Pondelok, 17. jún 2019
Meniny má Adolf | zajtra Vratislav

Karate klub Junior organizoval akciu, aká na Slovensku ešte nebola!

Deti z karate klubu boli rozhodcami, moderátormi a manažérmi tejto super akcie!

Tesne pred Vianocami 2018 organizoval Karate klub Junior Prešov akciu pre deti z ich klubu, aká ešte na Slovensku nebola. A to nielen tým, že sa súťaže zúčastnili len detičky z tohto prešovského klubu a že jediný klub dokáže vytvoriť konkurenčné prostredie takmer pre dve stovky detičiek, ktoré sa zúčastňujú jeho tréningových jednotiek. Išlo aj o to, že súťaž prebiehala voľným tempom a aj keď súboje boli tvrdé, hlavným heslom tejto skvelej akcie bolo: NÁJDI CHUŤ SÚŤAŽIŤ!

Súťaž mala názov Nemo CUP 2018 a prebehla dňa 22.12.2018 v telocvični ZŠ Šrobárovej v Prešove. Kto prišiel, videl množstvo detskej radosti, chuti zlepšovať sa a vyhrávať. Áno, dobre tušíte, súťaž KK JUNIOR nazval podľa dobre známej bojovnej rozprávkovej rybičky. Takže po NINJA KORYTNAČKÁCH z roku 2017, tentoraz vsadil JUNIOR na bojovnú rybku, pričom všetko sa na súťaži nieslo v znamení uvoľnenej rozprávkovej, ale hlavne súťažnej atmosféry. Nebola to len klasická súťaž v karate, ale hlavne akcia, kde niektoré detičky mali možnosť prvýkrát súťažiť a nasať atmosféru porovnávania svojich športových výkonov.
Súťaž Nemo CUP 2018 bola cielená nielen na skúsenejších zverencov karate klubu, ale hlavne na začínajúcich karatistov. Zúčastnili sa jej deti z 5 telocviční z celého Prešova, kde Junior trénuje. Súťaž obsahovala nielen prvky klasickej športovej akcie, ale zaujímavosťou bola aj zapracovanosť skúsenejších zverencov do rolí rozhodcov, manažérov a aj moderátorov. Takže v role hlavného manažéra zápasiska alebo pri rozdeľovaní cien ste mohli vidieť aj 10 ročné detičky, ktoré to zvládli na jednotku. Prešov a JUNIOR vychováva nielen športovcov, ale hlavne sebavedomých šikovných mladých ľudí.

Po zhodnotení všetkých zúčastnených to bola doposiaľ najlepšia akcia Junioru pre prešovské deti. A nielen pre nich. KK JUNIOR si pozval podobne, ako na svoj KARATE CAMP v auguste 2018, aj teraz svojich kamarátov zo Spišskej katolíckej charity. Na KARATE CAMP sa detičky zúčastnili týždennej akcie na Sigorde - Zelený breh, kde trénovali a športovali na náklady prešovského klubu. Teraz súťažili v atleticko - karatistickej disciplíne AGILITY, pričom išlo o 5 detičiek, ktoré sa v prešovskej konkurencii nestratili.
Jennifer PIŠTOVÁ a Nikola PIŠTOVÁ získali striebornú, resp. bronzovú medailu, čo je perfektný úspech detičiek, ktoré sú veľkými bojovníkmi aj v reálnom živote.

Množstvo cien a darčekov od sponzorov dostali deti z Karate klubu Junior Prešov a aj ich kamaráti zo Spišskej Novej Vsi. Všetky detičky, ktoré štartovali v danej súťaži, okrem krásnych medailí a diplomov s NEMOM, dostali aj kvalitné zelené KROKSY. Pre najlepších boli pripravené rôzne ceny od karate vybavenia, náradia a náčinia, aj klubové oblečenie Karate klubu Junior Prešov, rôzne hračky, retiazky a rozličné šperky pre dievčatá, športové vaky a tašky Karate klubu Junior a mnoho ďalších krásnych cien.
Aj touto cestou chcú tréneri poďakovať sponzorom za krásne vecné ceny a super podporu tohto skvelého podujatia. PREŠOV DRŽÍ SPOLU! Všetkých ktorí pomohli, nájdete na facebookovej stránke: Karate klub Junior Presov, alebo na Instagrame: karateklubjuniorpresov.

