Výsledky juniorských súťaží futsalového klubu FK Ekoprim Prešov

Výsledky Fuksalovej extraligy juniorov.

Futsalová extraliga juniorov U20:

Zápas Minel Lučenec U20 1 : 3 FK Prešov U20
Tréner Lukáš Vrbovský: "Pred prvým zápasom s minuloročným víťazom ligy U20 sme si s chlapcami v šatni povedali, ako by sme ich mohli poraziť a som rád, že to neostalo len pri slovách ale preniesli to aj na palubovku. Je super, že sa nám ako prvým podarilo otvoriť skóre, čo pomohlo chlapcom k vyššiemu sebavedomiu. V druhom polčase sa nám darilo dlho držať priaznivý výsledok 2:1 čo súpera nútilo na konci stretnutia hrať powerplay, kde sa nám podarilo pridať ďalší gól".

Zápas Fk Ekoprim Prešov U20 3 : 2 NLF Košice U20
Tréner Lukáš Vrbovský: "V dnešnom druhom zápase nás čakal ťažký super z Košíc a som rád, že sa nám podarilo uspieť ..ako prvým sa nám podarilo otvoriť skóre po pekne prevedenom protiútoku. Košice po chybe v obrane vyrovnali ale na konci polčasu sme pridali ďalšie dva góly. V druhom sa nám nepodarilo premeniť šance na zvýšenie náskoku. Naopak super znížil na 3:2 a posledné minúty Košice hrali powerplay, ktorú sme úspešne zvládli".

Výsledky Futsalovej extraligy juniorov U17:
FK Ekoprim Prešov U17 1:3 MŠK Žilina Futsal U17
N. L. F Košice U17 6:0 FK Ekoprim Prešov U17
ŠK Makroteam Žilina U17 2:2 FK Ekoprim Prešov U17

V sobotu 17. novembra 2018 sa v Sabinove odohral zápas východoslovenského Superpohára vo futsale medzi mužstvami z Humenného a Prešova.
Angels Humenné – FK Ekoprim Prešov 5:6 (1:2)
Góly: Skvašík 2, Amrich, Knižanovský, Mamaj - Martau 3, Šoltýs, Medoň, Vantruba.
Žlté karty: Horvat, Amrich – Martau, Krempaský
Pred 150 divákmi rozhodovali Marko, Hudák, Tkáč.

Rušné, dynamické stretnutie plné zvratov v Mestskej športovej hale v Sabinove medzi dvoma najlepšími celkami východoregiónu, bolo dobrou reklamou futsalu a zároveň premiérou pre nastávajúcu sezónu 2018/19.
V zaujímavom stretnutí každý chvíľku ťahal pílku. Prešovčania po vyrovnanom priebehu 1. polčasu zvýšili náskok na 3 góly (1:4), uspokojili sa, čo čiperní Humenčania využili a 4 minúty pred koncom skóre vyrovnali na 4:4. Dráma vrcholila v samom závere, keď na dva góly Prešovčanov odpovedali Humenčania iba jedným, ale príležitostí vyrovnať mali v dramatickom závere viac ako dosť.
Po stretnutí bola aktérom vynikajúceho športového podujatia odovzdaná sada medailí a poháre. Vyzdvihnúť treba búrlivú, ale slušnú atmosféru v hľadisku, kde obidva celky mali niekoľko desiatok svojich fanúšikov.

Najbližšie zápasy doma - Športová hala, Baštová ulica v Prešove

A-mužstvo 7.12.2018 o 20:00 hod.
kategória U17 12.12.2018 o 11:00 hod.
kategória U20 18.12.2018 o 11:00 hod.

