Sobota, 31. júl 2021
Meniny má Ignác | zajtra Božidara

Rekordný GRIMMY DANCE CUP 2019 aj s medzinárodnou účasťou

Aj v tomto roku organizovali v Prešove Tanečno-športový klub a Súkromná ZUŠ GRIMMY v spolupráci s FABIO PRODUCTION už 17.ročník celoslovenskej tanečnej súťaže GRIMMY DANCE CUP.

Tentokrát aj s medzinárodnou účasťou 78 tanečníkov z Ukrajiny (BLITZ Užhorod). Opäť sa konali dve kolá Slovenského a Tanečného pohára v tancoch SZTŠ sekcie IDO v sólach, duách a skupinách v štýle Hip-Hop a Disco Dance. Prvé kolo sa uskutočnilo 10.2.2019 a druhé kolo 30. -31.3.2019 v Športovej hale Hotelovej akadémie na Baštovej ulici v Prešove. Zúčastnilo sa jej 360 tanečníkov v prvom kole z 19 tanečných klubov a 1460 tanečníkov z 35 tanečných klubov, gymnastických klubov, ZUŠ a tanečných skupín v druhom kole. V druhom kole GRIMMY DANCE CUPu sa uskutočnila aj obľúbená súťaž v choreografiách v rôznych tanečných štýloch a výkonnostných kategóriách pre skúsených, ale aj menej skúsených tanečníkov. Mesto Prešov úspešne reprezentovali viaceré ZUŠ a tanečné kluby. Najúspešnejším klubom bol domáci usporiadateľský klub GRIMMY s  36 medailovými umiestneniami v prvom a 56 medailovými umiestneniami v druhom kole. Celú súťaž mala spolu so svojim štábom pod taktovkou zakladateľka, hlavná organizátorka a riaditeľka súťaže Ingrid Fabian. Blahoželáme všetkým tanečníkom GRIMMY k skvelým výsledkom na súťaži, predovšetkým ich trénerom Nataši Cápovej, Miroslavovi Čučkovi, Kristíne Talianovej, Eme Tkáčovej, Monike Kačmárovej, Zuzane Petruščákovej, Denise Richtárikovej, Barbore Kamenčíkovej, Jakubovi Čonkovi, Karin Vaňovej a Vladimírovi Klementovi. Ďakujeme aj rodičom našich tanečníkov za pomoc a podporu.

Medailové výsledky GRIMMY tanečníkov v obidvoch kolách
(získali sme aj množstvo krásnych finálových a semifinálových umiestnení) :

GRIMMY DANCE CUP 2019 vol.1 /10.2.2019
Vytancovali sme si 16x zlato, 9x striebro, 11x bronz:
1.miesto - Michaela STAŠOVÁ - DVK Hip Hop (A) sólo dievčatá
1.miesto - "Kolotočári" - DVK Hip Hop skupina, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto - Samuel ŽAŽO - DVK Hip Hop sólo chlapci
1.miesto - Nelli BENKOVÁ/Nela ŽIGRAJOVÁ - DVK Disco Dance (B) duo
1.miesto - Sabrina SEIFERTOVÁ - HVK Disco Dance sólo
1.miesto - Michaela STAŠOVÁ/Lujza MICHÁLKOVÁ - JVK Hip Hop duo
1.miesto - Denisa Richtáriková/Jakub ČONKA - HVK Disco Dance duo
1.miesto - Karin GIROVSKÁ - JVK Disco Free Style sólo
1.miesto - Sabrina SEIFERTOVÁ - HVK Disco Free Style sólo
1.miesto - Šarlota MICHALKOVÁ/Zuzana CHLEBÁKOVÁ - MINI Hip Hop duo
1.miesto - "Kinderka ORIGINALS" - MINI Hip Hop skupina, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto - "Black MAMBA" - JVK Hip Hop skupina, choreograf: Nataša Cápová a kolektív
1.miesto - "Cariños" - JVK Disco Dance (A) skupina, choreograf: Zuzana Petruščáková, Denisa Richtáriková
1.miesto - "Ententiky" - HVK Disco Dance skupina, choreograf: kolektív
1.miesto - "Blue edition" - Disco Dance (B) skupina, choreograf: Denisa Richtáriková, Jakub Čonka
1.miesto - "Orange Juice" - MINI Disco Dance skupina, choreograf: Denisa Richtáriková, Barbora Kamenčíková
2.miesto - "MUFFINS" - DVK Disco Dance (A) skupina, choreograf: Zuzana Petruščáková, Katarína Fabianová
2.miesto - MINI Hip Hop skupina, choreograf: Kristína Talianová
2.miesto - Viktória ŠARIŠSKÁ/Dorota ZLATOHLAVÁ - MINI Hip Hop duo
2.miesto - Jakub MIKITA - DVK Hip Hop sólo chlapci
2.miesto - Karin GIROVSKÁ - JVK Disco Dance (A) sólo
2.miesto - Karin GIROVSKÁ/Viktória TOMKOVÁ - HVK Disco Dance duo
2.miesto - Tereza KOSTRABOVÁ - JVK Disco Dance (C) sólo dievčatá
2.miesto - Natália ZLACKÁ - JVK Disco Free Style sólo
2.miesto - Zuzana CHLEBÁKOVÁ - MINI Hip Hop sólo
3.miesto - Nelli BENKOVÁ - DVK Disco Dance (A) sólo
3.miesto - Nicolas SMREK - DVK Hip Hop sólo chlapci
3.miesto - Nicolas SMREK/Aneta STANKOVIČOVÁ - DVK Hip Hop duo
3.miesto - Sabina PILÁTOVÁ/Sandra PILÁTOVÁ - DVK Disco Dance (A) duo
3.miesto - Adela STANKOVIČOVÁ/Liliana SABOLOVÁ - MINI Hip Hop duo
3.miesto - Lujza MICHÁLKOVÁ - JVK Hip Hop (A) sólo dievčatá
3.miesto - Sáar VAŠKOVÁ/Ema REPASKÁ - JVK Hip Hop duo
3.miesto - Róbert ŠESTINA - HVK Hip Hop sólo chlapci
3.miesto - Tatiana FEKOVÁ/Lenka PETRIŠINOVÁ - JVK Disco Dance (B) duo
3.miesto - Liliana LEŠKOVÁ/Ivana FARKAŠOVÁ - MINI Disco Dance duo
3.miesto - Šarlota MICHALKOVÁ - MINI Hip Hop sólo

