Štvrtok, 09. júl 2020
Meniny má Lujza | zajtra Amália

Palmeiras páli priamo od boku

Aj keď sa podobný titulok hodí viac na divoký západ, v GRANITO lige malého futbalu to Palmeirasu skutočne "sype". Tento krát vo víkendovom dvojkole "zostrelili" doposiaľ vedúci M-N Z.I.P. 4:3 a Noem ešte presvedčivejšie 6:1. Znamená to, že sú jediným mužstvom s plným bodovým ziskom a že im patrí po zásluhe prvá priečka v tabuľke. M-N Z.I.P. nezabodoval ani vo svojom druhom vystúpení a podľahol Patexu 4:7.

Vôbec Patex mal opätovne "svoj" víkend, pretože dokázal zvíťaziť aj nad FC Ambra 7:5, hoci za stavu 1:4 v svoj neprospech to vôbec nemal ľahké. Prvý nedohraný zápas z dôvodu inzultácie sa zrodil v stretnutí Elmont Flox verzus FC Ambra, keď jeden z hráčov Elmontu Floxu neudržal nervy na uzde, čoho výsledkom je kontumácia 5:0 v prospech Ambry. Prvé dve remízy v súťaži uhrali Vasko. Najprv so Sídliskom II 2:2 a pripojili k tomu rovnaký rezultát aj s Pulpom, tento krát v pomere 3:3. Naplno bodovali Korytnačky, ktoré si poradili s AC Husky 10:4 a následne trocha prekvapujúco s ČIKOM 6:5, keď o svojom víťazstve rozhodli v záverečných sekundách. Double zaznamenali Šváby, ktoré porazili ESC 4:1 a ďalšie dva body získali s AC Husky, nad ktorými zvíťazili 6:2. V Pohári primátora tvrdia muziku tri celky. Tatra Temex sa stretla s obhajcom titulu FK Atak Mideo a opäť nezaváhala. V dramatickom a takticky hranom stretnutí využívala chyby súpera, ktorý nemal svoj najvydarenejší deň a zaslúžene zvíťazila 5:3. Druhým "do partie" sú Fotocolor Šváby, ktoré majú rovnako čistý štít. Ich sériu neporaziteľnosti nedokázala prerušiť ani Safi Centrál, nad ktorou zvíťazili 4:2 a zaslúžene im patrí druhá priečka v tabuľke. Príjemným prekvapením súťaže je Dubník team. Potom čo zdolal majstra, nestratil body ani s lanským prvým vicemajstrom MARTINOM a podal brilantný výkon, ktorý mu priniesol skvelé víťazstvo 6:4. Výborný futbal sa hral aj v stretnutí Markob - MSI. Markob viedol 2:0, mal všetky tromfy v rukách, ale MSI, v drese ktorého sa okrem známeho Jokiho Kostelníka objavil aj ďalší exligový hráč Ľubo Puhák, otočil nepriaznivý vývoj a dokázal zvíťaziť 3:2. Prvého víťazstva sa dočkal aj Chaos Gemor, ktorý nedal žiadnu šancu celku U Greka a zvíťazil 9:2.

Ostatné výsledky v skratke: Elmont Flox - ExCentrum 11:5, Sídlisko II - ESC 6:11.

Program nasledujúcich kôl:
GRANITO liga - 10. kolo: sobota 8.h Patex - Noem (G), ČIKO - Šváby (P), ESC - Pulp (M), 10.h Elmont Flox - M-N Z.I.P. (G), Palmeiras - Korytnačky (P), AC Husky - Sídlisko II (M), 15.h predohrávka Pohára primátora FK Atak Mideo - Fotocolor Šváby (G).
Pohár primátora - 4. kolo: nedeľa 8.h Chaos Gemor - Markob (G), MARTIN - Tatra Temex (M), 10.h Safi centrál - U Greka (G), Dubník team - MSI (P), dohrávka GRANITO ligy ExCentrum - FC Ambra (M).

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov chce zachrániť mládežnícky futbal
Vedenie mesta Prešov a časť mestských poslancov na spoločnom stretnutí deklarovali zámer pomôcť mládežníckemu futbalu. Po rokovaní sa zhodli, že účinným riešením môže byť odkúpenie väčšinového podielu v obchodnej spoločnosti 1. FC TATRAN, a.s.
3b PHbL: Vydarený reštart po dlhých 89 dňoch!
Presne dlhých 89 dní trval hokejbalový pôst v našom meste, ktorý zapríčinil celý svet trápiaci vírus COVID- 19. No verím, že teraz sme späť silnejší, zomknutejší a športuchtivejší, keď práve 3b Prešovská Hokejbalová liga je prvá a ak nie možno aj jediná súťaž, ktorá za dodržania všetkých mimoriadnych opatrení ÚVZ,  hlavného hygienika SR a so súhlasom riaditeľky na ZŠ Čsl. Armády pani Mgr. Ľubici Kohániovej, počas minulého víkendu úspešne „reštartovala“ svoju činnosť.
Úvod Play OFF s obrovským prekvapením!
Počas uplynulého víkendu pokračovala mestská 3b Prešovská Hokejbalová liga prvými zápasmi vyraďovacej časti, keď vo štvrťfinále Play OFF na seba narazilo osem najlepších tímov.
3b PHbL: Do semifinále len papierový favoriti
3b Prešovská Hokejbalová liga pokračovala ďalšími zápasmi vyraďovacej časti Play OFF, kde až na prvé zakopnutie HBC ASSASSINS, zatiaľ všetko pokračuje podľa predpokladov.
Nový ročník SHE začnú hádzanári Tatrana Prešov východniarskym derby proti nováčikovi z Košíc
Prvým súperom Tatrana Prešov v novom extraligovom ročníku bude košický tím HK Košice.
Na Važeckej sa športuje na novom multifunkčnom ihrisku
Na Važeckej ulici v Prešove môžu využívať malí aj veľkí športovci nové multifunkčné ihrisko. Zahrajú si tu rôzne druhy športov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.