FK Ekoprim Prešov

Mohlo by Vás zaujímať
Stačí, ak sa dieťa hýbe pre zdravie ? Alebo je dobré ak aj súťaží? Nie je to prehnaný stres, vystavovať ho možnému neúspechu?
Po odpovede sme si zašli priamo na tréning za Ľubom Čiernikom - jedným z trénerov, počtom detí najväčšieho karate klubu na Slovensku. Minulý rozhovor s týmto trénerom KK JUNIOR PREŠOV o tom, že treba byť tvrdší vo výchove detí a ich smerovaní, mal úspech.
Karate klub Junior Prešov cestoval do Kene nielen kvôli propagácii karate
Tréneri: Marek Novacký, Maroš Halecký, Rastislav Miklič Miesto: KEŇA (precestovali viacero miest) Termín: 15.12.2018 - 23.12.2018 Dôvod cesty: seminár + propagácia karate v KENI
Hviezdny víkend pre Prešovských Panterov
Po slávnostnom vyhodnotení o najúspešnejších kickboxerov za rok 2018, kde si z rúk prezidenta SZKB prevzali pretekári, svoje ocenenia a tréner trofej za víťazstvo v lige 2018, pokračovali panteri na druhý deň vo vynikajúcej forme.
V Prešove sa predstavia profesionálne RC drift modely !
V nedeľu , 10.2.2019 , sa v Shopping Mall Eperia predstavia profesionálne modely jazdiace v drifte. Na trati sa predstavia zahraničný jazdci z Prahy, Ostravy, Brna ale aj domáci z Prešova, Košíc či z Bratislavy .
Prešovskí volejbalisti uzavreli základnú časť víťazstvom, do elitnej štvorky nadstavby im pomohla Myjava
Volejbalová Edymax extraliga mužov pokračovala v sobotu posledným, 18. kolom základnej časti so zhodným začiatkom o 18-tej hodine.
FK Ekoprim Prešov – Angels Humenné 1:1
Šláger 7. kola druhej ligy Východ sa hral v Prešove, kde prví Šarišania hostili druhé Humenné.
Prešovskí volejbalisti v derby s Nitrou tesne prehrali
V 2. kole nadstavbovej časti Edymax extraligy mužov hostili volejbalisti VK MIRAD PU Prešov na palubovke Spojenej školy odvekých rivalov spod Zobora. Súboj o 3. miesto tabuľky sľubovalo napínavý volejbal a tak sa aj stalo.
Inzercia
Reality: Predám
Predaj stavebný pozemok 1060 m2, Dulová Ves, Košariská

stavebný pozemok - Prešov, kataster Dulová Ves, časť Košariská o výmere 1060 m2. Pozemok je napojený na všetky inžinierske siete - plyn, obecný vodovod, elektrina, kanalizácia splašková, dažďová, optické káble na internet. Cena 57, - eur/m2.

0907030623 | | cena: 57,-€
Reality: Dám do prenájmu
Dvojizbový, kompletne zariadený byt v centre Prešova

Pekný, slnečný, zrekonštruovaný a kompletne zariadený byt na druhom poschodí bytového domu s výťahom. Loggia a pivnica k dispozícii, parkovanie pred domom.

+421903602897 | | cena: dohodou
Predaj rodinný dom 128 m2, s pozemkom 2456 m2, Malý Šariš, okr. Prešov

Podpivničený rodinný dom 128 m2 s pozemkom 2456 m2, s garážou s nadstavbou a hospodárskymi budovami, Malý Šariš, okr. Prešov. Dom je riešený ako 3-izbový, s kuchyňou, kúpeľňou, komorou, verandou, predsieňou so schodišťom do suterénu a na pôjd.

0907030623 | | cena: 156.000,-€
Dám do prenájmu kancelárske priestory

Variabilné kancelárske priestory 52 m2 a 66 m2, alebo vcelku 118 m2 v širšom centre Prešova, situované v peknom, tichom prostredí s parkovaním v areáli.

predám 2 - izbový byt, 52 m2, ulica Obrancov mieru, Prešov

lokalita: sídlisko II, výmera: 52 m2 + pivnica, poschodie: 2 zo 2, vymenené okná za plastové, ináč je v pôvodnom, zachovalom stave, ideálny na prerobenie podľa vlastných predstáv, orientácia: východ / západ, dobré dispozičné riešenie.

0907030661 | | cena: 67.000,-€