GRIMMY DANCE CUP 2019 vol.2 / 30. -31.3.2019
Vytancovali sme si 22x zlato, 20x striebro, 14x bronz:
1.miesto - Karin GIROVSKÁ - JVK Disco Dance (A) sólo
1.miesto - Sabrina SEIFERTOVÁ - HVK Disco Dance sólo
1.miesto - Samuel ŽAŽO - DVK Hip Hop sólo chlapci
1.miesto - "Ententiky" - HVK Disco Dance skupina, choreograf: kolektív
1.miesto - Nela ŽIGRAJOVÁ - DVK Disco Dance (B) sólo
1.miesto - "Applause" - DVK Disco Dance (B) skupina, choreograf: Denisa Richtáriková, Barbora Kamenčíková
1.miesto - "Blue edition" - Disco Dance (B) skupina, choreograf: Denisa Richtáriková, Jakub Čonka
1.miesto - "Orange Juice" - MINI Disco Dance skupina, choreograf: Denisa Richtáriková, Barbora Kamenčíková
1.miesto - Tobiaš CIGAN - MINI Hip Hop sólo
1.miesto - Šarlota MICHALKOVÁ/Zuzana CHLEBÁKOVÁ - MINI Hip Hop duo
1.miesto - "Kinderka ORIGINALS" - MINI Hip Hop skupina, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto - "Kolotočári" - DVK Hip Hop skupina, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto - "Black MAMBA" - JVK Hip Hop skupina, choreograf: Nataša Cápová a kolektív
1.miesto – Samuel ŽAŽO/Nelli BENKOVÁ - DVK Dance Show malá choreografia, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto – „Latino mix“ DVK Dance Show skupina, choreograf: Vladimír Klement
1.miesto – „Mímovia“ DVK Art Dance choreografia, choreograf: Vladimír Klement
1.miesto – „Girl story by G-flava“ JVK Open choreografia, choreograf: Nataša Cápová a kolektív
1.miesto – JVK Street Dance Show choreografia, choreograf: Zuzana Petruščáková
1.miesto – „Sister Act“ DVK Street Dance Show choreografia, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto – „HI, MY NAME IS“ MINI 2 Open choreografia, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto – „CHOCOLATE“ MINI 1 Open choreografia, choreograf: Karin Vaňová
1.miesto – „Dancing in the rain“ JVK Hobby Dance choreografia, choreograf: Denisa Richtáriková, Barbora Kamenčíková
2.miesto - Nicolas SMREK - DVK Hip Hop sólo chlapci
2.miesto - Timea CIGANOVÁ - DVK Disco Dance (A) sólo
2.miesto - "MUFFINS" - DVK Disco Dance (A) skupina, choreograf: Zuzana Petruščáková
2.miesto - "Cariños" - JVK Disco Dance (A) skupina, choreograf: Zuzana Petruščáková, Denisa Richtáriková
2.miesto - Karin GIROVSKÁ/Viktória TOMKOVÁ - HVK Disco Dance duo
2.miesto - Stela SZABÓOVÁ/Katarína FERENČUHOVÁ - JVK Disco Dance (B) duo
2.miesto - Liliana LEŠKOVÁ/Ivana FARKAŠOVÁ - MINI Disco Dance duo
2.miesto - Zuzana CHLEBÁKOVÁ - MINI Hip Hop sólo
2.miesto - Michaela STAŠOVÁ/Lujza MICHÁLKOVÁ - JVK Hip Hop duo
2.miesto – Peter DUDA - HVK Hip Hop sólo chlapci
2.miesto - Disco Dance (B) skupina, choreograf: Zuzana Petruščáková
