Streda, 20. marec 2019
Meniny má Víťazoslav, Klaudius | zajtra Blahoslav

Prešovské futsalistky v prvej Lige!

15.12.2018 odohrali historicky prvé dva zápasy Ženskej futsalovej ligy naše dievčatá. Oba zápasy proti banskobystrickým súperkám zvládli a pripísali si do tabuľky plný počet bodov. Gratulujeme!

FK Ekoprim Prešov – MFK Dukla Banská Bystrica-futsal
4:2 /2:0/ góly : 2x Sedláková Kristína, 2 x Nikola Verčimáková

Prvý zápas vo futsalovej lige sme odohrali proti "mladším" dievčatám z Banskej Bystrice. Na zápas sme sa veľmi tešili, veď obhajujeme strieborné pozície z minulého roka. Zápas sme začali dobre, vypracovali sme si dostatok šancí. Otvorili sme skóre po peknej akcii 1:0. Súper sa snažil útočiť, no my sme eliminovali ich útoky a do polčasu sme skórovali ešte raz. Druhý polčas sme začali zle, keď súper znížil na 2:1. V 30 minúte bolo vyrovnané 2:2 a začínalo sa odznova. Gólovo nás však v tomto zápase potiahli Sedláková a Verčimáková a zaslúžene víťazstvo sme stiahli na svoju stranu. Výsledok 4:2 je zaslúžený, množstvo šancí sme nevyužili , množstvo prečíslení sme nedotiahli dokonca. Za zmienku stojí aj výkon mladších dievčat z B. B, ktoré hrali pekný kombinačný futbal, nebáli sa v hre 1:1 a rovnomerne striedali 4 štvorky. Chcem pochváliť svoje dievčatá za nasadenie, mentálnu silu zvrátiť stav a kolektívny výkon.

FK Ekoprim Prešov – Sport Ladies Club Banská Bystrica futsal
3:2 /0:1/ góly : 2x Laura Žemberyová, Nikola Verčimáková

Druhý zápas v tomto roku sme nastúpili proti silnému tímu, celkovému ašpirantovi na 1 miesto a to proti dorastenkám a ženám tímu z Banskej Bystrice. Súpera poznáme tak z futbalovej ligy, ako aj z minulého ročníka futsalovej ligy. V tíme majú skvelú repre brankárku Peťu, skvelé hráčky od žien, ako aj talentované reprezentantky do 17 rokov.
Zápas sme začali zle, keď po faule súper upratal loptu do siete 0:1. Pri tomto góle zaspala celá obrana. Zápas mal vysoké nasadenie. Hra sa prelínala zo strany na stranu. Tak súper, ako aj naše dievčatá si vypracovali množstvo šancí. V tejto fáze zápasu podržala domáce hráčky skvele chytajúca Tišlarová, ktorá viac krát zázračne zachránila situáciu. Polčas sme prehrali 0:1. Druhý polčas mal podobný priebeh, oba tímy sa snažili dať gól. Súper udrel znova 0:2. Náš tím to naštartovalo k veľkému obratu, dievčatá siahli na dno svojich síl a troma peknými gólmi otočili stav v náš prospech. Posledná minúta zápasu bola nekonečná. Dievčatá to zvládli a odnášame si cenné 3 body.
Chcem pochváliť skvelý tím trénera Vesela, ktorý už dlhé roky sa venuje dievčatám a robí to veľmi dobre. Chcem pochváliť moje dievčatá za bojovnosť, nasadenie, pekné góly. Dnešné dva zápasy boli náročné, ale spolu sme to zvládli. Už sa tešíme na ďalšie zápasy v Prievidzi.
Tréner: Semančík Marek

Výsledky juniorských kategórií :

FEJ U20 / 6.12.2018
Futsal Team Levice U20 - Fk Ekoprim Presov U20 (0 : 1)
V dnešnom prvom zápase je veľká škoda, že sa nám v prvom polčase nepodarilo premeniť vyložene šance, ktoré sme si vypracovali. Mali sme k ním pristúpiť zodpovednejšie. Levice nám párkrát pohrozili s protiútokov, čo sa nám podarilo ubrániť. V závere stretnutia sme po súperovom šiestom faule kopali desiatku, ktorú sa nám podarilo premeniť . A zápas tak skončil našim chudobným víťazstvom 1:0,

Lion car MIBA Banská BystricaU20 - Fk Ekoprim Presov U20 (0 : 12)
V zápase s Banskou Bystricou sme potvrdili úlohu favorita, o čom už hovorí samotný výsledok . Po polčase sme už vyhrávali 5:0. V druhom sme skúsili powerplay, ktorá nám vychádzala. Super to zle bránil a počet strelených gólov na našom konte už len narastal.

