Piatok, 10. júl 2020
Meniny má Amália | zajtra Milota

Igor Liba vyučoval ako za mlada

Prvoligová hokejová premiéra v novej sezóne mala slušnú športovú úroveň. Niežeby to bol zápas aký diváci na prešovskom zimnom štadióne nevideli, to nie. Na začiatok sezóny (3. kolo pozn. red.) mal však solídnu úroveň.

Najmä domáci s pribúdajúcimi minútami vystupňovali tempo, otriasali počiatočnú nervozitu a postupne dostávali do varu i publikum. Prešovčania mali síce už od prvej časti na ľade viac z hry, viac šancí ako ich zvolenský súper, no prvý raz puk za chrbát hosťujúceho gólmana poslal až tesne pred prvou prestávkou Bochňa. O ďalšie góly sa potom postarala dvojica Pavlovský - Sýkora. Vlastne oni "len" zakončovali čoraz pohľadnejšie a nápaditejšie akcie jednotlivých formácií. Kým Pavlovskému nahrávali Pulščák a René Pucher, novicovi, ktorý prišiel do Prešova práve zo Zvolena, Romanovi Sýkorovi, servíroval gólové asistencie Igor Liba. Po treťom góle domáci hokejisti vystupňovali tempo hry, neraz rozkrútili pred bránou hosťujúceho Kostúra poriadny kolotoč. A ústrednou postavou, na ktorú diváci upriamovali pozornosť, bol takmer štyridsať ročný odchovanec klubu, slovenská hokejová osobnosť, Igor Liba. Za svoje ťahy na ľade žal častokrát, pochopiteľne i jeho spoluhráči, mohutný potlesk. V závere hľadisko dokonca skandovalo, Igor, Igor, Igor... Premiéra sa teda Prešovčanom vydarila. Tak ako si želal navrátilec z extraligového Zvolena Róbert Čop, aby mužstvo Farmakolu strhlo hrou i výsledkom fanúšikov na svoju stranu, splnilo sa. Diváci odmenili po záverečnej siréne zverencov trénerskeho tandemu J. Šterbák - P. Křemen dlhotrvajúcimi ováciami v nádeji, že takéto zápasy nebudú ojedinelé. Naopak. A v takom prípade sa hľadisko prešovského zimného štadióna určite zaplní väčšmi ako v utorok.

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov chce zachrániť mládežnícky futbal
Vedenie mesta Prešov a časť mestských poslancov na spoločnom stretnutí deklarovali zámer pomôcť mládežníckemu futbalu. Po rokovaní sa zhodli, že účinným riešením môže byť odkúpenie väčšinového podielu v obchodnej spoločnosti 1. FC TATRAN, a.s.
3b PHbL: Vydarený reštart po dlhých 89 dňoch!
Presne dlhých 89 dní trval hokejbalový pôst v našom meste, ktorý zapríčinil celý svet trápiaci vírus COVID- 19. No verím, že teraz sme späť silnejší, zomknutejší a športuchtivejší, keď práve 3b Prešovská Hokejbalová liga je prvá a ak nie možno aj jediná súťaž, ktorá za dodržania všetkých mimoriadnych opatrení ÚVZ,  hlavného hygienika SR a so súhlasom riaditeľky na ZŠ Čsl. Armády pani Mgr. Ľubici Kohániovej, počas minulého víkendu úspešne „reštartovala“ svoju činnosť.
Úvod Play OFF s obrovským prekvapením!
Počas uplynulého víkendu pokračovala mestská 3b Prešovská Hokejbalová liga prvými zápasmi vyraďovacej časti, keď vo štvrťfinále Play OFF na seba narazilo osem najlepších tímov.
3b PHbL: Do semifinále len papierový favoriti
3b Prešovská Hokejbalová liga pokračovala ďalšími zápasmi vyraďovacej časti Play OFF, kde až na prvé zakopnutie HBC ASSASSINS, zatiaľ všetko pokračuje podľa predpokladov.
Nový ročník SHE začnú hádzanári Tatrana Prešov východniarskym derby proti nováčikovi z Košíc
Prvým súperom Tatrana Prešov v novom extraligovom ročníku bude košický tím HK Košice.
3b PHbL: Senzačným finalistom HOKEJBAL Prešov o.z. !
Prvým finalistom a zároveň zatiaľ najväčším prekvapením ligy sú domáci hráči HOKEJBAL Prešov o.z. , ktorí si aj v semifinále, už v čo najkratšom možnom čase, senzačne poradili s víťazom základnej časti HBC ASSASSINS Prešov a stali sa tak premiérovo prvým finalistom 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy 2019/2020.
Na Važeckej sa športuje na novom multifunkčnom ihrisku
Na Važeckej ulici v Prešove môžu využívať malí aj veľkí športovci nové multifunkčné ihrisko. Zahrajú si tu rôzne druhy športov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.