2.miesto - Viktória ŠARIŠSKÁ/Dorota ZLATOHLAVÁ - MINI Hip Hop duo
2.miesto - "Chipmunkovia" - MINI Hip Hop skupina, choreograf: Kristína Talianová
2.miesto - Samuel ŽAŽO/Adela COCUĽOVÁ - DVK Hip Hop duo
2.miesto – „B-real“ HVK Hip-Hop choreografia, choreograf: Ema Tkáčová, Monika Kačmárová
2.miesto – „House is...“ HVK Open choreografia, choreograf: Miroslav Čučko
2.miesto – DVK Street Dance Show choreografia, choreograf: Zuzana Petruščáková
2.miesto – „Malí modrí ľudia“ MINI 1 Open choreografia, choreograf: Nataša Cápová
2.miesto – „Bouncáčikovia“ DVK Hobby Hip-Hop choreografia, choreograf: Nataša Cápová
2.miesto – „JACKSON SHOW“ MINI 2 Open choreografia, choreograf: Denisa Richtáriková, Barbora Kamenčíková
3.miesto - Nicolas SMREK/Aneta STANKOVIČOVÁ - DVK Hip Hop duo
3.miesto - Nelli BENKOVÁ - DVK Disco Dance (A) sólo
3.miesto - Michaela STAŠOVÁ - DVK Hip Hop (A) sólo dievčatá
3.miesto - Nelli BENKOVÁ/Nela ŽIGRAJOVÁ - DVK Disco Dance (A) duo
3.miesto - Denisa Richtáriková/Jakub ČONKA - HVK Disco Dance duo
3.miesto – Shantal VILLEGAS - JVK Disco Dance (C) sólo dievčatá
3.miesto – Katarína FERENČUHOVÁ - JVK Disco Dance (B) sólo dievčatá
3.miesto - Adela STANKOVIČOVÁ/Liliana SABOLOVÁ - MINI Hip Hop duo
3.miesto – Aneta STANKOVIČOVÁ - DVK Hip Hop (B) sólo dievčatá
3.miesto – „Pizza Italiano“ JVK Art Dance choreografia, choreograf: Vladimír Klement
3.miesto – „Junioranka“ JVK Hip-Hop choreografia, choreograf: Ema Tkáčová, Monika Kačmárová
3.miesto – „Bábiky“ MINI 1 Open choreografia, choreograf: Denisa Richtáriková, Barbora Kamenčíková
3.miesto – „Lego ninjago“ DVK Hobby Dance choreografia, choreograf: Zuzana Petruščáková
3.miesto – „First Steps - Remember“ JVK Hobby Hip-Hop choreografia, choreograf: Miroslav Čučko

Mohlo by Vás zaujímať
Prešovskí Panteri si pred prázdninami stihli odbehnúť do Popradu kde zničili konkurenciu
Krátko pred prázdninami si prešovskí panteri odbehli do Popradu, kde zabojovali o tituly majstrov Slovenska. A ako to už tradične býva, boli úspešní.
Čaká nás sviatok dráhovej cyklistiky, do Prešova mieri aj slovenská cyklistická elita
Velodróm Prešov bude v sobotu 31. júla a v nedeľu 1. augusta 2021 strediskom prestížnych pretekov s medzinárodnou účasťou pod záštitou primátorky mesta Prešov Andrey Turčanovej. Preteky Grand Prix Prešov sú tento rok spojené aj s Majstrovstvami Slovenska v dráhovej cyklistike.
3b CUP Prešov 2021 – „Memoriál Peťa GULIKA“
Dňa 17.7.2021 sa v Prešove na ihrisku v areáli ZŠ na ulici Československej armády konal, za dodržania všetkých protiepidemiologicých opatrení, už v poradí 7.ročník obľúbeného hokejbalového turnaja, ktorý po minulé roky bol akousi prípravou pred štartom 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.