Nedeľa, 05. júl 2020
Meniny má Cyril, Metod | zajtra Patrik, Patrícia

Služby katastra online

Moderná doba prináša aj nové moderné možnosti. Dnes je napríklad možné využívať online služby katastra nehnuteľností. Jednou z najčastejších služieb katastra je určite geometrický plán. 

Vypracovanie geometrického plánu je často krát vyžadované pri výstavbe rodinného domu alebo iných činnostiach. Takisto je nepostrádateľnou súčasťou dokumentácie, ktorá je potrebná pre kolaudáciu pri výstavbe rodinného domu. O čo sa vlastne jedná?

Geometrický plán je grafické znázornenie nehnuteľnosti pred zmenou a po jej zmene. To je typicky už spomenutá výstavba domu. Vykonáva sa vždy na základe geodetického merania. V geometrickom pláne sa uvádzajú právne vzťahy k nehnuteľnosti, ako aj identifikačné čísla parciel a ďalšie podstatné informácie.

Na webe expresnygeodet.sk je možné si túto službu, ako aj ďalšie geodetické služby, objednať online. Pri objednaní služieb iba dodáte potrebné podklady a následne sa o vypracovanie postarajú profesionálny pracovníci. Samozrejme sú Vám k dispozícii aj pri konzultáciách ohľadom Vášho konkrétneho pozemku alebo rodinného domu. Problematika je to naozaj široká a každý prípad je individuálny, často krát rôznymi detailmi. Toto môže byť príliš komplikované pre človeka, ktorý sa s tým stretne často krát iba raz v živote. Preto, ak chcete šetriť svoj čas, použite profesionálne služby, ktoré zabezpečia pozitívny výsledok v čo najkratšom čase.

Mohlo by Vás zaujímať
Špargľová sezóna je v plnom prúde!
Špargľa je vynikajúca zelenina, ktorá vám vleje energiu do žíl a povzbudí vás. Špargľa je typická jarná lahôdková zelenina, ktorá by sa pre nás mala stať povinnou oživovacou kúrou. Podľa všetkého už po týždni každodennej konzumácie špargle (200 g) môžeme pociťovať nárast vitality a osvieženia organizmu.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.