Výsledky juniorských súťaží futsalového klubu FK Ekoprim Prešov

Výsledky Fuksalovej extraligy juniorov.

Futsalová extraliga juniorov U20:

Zápas Minel Lučenec U20 1 : 3 FK Prešov U20
Tréner Lukáš Vrbovský: "Pred prvým zápasom s minuloročným víťazom ligy U20 sme si s chlapcami v šatni povedali, ako by sme ich mohli poraziť a som rád, že to neostalo len pri slovách ale preniesli to aj na palubovku. Je super, že sa nám ako prvým podarilo otvoriť skóre, čo pomohlo chlapcom k vyššiemu sebavedomiu. V druhom polčase sa nám darilo dlho držať priaznivý výsledok 2:1 čo súpera nútilo na konci stretnutia hrať powerplay, kde sa nám podarilo pridať ďalší gól".

Zápas Fk Ekoprim Prešov U20 3 : 2 NLF Košice U20
Tréner Lukáš Vrbovský: "V dnešnom druhom zápase nás čakal ťažký super z Košíc a som rád, že sa nám podarilo uspieť ..ako prvým sa nám podarilo otvoriť skóre po pekne prevedenom protiútoku. Košice po chybe v obrane vyrovnali ale na konci polčasu sme pridali ďalšie dva góly. V druhom sa nám nepodarilo premeniť šance na zvýšenie náskoku. Naopak super znížil na 3:2 a posledné minúty Košice hrali powerplay, ktorú sme úspešne zvládli".

Výsledky Futsalovej extraligy juniorov U17:
FK Ekoprim Prešov U17 1:3 MŠK Žilina Futsal U17
N. L. F Košice U17 6:0 FK Ekoprim Prešov U17
ŠK Makroteam Žilina U17 2:2 FK Ekoprim Prešov U17

V sobotu 17. novembra 2018 sa v Sabinove odohral zápas východoslovenského Superpohára vo futsale medzi mužstvami z Humenného a Prešova.
Angels Humenné – FK Ekoprim Prešov 5:6 (1:2)
Góly: Skvašík 2, Amrich, Knižanovský, Mamaj - Martau 3, Šoltýs, Medoň, Vantruba.
Žlté karty: Horvat, Amrich – Martau, Krempaský
Pred 150 divákmi rozhodovali Marko, Hudák, Tkáč.

Rušné, dynamické stretnutie plné zvratov v Mestskej športovej hale v Sabinove medzi dvoma najlepšími celkami východoregiónu, bolo dobrou reklamou futsalu a zároveň premiérou pre nastávajúcu sezónu 2018/19.
V zaujímavom stretnutí každý chvíľku ťahal pílku. Prešovčania po vyrovnanom priebehu 1. polčasu zvýšili náskok na 3 góly (1:4), uspokojili sa, čo čiperní Humenčania využili a 4 minúty pred koncom skóre vyrovnali na 4:4. Dráma vrcholila v samom závere, keď na dva góly Prešovčanov odpovedali Humenčania iba jedným, ale príležitostí vyrovnať mali v dramatickom závere viac ako dosť.
Po stretnutí bola aktérom vynikajúceho športového podujatia odovzdaná sada medailí a poháre. Vyzdvihnúť treba búrlivú, ale slušnú atmosféru v hľadisku, kde obidva celky mali niekoľko desiatok svojich fanúšikov.

Objavujte Prešov a jeho okolie na bicykli
V dokumentárnej relácii RTVS Cyklopotulky, ktorá sa už po druhýkrát nakrúcala v šarišskom regióne, vás presvedčia o tom, že najlepší spôsob objavovania okolia je práve zo sedla bicykla.
PRESOV KARATE KIDS postupujú na Majstrovstvá Európy! Rekordný počet prešovčiat na Majstrovstvách SR!
História sa píše dnes. Každý dnes určí nielen svoju budúcnosť, ale aj minulosť. A to, čo dokázali PRESOV KARATE KIDS na posledných súťažiach, prepísalo históriu nielen prešovského, ale aj slovenského karate.
Tanečníci z GRIMMY získali 8 titulov MAJSTRA SR 2019 v Hip-Hop disciplínach
Minulý víkend, 10. -12.5.2019 sa v Košiciach konali Majstrovstvá SR 2019 „The NEXT STEP“ v Hip-Hop disciplínach SZTŠ sekcie IDO.
Najsilnejším mužom bol v Prešove Denis Hanák
Jubilejná 20-ta sezóna Slovenskej asociácie silných mužov je aj v znamení amatérskych podujatí AFTERMOVIE SLOVAKIA STRONGEST MAN 2019. Prvé kolo sa uskutočnilo v práve v Prešove.
FK Ekoprim Prešov má za sebou vydarenú sezónu
Futsalovému klubu FK Ekoprim Prešov priniesol uplynulý ročník viaceré radostné chvíle. Muži sa stali víťazmi druhej ligy Východ a získali možnosť opäť hrať v najvyššej slovenskej súťaži. Ženy zažili pod hlavičkou FK Prešov premiéru v prvej lige, v ktorej obsadili štvrtú priečku. Darilo sa aj juniorským tímom. Tie opäť dosiahli medailové pozície.
3b PHbL: Finálová séria zatiaľ v réžii Košíc
Po nekonečnej semifinálovej bitke (rozhodlo sa až v stredu) medzi „Transporťákmi a Palutom“ sa fanúšikovia počas uplynulého víkendu konečne dočkali finálových zápasov, ako aj zápasu o bronzové medaile. Vo finále na seba narazili zostavy plné kvalitných extraligových hráčov aj keď na tej Košickej mladosť a dravosť v kategórii U19+ a na strane Prešova skúsenosť a prehľad hráčov, ktorý v extralige mužov obliekajú dres Svidníckeho Lionu.
3b PHbL: Titul po roku smeruje opäť do Košíc
Po znovuzrodení hokejbalovej ligy v meste Prešov po dlhých 12 rokoch, môžeme s čistým svedomím a pokojom oznámiť,
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Dám do prenájmu kancelárske priestory

Variabilné kancelárske priestory 52 m2 a 66 m2, alebo vcelku 118 m2 v širšom centre Prešova, situované v peknom, tichom prostredí s parkovaním v areáli.

+421903602897 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Predaj 2 podlažný rodinný dom, pozemok 514 m2, všetky IS, Ľubotice, okr. Prešov

Na predaj 5 izbový rodinný dom, postavený v šesťdesiatych rokoch, základy domu kameň, stavebný materiál zmiešaný, úžitková plocha cca 200 m2, plynové vykurovanie. Rodinný dom je v pôvodnom stave. Žiadaná lokalita

0907030622 | | cena: 111.900,-€
Predaj stavebný pozemok 1476 m2, Fintice, okres Prešov

lokalita: obec Fintice, v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty. IS:elektrina v dosahu, plyn v dosahu, obecný vodovod v dosahu, kanalizácia - žumpa. Pozemok je mierne svahovitý, slnečný, v blízkosti lesa, ideálna orientácia.

0907030661 | | cena: 38,-€
Predaj 2 x stavebný pozemok s výmerou 689 m2, Župčany, okr. Prešov

Na predaj 2 stavebné pozemky v obci Župčany, okr. Prešov. Plocha parcely 2 x 689 m2, prístup - hlavná komunikácia asfaltová, k pozemku spevnená makadamová cesta, obdĺžnikový tvar pozemku, IS v blízkosti pozemku, Cena 26 eur/m2.

0907030622 | | cena: 26,-€