PIS: aktuálne informácie o meste, radnici a spoločenských, kultúrnych a športových akciach v regióne

https://pis.sk/clanok/17909/rekordny__grimmy_dance_cup_2019_aj_smedzinarodnou_ucastou.html

Rekordný GRIMMY DANCE CUP 2019 aj s medzinárodnou účasťou

Aj v tomto roku organizovali v Prešove Tanečno-športový klub a Súkromná ZUŠ GRIMMY v spolupráci s FABIO PRODUCTION už 17.ročník celoslovenskej tanečnej súťaže GRIMMY DANCE CUP.

Tentokrát aj s medzinárodnou účasťou 78 tanečníkov z Ukrajiny (BLITZ Užhorod). Opäť sa konali dve kolá Slovenského a Tanečného pohára v tancoch SZTŠ sekcie IDO v sólach, duách a skupinách v štýle Hip-Hop a Disco Dance. Prvé kolo sa uskutočnilo 10.2.2019 a druhé kolo 30. -31.3.2019 v Športovej hale Hotelovej akadémie na Baštovej ulici v Prešove. Zúčastnilo sa jej 360 tanečníkov v prvom kole z 19 tanečných klubov a 1460 tanečníkov z 35 tanečných klubov, gymnastických klubov, ZUŠ a tanečných skupín v druhom kole. V druhom kole GRIMMY DANCE CUPu sa uskutočnila aj obľúbená súťaž v choreografiách v rôznych tanečných štýloch a výkonnostných kategóriách pre skúsených, ale aj menej skúsených tanečníkov. Mesto Prešov úspešne reprezentovali viaceré ZUŠ a tanečné kluby. Najúspešnejším klubom bol domáci usporiadateľský klub GRIMMY s  36 medailovými umiestneniami v prvom a 56 medailovými umiestneniami v druhom kole. Celú súťaž mala spolu so svojim štábom pod taktovkou zakladateľka, hlavná organizátorka a riaditeľka súťaže Ingrid Fabian. Blahoželáme všetkým tanečníkom GRIMMY k skvelým výsledkom na súťaži, predovšetkým ich trénerom Nataši Cápovej, Miroslavovi Čučkovi, Kristíne Talianovej, Eme Tkáčovej, Monike Kačmárovej, Zuzane Petruščákovej, Denise Richtárikovej, Barbore Kamenčíkovej, Jakubovi Čonkovi, Karin Vaňovej a Vladimírovi Klementovi. Ďakujeme aj rodičom našich tanečníkov za pomoc a podporu.

Medailové výsledky GRIMMY tanečníkov v obidvoch kolách
(získali sme aj množstvo krásnych finálových a semifinálových umiestnení) :