JUNIOR PREŠOV ďakuje za super zážitky, neskutočné emócie a neskutočnú zábavu. Množstvo ocenení, množstvo cien, množstvo radosti. Tuhé boje detičiek z Prešova rozhodli o víťazoch. Sponzori, rodičia a tréneri zabezpečili krásnu akciu v predvianočnom čase. Pokročilí reprezentanti nielen pomáhali mladším pretekárom pri ich štartoch, ale mali aj role rozhodcov, manažérov akcie a poniektorí dokonca aj moderovali. Super šikovné prešovské deti. :D

Ako to na správnej súťaži býva, máme aj mená najlepších detí štartujúcich na tejto súťaži:

Najlepší Nemovia (začiatočníci):
SOŇA BŽDOCHOVÁ
SAMUEL VEVERKA
MATEJ OČIPA

Najlepší pokročilí reprezentanti:
DÁVID DANKOVIČ
VILIAM TOBIAS SLANINA
ŠIMON HOŠKO

P. S. : EŠTE RAZ VŠETKÝM GRATULUJEME A ĎAKUJEME! VŠETKO PRE DETI, VŠETKO DO BUDÚCICH GENERÁCIÍ! RAZ SA TO VRÁTI VŠETKÝM, O TOM SME PRESVEDČENÍ V JUNIORE?

www.karate-presov.sk
www.juniorko.sk

Mohlo by Vás zaujímať
Tanečný klub GRIMMY vyhral titul MAJSTER MAJSTROV 2019 a 13 titulov MAJSTRA SR 2019 v Leviciach
Mesiac máj bol pre tanečníkov z GRIMMY veľmi náročný na vrcholové súťaže.
Nasťa Kuzmina, Robo Vittek, Samuel Piasecký a Tomi Kid Kovács podporia v Prešove štart projektu Športuj Slovensko
Prvý zo série športových podujatí, ktorých hlavným organizátorom je Slovenský olympijský a športový výbor, Športuj Slovensko, sa nezadržateľne blíži. Už v nedeľu 26. mája 2019 privíta Prešov všetkých športu chtivých, aj olympijských víťazov a vrcholových športovcov. Do Prešova zavítajú také športové osobnosti ako Nasťa Kuzmina, Robo Vittek, Samuel Piasecký či Tomi Kid Kovács.
Nová posila v Presov Karate Kids
Presov Karate Kids sa rozšírili o ďalších členov z radu rodičov, bývalých športovcov, ktorí trénujú disciplínu AGILITY (gymnasticko-karatisticko-atletická dráha, ktorá je zameraná pre menšie deti v mladšom školskom veku). Prinášame Vám rozhovor s Erikou Jendrušovou a Dávidom Kokočákom.
Svetová trofej organizácie WAKO putuje do metropoly Šariša
V dňoch 17. - 19. mája 2019 sa v budapeštianskej BOK Aréne uskutočnil už 25. ročník Hungarian Kickboxing World Cupu. Za účasti 3131 štartujúcich z 284 klubov a 39 krajín na ňom nemohli chýbať ani naši 9. pretekári.
3b PHbL: Titul po roku smeruje opäť do Košíc
Po znovuzrodení hokejbalovej ligy v meste Prešov po dlhých 12 rokoch, môžeme s čistým svedomím a pokojom oznámiť,
Poznáme víťazov 3b JUNIOR Hokejbalovej ligy
Tretí ročník 3b JUNIOR Hokejbalovej ligy o Putovný pohár mesta Prešov v pondelok napísal svoje posledné dejstvo, a my sme konečne spoznali mená tých najlepších.
Nový ročník Florball SK ligy začína registráciou. Už je spustená.
Florbalový ošiaľ bude pokračovať. Základným a stredným školám na území Prešova dávame už teraz do pozornosti začiatok registrácie do nového ročníka 2019/20 skvelého školského športového projektu floorbal SK LIGA.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj stavebný pozemok 1476 m2, Fintice, okres Prešov

lokalita: obec Fintice, v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty. IS:elektrina v dosahu, plyn v dosahu, obecný vodovod v dosahu, kanalizácia - žumpa. Pozemok je mierne svahovitý, slnečný, v blízkosti lesa, ideálna orientácia.

0907030661 | | cena: 38,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 2 x stavebný pozemok s výmerou 689 m2, Župčany, okr. Prešov

Na predaj 2 stavebné pozemky v obci Župčany, okr. Prešov. Plocha parcely 2 x 689 m2, prístup - hlavná komunikácia asfaltová, k pozemku spevnená makadamová cesta, obdĺžnikový tvar pozemku, IS v blízkosti pozemku, Cena 26 eur/m2.

0907030622 | | cena: 26,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Priestory na podnikanie

Výhodne dáme do prenájmu nebytové priestory vhodné na podnikanie v peknej, tichej časti Prešova, v blízkosti centra. Parkovanie zaistené.

| cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.