Piatok, 22. marec 2019
Meniny má Beňadik | zajtra Adrián

Presov karate kids žiaria aj v novej sezóne. Lucia Langošová začala novú životnú etapu...

Začiatok aktuálnej sezóny 2018/19 karatistov z Prešova bol v znamení viacerých TOP podujatí v karate.

Kým v Budapešti na medzinárodnom podujatí v rámci BUDAPEST OPEN 2018 im unikli medaile o vlások, v ďalších súťažiach neobišli PRESOV KARATE KIDS naprázdno.
Ešte predtým sa začiatkom októbra vrátila legenda prešovského karate LUCIA LANGOŠOVÁ z CHILE, kde absolvovala ďalšie kolo svetovej SERIE A. Lucia bojovala, avšak na medailu jej výkon nestačil. Uvidíme ako Lucia zvládne do budúcna študijné povinnosti na fakulte práva s karate tréningami, keďže LUCIA v súčasnosti naštartovala ďalšiu svoju životnú etapu, tentoraz študijnú. Jej bohaté skúsenosti však naďalej predáva na tréningoch pre mladšie PRESOV KARATE LADIES. Kimono ešte na klinec nezavesila, tak dúfame, že pár veľkých výsledkov LUCIA ešte vybojuje.

V priebehu začiatku novej sezóny boli viacerí z PRESOV KARATE KIDS zaradený do výberu reprezentácie Slovenskej republiky na medzinárodných súťažiach. V Chorvátsku na ZAGREB CUP 2018 bojovali Matej KRAJŇÁK, Gregor LEHOTSKÝ a Melánia LACIOVÁ. Posledná menovaná na tejto súťaži vybojovala krásne 3. miesto pre Slovenskú republiku. O týždeň na to sa konala CROATIA OPEN 2018, kde v kimone Slovenskej republiky štartovala Michaela BRYNDZOVÁ. Miška nakoniec vypadla v 3. kole s ruskou reprezentantkou. Treba si uvedomiť že karate je veľmi ťažký šport s veľko členskou základňou, kde veľakrát štartuje v jednotlivých kategóriách aj 60 reprezentantov z rôznych krajín. Preto všetky zahraničné súťaže posúvajú PRESOV KARATE KIDS ďalej a ďalej za ich olympijskými snami.

Prvou súťažou pre najmenšie PRESOV KARATE KIDS bol POPRADSKÝ POHÁR, ktorý sa konal 06.10.2018. A PRESOV KARATE KIDS sa stali najlepším klubom na tejto súťaži!

Tréner Čiernik sa po súťaži v Poprade vyjadril nasledovne:
Podľa hesla súťaž lieči súťaž, viacerí z našich prešovských reprezentantov aj po sérii prehier ukázali, o čom je šport. Vedieť sa poučiť z chýb, vedieť ísť na tréningu za hranicu svojich schopností, vedieť prekonať strach z prechodu za komfortnú zónu. Aj vďaka tomuto mysleniu, sa mohli dnes vo svojich výkonoch posunúť ďalej a aj vďaka tomu majú dnes svoj deň , , D, , . Všetko je v hlavách, musíte veriť a keď veríte, musíte pridať srdce. Hoc aj máte 5 rokov. Karate učí byť bojovníkom už od útleho detstva a tým je športom, kde ak zverenec vydrží makať na sebe až do dospelosti, potom pochopí, že život je pekný v tom, že sa každý deň môžete pokúsiť prekonať sám seba. Ďakujeme organizátorovi p. Kucovi za super organizáciu tejto skvelej súťaže, ďakujeme za skvelý pohár. Sláva víťazom, česť porazeným. Dnes ale vlastne porazených nebolo, dnes vyhralo každé dieťa, ktoré sa postavilo svojmu strachu na tatami.

VÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS: (20 MEDAILÍ - 7 - 3 - 10)
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_sutazvys.php?sutaz=101

www.karate-presov.sk , WWW.juniorko. SK

Časť výpravy PRESOV KARATE KIDS na BUDAPEST OPEN 2018
Dávid Hudáček vybojoval prvenstvo v Poprade
Lucia Langošová bojovala V Chille
Melánia Laciová v súbojoch KATA
Melánia Laciová získala v  Chorvátsku bronz pre Slovenskú republiku
PRESOV KARATE KIDS na Popradskom pohári
PRESOV KARATE KIDS získali za prvenstvo na Popradskom pohári veľký pohár
Mohlo by Vás zaujímať
PRESOV KARATE KIDS "brali" opäť množstvo medailí!
Od začiatku roka 2019 PRESOV KARATE KIDS, nabehli na zhustený harmonogram. 5 veľkých súťaží za 6 týždňov preverilo nielen detičky, ale aj trénerov.
Výsledky 3b Prešovskej hokejbalovej ligy
3b PHbL: Favoriti v súbojoch tentokrát nezaváhali
Počasie nám opäť prialo a tak bolo na programe celé 16.kolo 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy v ktorom sme boli svedkami napínavých súbojov, ale aj jednoznačného víťazstva „mladíkov“ nad Svidníckym béčkom.
Tatran sa rozlúči na palubovke PPD Záhreb
Pred hádzanármi Tatrana Prešov je posledné vystúpenie v tejto sezóne nadnárodnej SEHA Gazprom ligy. Absolvujú ho v stredu 13. marca od 19.15 hod. na palubovke chorvátskeho majstra PPD Záhreb.
Víťaz 2.SLF-Východ 2018/2019 FK Ekoprim Prešov
Tohtoročná 2. SLF-Východ pokračovala ďalším ročníkom v päť člennom zložení. Vyhodnotenie súťaže sa uskutočnilo 16.2.2019 v Aréne Poprad, kde sa odohral turnaj o Pohár Východoregiónu, nakoľko sme do posledného kola nevedeli, kto bude víťazom a kto na druhom mieste.
Prešovskí volejbalisti zdolali Košice, v play-off si to rozdajú so Svidníkom
Volejbalisti VK MIRAD PU Prešov privítali v poslednom, 6. kole nadstavbovej časti, východniarskeho rivala z Košíc, ktorému po tesnom finále Slovenského pohára, mali čo vracať.
3b PHbL: Favoriti si z chuti zastrieľali
Ani mrazy neodradili hokejbalistov z východného Slovenska, aby počas víkendu odohrali plánované zápasy 3b Prešovskej hokejbalovej ligy. V dvoch zápasoch na seba narazili mužstvá z TOP4 a pokiaľ v jednom to bol nervák až do samého záveru, v tom druhom hráči PALUTA spoznali čo to znamená, keď sa povie: “Prešiel cez nás parný valec“.
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 130 m2, s pozemkom 698 m2, Lažany, okr. Prešov

Na predaj dvojpodlažný rodinný dom, výmera pozemku 698 m2, počet izieb 3, zastavaná plocha 85 m2, úžitková plocha 130 m2, materiál kombinovaný - tehla, kváder, kúrenie plynové - gamat, kozub v obývacej izbe, vlastná studňa, nízke mesačné náklady.

0907030623 | | cena: 76.900,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dvojizbový, kompletne zariadený byt v centre Prešova

Pekný, slnečný, zrekonštruovaný a kompletne zariadený byt na druhom poschodí bytového domu s výťahom. Loggia a pivnica k dispozícii, parkovanie pred domom.

+421903602897 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 2 podlažný rodinný dom v žiadanej obci Ľubotice, pozemok 514 m2, všetky IS

Na predaj 5 izbový rodinný dom v pôvodnom stave. Úžitková plocha cca 200 m2, celková plocha parcely je 514 m2. Strecha stanová (eternit), plynové vykurovanie. Žiadaná lokalita.

0907030622 | | cena: 117.900,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.