Futsalisti Prešova potvrdili úlohu favorita, Lion Šatex Poprad zdolali 6:2
Futsalisti FK Ekoprim Prešov potvrdili v zápase proti Popradu úlohu favorita až po zmene strán. Po prvom polčase bol vo vedení nováčik, no napokon uspeli. Šarišania sa rozstrieľali v druhom polčase a vyhrali 6:2. V zápase 3.  kola druhej futsalovej ligy boli jednoznačným favoritom Prešovčania. Nováčik z Popradue v prvom polčase domácemu celku vzdoroval.  Minútu pred koncom prvého dejstva sa hráči spod Tatier dokonca ujali vedenia. Skóre stretnutia otvoril Pavol Fejerčák. Kvalita a skúsenosť Šarišanov sa prejavili po zmene strán. V druhom polčase sa rozstrieľali a dali šesť gólov, pričom inkasovali iba raz.

Najbližšie zápasy FK Ekoprim Prešov

U17: 9.1.2019 v Žiline

U20: 10.1.2019 v ŠH na Baštovej ulici v Prešove od 11:00 hod.

Muži: 18.1.2019 FK EKOPRIM PREŠOV – ANGELS HUMENNÉ

BŠK PARTIZÁN BARDEJOV - FK EKOPRIM PREŠOV: 5.1.2019 o 18:30 hod v Bardejove

Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: HBC SPARTANS konečne víťazne po 679 dňoch!
Jarná časť 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy odštartovala počas uplynulého víkendu piatimi dohrávanými zápasmi.
PRESOV KARATE KIDS "brali" opäť množstvo medailí!
Od začiatku roka 2019 PRESOV KARATE KIDS, nabehli na zhustený harmonogram. 5 veľkých súťaží za 6 týždňov preverilo nielen detičky, ale aj trénerov.
Výsledky 3b Prešovskej hokejbalovej ligy
3b PHbL: Favoriti v súbojoch tentokrát nezaváhali
Počasie nám opäť prialo a tak bolo na programe celé 16.kolo 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy v ktorom sme boli svedkami napínavých súbojov, ale aj jednoznačného víťazstva „mladíkov“ nad Svidníckym béčkom.
Víťaz 2.SLF-Východ 2018/2019 FK Ekoprim Prešov
Tohtoročná 2. SLF-Východ pokračovala ďalším ročníkom v päť člennom zložení. Vyhodnotenie súťaže sa uskutočnilo 16.2.2019 v Aréne Poprad, kde sa odohral turnaj o Pohár Východoregiónu, nakoľko sme do posledného kola nevedeli, kto bude víťazom a kto na druhom mieste.
Prešovskí volejbalisti zdolali Košice, v play-off si to rozdajú so Svidníkom
Volejbalisti VK MIRAD PU Prešov privítali v poslednom, 6. kole nadstavbovej časti, východniarskeho rivala z Košíc, ktorému po tesnom finále Slovenského pohára, mali čo vracať.
Tatran sa rozlúči na palubovke PPD Záhreb
Pred hádzanármi Tatrana Prešov je posledné vystúpenie v tejto sezóne nadnárodnej SEHA Gazprom ligy. Absolvujú ho v stredu 13. marca od 19.15 hod. na palubovke chorvátskeho majstra PPD Záhreb.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Prenájom kancelárske/obchodné priestory, prízemie, širšie centrum, Prešov

Na prenájom kancelárske/obchodné priestory Prešov, ul. Vajanského. Prízemné priestory s výkladom, výmera 63 m2, priestory po kompletnej rekonštrukcii, dve samostatné miestnosti s príslušenstvom. Možnosť využiť dva samostatné vstupy. Cena 450, - Eur/mesiac.

0907030622 | | cena: 450,-€
Reality: Predám
predám 2 - izbový byt, 52 m2, ulica Obrancov mieru, Prešov

lokalita: sídlisko II, výmera: 52 m2 + pivnica, poschodie: 2 zo 2, vymenené okná za plastové, ináč je v pôvodnom, zachovalom stave, ideálny na prerobenie podľa vlastných predstáv, orientácia: východ / západ, dobré dispozičné riešenie.

0907030661 | | cena: 67.000,-€