Sunday - 21. October 2018
Meniny má Uršuľa | zajtra Sergej

Testovacia prevádzka pis.sk, pre starú verziu kliknite na tento odkaz.

Prešovskí volejbalisti zdolali Starú Ľubovňu, šancu dostala lavička

Hráči VK MIRAD PU Prešov si v 3. kole Edymax extraligy mužov na domácej palubovke ľahko poradili zo súperom zo Starej Ľubovne 3:0 (25:23, 25:18,25:14). Po prvom sete oddychovali Sopko aj Červeň. Šancu dostali hráči z lavičky a pokyny trénera Erika Digaňu splnili.

Najvyrovnanejšia partia sa odohrala hneď v prvom sete. Šarišania si síce v jeho začiatku vybudovali náskok o 4 body, ale vlastnými chybami dovolili hosťom vyrovnať a vstúpiť do hry o zisk setu. Do záveru sa išlo za stavu 22:23. Zodpovednosť na seba vzal Michal Hudák a úspešným úrokom i esom z podania získal pre Prešov setbal. Prvé dejstvo ukončil trojblok, v ktorom sa dravo presadil prešovský nahrávač Juraj Jurko.

V druhom a treťom sete domáci tréner vystriedal opory zo základu Sopka a Červeňa. Šancu dostali postupne Šimon Gula, Matej Faron, Boris Velička, Kamil Pavlinský i Michal Rajduga. Striedajúci hráči čítali hru hostí, ktorým nefungovali útočné kombinácie a napriek snahe len kozmeticky upravovali skóre. Druhý set skončil 25:18 a tretí 25:14.

Erik Digaňa, tréner VK MIRAD PU Prešov: „Stará Ľubovňa je ideálny súper na veci, ktoré potrebujeme zdokonaľovať. Potvrdili sa moje slová. Napriek tomu, že sme v prvom sete vstúpili do zápasu vlažne, tak postupne sa to zlepšilo. Presne na takýchto momentoch sa musíme poučiť a do budúcnosti ich eliminovať. V druhom a treťom sete dostali šancu hráči z lavičky, ktorí boli správne nabudení. Neurobili zo zápasu drámu a splnili to čo sme si povedali.“

Ján Senko, tréner MVK Stará Ľubovňa: „Dnes sme opäť hrali proti vynikajúcemu súperovi, ktorého sme chceli viac potrápiť. Podarilo sa nám to len v prvom sete, ktorý sme mohli uchmatnúť. Škoda koncovky. V ďalších setoch sa naša hra troška rozsypala. Hlavne sme zle prihrávali a naše útočné kombinácie súper výborne bránil.“

Počet divákov: 273
Rozhodovali: Martin Smolko, Alexander Sluk

Inzercia
Reality: Predám
Novostavba rodinného domu na predaj

V Kanaši ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu napojeného na všetky IS. Dom pozostáva z 3 izieb, kuchyne špajze, predsiene, kúpeľne, WC, terasy a garáže. Pozemku o výmere 907 m2 s prístupom po asfaltovej ceste. Bližšie info aj na www.igreality.sk

0903670564 | | cena: 134.770,-€
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Predaj rodinný dom, pozemok 700 m2, mestská časť Šidlovec, Prešov

tichá lokalita, s pekným výhľadom, výmera pozemku 700 m2, počet izieb 5 izbový rodinný dom https://www.garantreal.sk/reality/13566-RD-LC-13566/garant-real-predaj-rodinny-dom-pozemok-700-m2-mestska-cast-sidlovec-presov/

0907030661 | | cena: 199.000,-€
Predaj 3 izbový byt 64 m2,Murgašova ulica, Sabinov

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Sabinove na Murgašovej ulici. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Bytový dom zateplený rekonštrukcia spoločných priestorov. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle 0907 030 676.

0907030676 | | cena: 65.500,-€
Prenájom kancelárske/obchodné priestory, prízemie, širšie centrum, Prešov

Kancelárske/obchodné priestory, ul. Vajanského, Prešov. Prízemné priestory s výkladom, výmera 63 m2, priestory po kompletnej rekonštrukcii, dve samostatné miestnosti s príslušenstvom, dva samostatné vstupy. Cena 450, - Eur/mesiac. 1 parkovacie miesto.

0907030622 | | cena: 450,-€