Pondelok, 17. jún 2019
Meniny má Adolf | zajtra Vratislav

FK EKOPRIM PREŠOV: Futsalisti potvrdili proti Popradu úlohu favorita

Futsalisti FK Prešov potvrdili v zápase proti Popradu úlohu favorita až po zmene strán. Po prvom polčase bol vo vedení nováčik. Šarišania sa rozstrieľali v druhom polčase a vyhrali 6:2.

V zápase 3. kola druhej futsalovej ligy boli jednoznačným favoritom Prešovčania, nováčik z Popradu ale v prvom polčase domácemu celku vzdoroval. Minútu pred koncom prvého dejstva sa hráči spod Tatier dokonca ujali vedenia, skóre stretnutia otvoril Pavol Fejerčák.
Kvalita a skúsenosť Šarišanov sa prejavili po zmene strán. V druhom polčase sa rozstrieľali a dali šesť gólov, pričom inkasovali iba raz.

Víťazstvo k „osemnástke“

„Rozhodla skúsenosť a vlastne aj kvalita aj keď prvý polčas sa mi zdal herne lepší, no až po prestávke sme premenili šance a to je podstatné. V prvom dejstve sa nám nedarilo v koncovke ale hrali sme dobre. Do druhého polčase sme už išli s tým, že chceme dať gól a chytiť sa. Podarilo sa, nakoniec sme to dotiahli do víťazstva, “ zhodnotil Kristián Medoň, hráč Prešova. Víťazstvo 6:2 nad Popradom bolo pre neho aj darčekom k osemnástym narodeninám. „Poteší to, na osemnástku som dostal pekný darček, vyhrali sme 6:2. V deň zápasu som mal narodeniny prvýkrát, bola to pre mňa špeciálna motivácia.“

Odišli po kondičnej stránke

Oba popradské góly zaznamenal Pavol Fejerčák. Podtatranci si vytvorili aj niekoľko ďalších šanci, no ostali nepremenené. „Vedeli sme čo nás v Prešove čaká, preto sme hrali zo zabezpečenej obrany. Podarilo sa nám dať gól, ale kondične sme na tom slabšie. Aj napriek tomu sme v prvom polčase splnili, čo sme si povedali. V druhom polčase sme už kondične odišli. Mali sme ešte nejaké šance ale nedokázali sme ich premeniť. Domáci vyhrali zaslúžene, “ povedal P. Fejerčák.

FK Prešov – Lion Šatex Poprad 6:2 (0:1)
Góly: 22. Beliš, 26. Krempaský, 31. 36. , 36. Mihok, 39. Filip - 19. , 37. Fejerčák
ŽK: Filip - Kovalčík

Mohlo by Vás zaujímať
Tanečný klub GRIMMY vyhral titul MAJSTER MAJSTROV 2019 a 13 titulov MAJSTRA SR 2019 v Leviciach
Mesiac máj bol pre tanečníkov z GRIMMY veľmi náročný na vrcholové súťaže.
Nasťa Kuzmina, Robo Vittek, Samuel Piasecký a Tomi Kid Kovács podporia v Prešove štart projektu Športuj Slovensko
Prvý zo série športových podujatí, ktorých hlavným organizátorom je Slovenský olympijský a športový výbor, Športuj Slovensko, sa nezadržateľne blíži. Už v nedeľu 26. mája 2019 privíta Prešov všetkých športu chtivých, aj olympijských víťazov a vrcholových športovcov. Do Prešova zavítajú také športové osobnosti ako Nasťa Kuzmina, Robo Vittek, Samuel Piasecký či Tomi Kid Kovács.
Nová posila v Presov Karate Kids
Presov Karate Kids sa rozšírili o ďalších členov z radu rodičov, bývalých športovcov, ktorí trénujú disciplínu AGILITY (gymnasticko-karatisticko-atletická dráha, ktorá je zameraná pre menšie deti v mladšom školskom veku). Prinášame Vám rozhovor s Erikou Jendrušovou a Dávidom Kokočákom.
Svetová trofej organizácie WAKO putuje do metropoly Šariša
V dňoch 17. - 19. mája 2019 sa v budapeštianskej BOK Aréne uskutočnil už 25. ročník Hungarian Kickboxing World Cupu. Za účasti 3131 štartujúcich z 284 klubov a 39 krajín na ňom nemohli chýbať ani naši 9. pretekári.
3b PHbL: Titul po roku smeruje opäť do Košíc
Po znovuzrodení hokejbalovej ligy v meste Prešov po dlhých 12 rokoch, môžeme s čistým svedomím a pokojom oznámiť,
Poznáme víťazov 3b JUNIOR Hokejbalovej ligy
Tretí ročník 3b JUNIOR Hokejbalovej ligy o Putovný pohár mesta Prešov v pondelok napísal svoje posledné dejstvo, a my sme konečne spoznali mená tých najlepších.
Nový ročník Florball SK ligy začína registráciou. Už je spustená.
Florbalový ošiaľ bude pokračovať. Základným a stredným školám na území Prešova dávame už teraz do pozornosti začiatok registrácie do nového ročníka 2019/20 skvelého školského športového projektu floorbal SK LIGA.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Priestory na podnikanie

Výhodne dáme do prenájmu nebytové priestory vhodné na podnikanie v peknej, tichej časti Prešova, v blízkosti centra. Parkovanie zaistené.

| cena: dohodou
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 130 m2, s pozemkom 698 m2, Lažany, okr. Prešov

Na predaj trojizbový, dvojpodlažný rodinný dom, Lažany, okr. Prešov, zastavaná plocha 85 m2, úžitková plocha 130 m2, všetky IS, nízke mesačné náklady. Pôvodný stav.

0907030623 | | cena: 74.900,-€
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Predaj 2 x stavebný pozemok s výmerou 689 m2, Župčany, okr. Prešov

Na predaj 2 stavebné pozemky v obci Župčany, okr. Prešov. Plocha parcely 2 x 689 m2, prístup - hlavná komunikácia asfaltová, k pozemku spevnená makadamová cesta, obdĺžnikový tvar pozemku, IS v blízkosti pozemku, Cena 26 eur/m2.

0907030622 | | cena: 26,-€