GRIMMY DANCE CUP 2019 vol.1 /10.2.2019
Vytancovali sme si 16x zlato, 9x striebro, 11x bronz:
1.miesto - Michaela STAŠOVÁ - DVK Hip Hop (A) sólo dievčatá
1.miesto - "Kolotočári" - DVK Hip Hop skupina, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto - Samuel ŽAŽO - DVK Hip Hop sólo chlapci
1.miesto - Nelli BENKOVÁ/Nela ŽIGRAJOVÁ - DVK Disco Dance (B) duo
1.miesto - Sabrina SEIFERTOVÁ - HVK Disco Dance sólo
1.miesto - Michaela STAŠOVÁ/Lujza MICHÁLKOVÁ - JVK Hip Hop duo
1.miesto - Denisa Richtáriková/Jakub ČONKA - HVK Disco Dance duo
1.miesto - Karin GIROVSKÁ - JVK Disco Free Style sólo
1.miesto - Sabrina SEIFERTOVÁ - HVK Disco Free Style sólo
1.miesto - Šarlota MICHALKOVÁ/Zuzana CHLEBÁKOVÁ - MINI Hip Hop duo
1.miesto - "Kinderka ORIGINALS" - MINI Hip Hop skupina, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto - "Black MAMBA" - JVK Hip Hop skupina, choreograf: Nataša Cápová a kolektív
1.miesto - "Cariños" - JVK Disco Dance (A) skupina, choreograf: Zuzana Petruščáková, Denisa Richtáriková
1.miesto - "Ententiky" - HVK Disco Dance skupina, choreograf: kolektív
1.miesto - "Blue edition" - Disco Dance (B) skupina, choreograf: Denisa Richtáriková, Jakub Čonka
1.miesto - "Orange Juice" - MINI Disco Dance skupina, choreograf: Denisa Richtáriková, Barbora Kamenčíková
2.miesto - "MUFFINS" - DVK Disco Dance (A) skupina, choreograf: Zuzana Petruščáková, Katarína Fabianová
2.miesto - MINI Hip Hop skupina, choreograf: Kristína Talianová
2.miesto - Viktória ŠARIŠSKÁ/Dorota ZLATOHLAVÁ - MINI Hip Hop duo
2.miesto - Jakub MIKITA - DVK Hip Hop sólo chlapci
2.miesto - Karin GIROVSKÁ - JVK Disco Dance (A) sólo
2.miesto - Karin GIROVSKÁ/Viktória TOMKOVÁ - HVK Disco Dance duo
2.miesto - Tereza KOSTRABOVÁ - JVK Disco Dance (C) sólo dievčatá
2.miesto - Natália ZLACKÁ - JVK Disco Free Style sólo
2.miesto - Zuzana CHLEBÁKOVÁ - MINI Hip Hop sólo
3.miesto - Nelli BENKOVÁ - DVK Disco Dance (A) sólo
3.miesto - Nicolas SMREK - DVK Hip Hop sólo chlapci
3.miesto - Nicolas SMREK/Aneta STANKOVIČOVÁ - DVK Hip Hop duo
3.miesto - Sabina PILÁTOVÁ/Sandra PILÁTOVÁ - DVK Disco Dance (A) duo
3.miesto - Adela STANKOVIČOVÁ/Liliana SABOLOVÁ - MINI Hip Hop duo
3.miesto - Lujza MICHÁLKOVÁ - JVK Hip Hop (A) sólo dievčatá
3.miesto - Sáar VAŠKOVÁ/Ema REPASKÁ - JVK Hip Hop duo
3.miesto - Róbert ŠESTINA - HVK Hip Hop sólo chlapci
3.miesto - Tatiana FEKOVÁ/Lenka PETRIŠINOVÁ - JVK Disco Dance (B) duo
3.miesto - Liliana LEŠKOVÁ/Ivana FARKAŠOVÁ - MINI Disco Dance duo
3.miesto - Šarlota MICHALKOVÁ - MINI Hip Hop sólo

