Streda, 14. november 2018
Meniny má Irma | zajtra Leopold

Presov karate kids žiaria aj v novej sezóne. Lucia Langošová začala novú životnú etapu...

Začiatok aktuálnej sezóny 2018/19 karatistov z Prešova bol v znamení viacerých TOP podujatí v karate.

Kým v Budapešti na medzinárodnom podujatí v rámci BUDAPEST OPEN 2018 im unikli medaile o vlások, v ďalších súťažiach neobišli PRESOV KARATE KIDS naprázdno.
Ešte predtým sa začiatkom októbra vrátila legenda prešovského karate LUCIA LANGOŠOVÁ z CHILE, kde absolvovala ďalšie kolo svetovej SERIE A. Lucia bojovala, avšak na medailu jej výkon nestačil. Uvidíme ako Lucia zvládne do budúcna študijné povinnosti na fakulte práva s karate tréningami, keďže LUCIA v súčasnosti naštartovala ďalšiu svoju životnú etapu, tentoraz študijnú. Jej bohaté skúsenosti však naďalej predáva na tréningoch pre mladšie PRESOV KARATE LADIES. Kimono ešte na klinec nezavesila, tak dúfame, že pár veľkých výsledkov LUCIA ešte vybojuje.

V priebehu začiatku novej sezóny boli viacerí z PRESOV KARATE KIDS zaradený do výberu reprezentácie Slovenskej republiky na medzinárodných súťažiach. V Chorvátsku na ZAGREB CUP 2018 bojovali Matej KRAJŇÁK, Gregor LEHOTSKÝ a Melánia LACIOVÁ. Posledná menovaná na tejto súťaži vybojovala krásne 3. miesto pre Slovenskú republiku. O týždeň na to sa konala CROATIA OPEN 2018, kde v kimone Slovenskej republiky štartovala Michaela BRYNDZOVÁ. Miška nakoniec vypadla v 3. kole s ruskou reprezentantkou. Treba si uvedomiť že karate je veľmi ťažký šport s veľko členskou základňou, kde veľakrát štartuje v jednotlivých kategóriách aj 60 reprezentantov z rôznych krajín. Preto všetky zahraničné súťaže posúvajú PRESOV KARATE KIDS ďalej a ďalej za ich olympijskými snami.

Prvou súťažou pre najmenšie PRESOV KARATE KIDS bol POPRADSKÝ POHÁR, ktorý sa konal 06.10.2018. A PRESOV KARATE KIDS sa stali najlepším klubom na tejto súťaži!

Tréner Čiernik sa po súťaži v Poprade vyjadril nasledovne:
Podľa hesla súťaž lieči súťaž, viacerí z našich prešovských reprezentantov aj po sérii prehier ukázali, o čom je šport. Vedieť sa poučiť z chýb, vedieť ísť na tréningu za hranicu svojich schopností, vedieť prekonať strach z prechodu za komfortnú zónu. Aj vďaka tomuto mysleniu, sa mohli dnes vo svojich výkonoch posunúť ďalej a aj vďaka tomu majú dnes svoj deň , , D, , . Všetko je v hlavách, musíte veriť a keď veríte, musíte pridať srdce. Hoc aj máte 5 rokov. Karate učí byť bojovníkom už od útleho detstva a tým je športom, kde ak zverenec vydrží makať na sebe až do dospelosti, potom pochopí, že život je pekný v tom, že sa každý deň môžete pokúsiť prekonať sám seba. Ďakujeme organizátorovi p. Kucovi za super organizáciu tejto skvelej súťaže, ďakujeme za skvelý pohár. Sláva víťazom, česť porazeným. Dnes ale vlastne porazených nebolo, dnes vyhralo každé dieťa, ktoré sa postavilo svojmu strachu na tatami.

VÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS: (20 MEDAILÍ - 7 - 3 - 10)
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_sutazvys.php?sutaz=101

www.karate-presov.sk , WWW.juniorko. SK

Časť výpravy PRESOV KARATE KIDS na BUDAPEST OPEN 2018
Dávid Hudáček vybojoval prvenstvo v Poprade
Lucia Langošová bojovala V Chille
Melánia Laciová v súbojoch KATA
Melánia Laciová získala v  Chorvátsku bronz pre Slovenskú republiku
PRESOV KARATE KIDS na Popradskom pohári
PRESOV KARATE KIDS získali za prvenstvo na Popradskom pohári veľký pohár
Mohlo by Vás zaujímať
Bazén Šťuka je po vynovení opäť otvorený
Dobrá správa pre plavcov - Prešovčania môžu od soboty 10. 11. opäť využívať školský bazén Šťuka pri Základnej škole Mirka Nešpora.
Tanečníci z GRIMMY na tretích Majstrovstvách sveta 2018
V pondelok cestuje prvá časť 46 člennej výpravy tanečníkov vo veku od 5-46 rokov z Tanečného klubu GRIMMY a Súkromnej ZUŠ GRIMMY na tretie tohtoročné Majstrovstvá sveta, tentokrát v Hip-Hop disciplínach IDO.
Tanečníci z GRIMMY opäť MAJSTRAMI SVETA
Tohtoročná medzinárodná súťažná sezóna je pre tanečníkov Súkromnej ZUŠ a Tanečného klub GRIMMY veľmi vydarená a úspešná. Odzrkadlila sa v nej dlhoročná systematická príprava tanečníkov, hodiny driny na tréningoch, úspechy na slovenských súťažiach a dlhoročné skúsenosti a neustále vzdelávanie trénerov a tanečníkov.
Fantastický výsledok pre Panterov z tohtoročných ME v Kickboxe
1 zlatá, 1 strieborná a 1 bronzova medaila je konečný medailový zisk Prešovských panterov na WAKO Majstrovstvách Európy, ktoré sa tento krát konali v Bratislave.
Nový tartan pre bežcov
Nová tartanová bežecká dráha pribudla v Prešove v areáli Základnej školy Československej armády. Využívajú ju nielen žiaci, ale aj obyvatelia Sídliska II.
3b PHbL: Až dve kontumácie počas dvoch dní
Prinášame vám výsledky z posledných zápasov
Prešovskí karatisti bodovali na Hungarian OPEN 2018
PRESOV KARATE KIDS nás presviedča o skvelom prístupe trénerov k svojim zverencom, čo dokazujú aj dosiahnuté výsledky v súťažiach. Prinášame vám rozhovory s trénerom a mladými karatistami bezprostredne po súťaži HUNGARIAN OPEN 2018.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dáme do prenájmu kancelárske priestory na ul.T. Ševčenka v Prešove

Dáme do prenájmu variabilné kancelárske priestory v širšom centre Prešova o výmere 66 m2 a 52 m2, alebo vcelku 118 m2, situované v krásnej záhrade. Vhodné aj na poskytovanie služieb. Parkovanie zaistené.

0903602897 | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
Rekreačná chata na predaj, Driencia

Ponúkame na predaj celoročne obyvateľnú chatu v obci Drienica. Obytná plocha 95 m2, pozemok 632 m2. V obci lyžiarske stredisko a kúpalisko s welness. Chata je čiastočne zrekonštruovaná. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel č 0907 030 676

0907030676 | | cena: 61.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
predaj rodinného domu v obci Tulčík, pozemok 1526m2

Ponúkame na predaj rekonštruovaný rodinný dom v obci Tulčík. Dom je možné využívať ako dvojgeneračný. Veľkosť pozemku je 1526m2. Pozemok je prístupný z oboch strán a časť je možné predať ako samostatný stavebný pozemok. Dom je vhodný na okamžité bývanie

0907030693 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
RD vhodný na okamžité bývanie alebo chatu v Brezovičke

RD prešiel čiastočnou rekonštrukciou-plastové okná, nové vchodové dvere, rozvody vody, nová kúpeľňa. Dom ma obytné podkrovie s jednou izbou, na prízemí je kuchyňa, obývačka a spálňa. Na udržiavanou dvore je garáž s pivnicou, ovocný sad a úžitková záhrada.

0907030693 | | cena: 43.900,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj novostavba, rodinný dom 106 m2, Lada, okr. Prešov

3-izbový RD, nízke mesačné náklady, pozemok 651 m2.

0907030623 | | cena: 142.900,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.