame na predaj celoročne obyvateľnú chatu v obci Drienica. Obytná plocha 95 m2, pozemok 632 m2. V obci lyžiarske stredisko a kúpalisko s welness. Chata je čiastočne zrekonštruovaná. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel č 0907 030 676

0907030676 | | cena: 61.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Prenájom kancelárske/obchodné priestory, prízemie, širšie centrum, Prešov

Kancelárske/obchodné priestory, ul. Vajanského, Prešov. Prízemné priestory s výkladom, výmera 63 m2, priestory po kompletnej rekonštrukcii, dve samostatné miestnosti s príslušenstvom, dva samostatné vstupy. Cena 450, - Eur/mesiac. 1 parkovacie miesto.

0907030622 | | cena: 450,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dvojizbový, kompletne zariadený byt v centre Prešova

Dáme do prenájmu pekný, slnečný a kompletne zariadený dvojizbový byt na Sídlisku duklianskych hrdinov v Prešove. Byt s loggiou a pivnicou sa nachádza na druhom poschodí rekonštruovaného bytového domu s výťahom. Parkovanie pred domom.

0903602897 | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.