GRIMMY DANCE CUP 2019 vol.2 / 30. -31.3.2019
Vytancovali sme si 22x zlato, 20x striebro, 14x bronz:
1.miesto - Karin GIROVSKÁ - JVK Disco Dance (A) sólo
1.miesto - Sabrina SEIFERTOVÁ - HVK Disco Dance sólo
1.miesto - Samuel ŽAŽO - DVK Hip Hop sólo chlapci
1.miesto - "Ententiky" - HVK Disco Dance skupina, choreograf: kolektív
1.miesto - Nela ŽIGRAJOVÁ - DVK Disco Dance (B) sólo
1.miesto - "Applause" - DVK Disco Dance (B) skupina, choreograf: Denisa Richtáriková, Barbora Kamenčíková
1.miesto - "Blue edition" - Disco Dance (B) skupina, choreograf: Denisa Richtáriková, Jakub Čonka
1.miesto - "Orange Juice" - MINI Disco Dance skupina, choreograf: Denisa Richtáriková, Barbora Kamenčíková
1.miesto - Tobiaš CIGAN - MINI Hip Hop sólo
1.miesto - Šarlota MICHALKOVÁ/Zuzana CHLEBÁKOVÁ - MINI Hip Hop duo
1.miesto - "Kinderka ORIGINALS" - MINI Hip Hop skupina, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto - "Kolotočári" - DVK Hip Hop skupina, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto - "Black MAMBA" - JVK Hip Hop skupina, choreograf: Nataša Cápová a kolektív
1.miesto – Samuel ŽAŽO/Nelli BENKOVÁ - DVK Dance Show malá choreografia, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto – „Latino mix“ DVK Dance Show skupina, choreograf: Vladimír Klement
1.miesto – „Mímovia“ DVK Art Dance choreografia, choreograf: Vladimír Klement
1.miesto – „Girl story by G-flava“ JVK Open choreografia, choreograf: Nataša Cápová a kolektív
1.miesto – JVK Street Dance Show choreografia, choreograf: Zuzana Petruščáková
1.miesto – „Sister Act“ DVK Street Dance Show choreografia, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto – „HI, MY NAME IS“ MINI 2 Open choreografia, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto – „CHOCOLATE“ MINI 1 Open choreografia, choreograf: Karin Vaňová
1.miesto – „Dancing in the rain“ JVK Hobby Dance choreografia, choreograf: Denisa Richtáriková, Barbora Kamenčíková
2.miesto - Nicolas SMREK - DVK Hip Hop sólo chlapci
2.miesto - Timea CIGANOVÁ - DVK Disco Dance (A) sólo
2.miesto - "MUFFINS" - DVK Disco Dance (A) skupina, choreograf: Zuzana Petruščáková
2.miesto - "Cariños" - JVK Disco Dance (A) skupina, choreograf: Zuzana Petruščáková, Denisa Richtáriková
2.miesto - Karin GIROVSKÁ/Viktória TOMKOVÁ - HVK Disco Dance duo
2.miesto - Stela SZABÓOVÁ/Katarína FERENČUHOVÁ - JVK Disco Dance (B) duo
2.miesto - Liliana LEŠKOVÁ/Ivana FARKAŠOVÁ - MINI Disco Dance duo
2.miesto - Zuzana CHLEBÁKOVÁ - MINI Hip Hop sólo
2.miesto - Michaela STAŠOVÁ/Lujza MICHÁLKOVÁ - JVK Hip Hop duo
2.miesto – Peter DUDA - HVK Hip Hop sólo chlapci
2.miesto - Disco Dance (B) skupina, choreograf: Zuzana Petruščáková
2.miesto - Viktória ŠARIŠSKÁ/Dorota ZLATOHLAVÁ - MINI Hip Hop duo
2.miesto - "Chipmunkovia" - MINI Hip Hop skupina, choreograf: Kristína Talianová
2.miesto - Samuel ŽAŽO/Adela COCUĽOVÁ - DVK Hip Hop duo
2.miesto – „B-real“ HVK Hip-Hop choreografia, choreograf: Ema Tkáčová, Monika Kačmárová
2.miesto – „House is...“ HVK Open choreografia, choreograf: Miroslav Čučko
2.miesto – DVK Street Dance Show choreografia, choreograf: Zuzana Petruščáková
2.miesto – „Malí modrí ľudia“ MINI 1 Open choreografia, choreograf: Nataša Cápová
2.miesto – „Bouncáčikovia“ DVK Hobby Hip-Hop choreografia, choreograf: Nataša Cápová
2.miesto – „JACKSON SHOW“ MINI 2 Open choreografia, choreograf: Denisa Richtáriková, Barbora Kamenčíková
3.miesto - Nicolas SMREK/Aneta STANKOVIČOVÁ - DVK Hip Hop duo
3.miesto - Nelli BENKOVÁ - DVK Disco Dance (A) sólo
3.miesto - Michaela STAŠOVÁ - DVK Hip Hop (A) sólo dievčatá
3.miesto - Nelli BENKOVÁ/Nela ŽIGRAJOVÁ - DVK Disco Dance (A) duo
3.miesto - Denisa Richtáriková/Jakub ČONKA - HVK Disco Dance duo
3.miesto – Shantal VILLEGAS - JVK Disco Dance (C) sólo dievčatá
3.miesto – Katarína FERENČUHOVÁ - JVK Disco Dance (B) sólo dievčatá
3.miesto - Adela STANKOVIČOVÁ/Liliana SABOLOVÁ - MINI Hip Hop duo
3.miesto – Aneta STANKOVIČOVÁ - DVK Hip Hop (B) sólo dievčatá
3.miesto – „Pizza Italiano“ JVK Art Dance choreografia, choreograf: Vladimír Klement
3.miesto – „Junioranka“ JVK Hip-Hop choreografia, choreograf: Ema Tkáčová, Monika Kačmárová
3.miesto – „Bábiky“ MINI 1 Open choreografia, choreograf: Denisa Richtáriková, Barbora Kamenčíková
3.miesto – „Lego ninjago“ DVK Hobby Dance choreografia, choreograf: Zuzana Petruščáková
3.miesto – „First Steps - Remember“ JVK Hobby Hip-Hop choreografia, choreograf: Miroslav Čučko

 
11.4.2019 | Autor: Ingrid Fabian | Šport | čítané: 1485 krát