Štvrtok, 20. jún 2019
Meniny má Valéria | zajtra Alojz

Prešov Karate kids z Junioru opäť úradovali a patrili medzi najlepších

PRESOV KARATE KIDS majú za sebou 4 ťažké skúšky počas posledného obdobia. Ich súťažné výsledky, sú ako každý rok, vynikajúce a v Prešove nám rastie množstvo skvelých, mladých karatistov.

Prvou ťažkou skúškou bolo Grand Prix SLOVAKIA 2019, konaná dňa 24.02.2019 v Bratislave. Do Bratislavy sme vyslali počet 11-ich PRESOV KARATE KIDS. Súťaž nabitá konkurenciou dopadla pre nás ziskom síce len jednej bronzovej medaily a štyrmi zemiakovými medailami, avšak deti si odnášajú skvelé skúsenosti. Súťaž nabitá konkurenciou z celej Európy potvrdila, že karate nie je ľahký šport a len tvrdý pravidelný tréning zabezpečí víťazné pocity.

VÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS: 3. miesto - KATARÍNA KOČIŠOVÁ - kumite 8. a 9. ročné dievčatá

Následne zamierili PRESOV KARATE KIDS na súťaž pod Zoborom, a to na KACHIKAN CUP 2019. Kvalitná súťaž sa konala v Nitre, dňa 16.03.2019 a KARATE KIDS získali 4 medaily (1-0-3). Kvalitná súťaž v Nitre nebola zaradená do oficiálneho programu Junioru, ale aj tak na ňu vycestovalo pár PRESOV KARATE KIDS, ktorí okúsili boje na súťažnom tatami. Súboje to boli tvrdé a nakoniec sme si vysúťažili krásne 4 medaile. Zažiarila Sofia Halecká, ktorá vybojovala zlato a bronz a správne sa motivovala na blížiace sa 2.kolo Slovenského pohára. Zabodoval aj jej braček Marcus a Ingrid Salaganičová, ktorí si odviezli domov bronz. Ostatní nesklamali a bojovali naplno pre Junior a pre PREŠOV.

VÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=194

Tretím súťažným krokom prešovských nádejí, bolo následne 2.kolo SR pohár detí, konané dňa 23.03.2019 v Myjave. PRESOV KARATE KIDS získali 10 medailí (1-4-5). Ďalšie kolo slovenského pohára v ďalekej Myjave prinieslo Prešovčatám 10-násobnú radosť v podobe medailí a ďalších X skvelých vystúpení na tatami PRESOV KARATE KIDS. Najvyššiu métu v tento deň v súťaži kumite dosiahol Matej KRAJŇÁK, a to v najťažšej kategórii chlapcov do 11 rokov. Konkurenciu zdolal a pripísal si cenné víťazstvo. Na ďalšie medailové stupne vystúpili ďalší viacerí prešovskí reprezentanti a potvrdili tak formu pred ďalšími blížiacimi sa súťažami. Za zmienku stojí aj zemiaková medaila družstva dievčat 8-9 ročných v disciplíne kumite. Dievčatá podali skvelý výkon, ale na medailu bohužiaľ nestačil.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=196 www.karate-presov.sk

Nakoniec to najlepšie. Výsledkovo PRESOV KARATE KIDS zažiarili na 4.kole Žiackej ligy v Kežmarku. Tieto veľké prešovské výkony sa diali dňa 31.03.2019 a Prešov získal neuveriteľných 23 medailí v jednotlivcoch (7-7-9=23). 8 medailí (1-3-4) získal Prešov v družstvách. Celkovo 3.miesto v hodnotení klubov pre Prešov bol vynikajúcim výsledkom. Krásna, slnečná sobota nás privítala v podtatranskom mestečku, v super atmosfére. Boje prebehli v atmosfére posledného rozdeľovania bodov pre kluby a keďže my sme nezasiahli do všetkých kôl, sústredili sme sa na výkony jednotlivcov. Väčšinu našej výpravy tvorili nováčikovia, poniektoré naše hviezdičky ostali doma, ale i tak sme nadmieru spokojní s výkonmi detí. Pochopili, že tréningy sú jedna vec, ale súťažné boje iná. Proste, ak chcem byť najlepší, musím proste makať. Potešili hlavne výkony v kata a veríme, že to nebola len prvá lastovička, ale systémová premena Junioru. Všetkým medailistom gratulujeme a ostatným ďakujeme za príkladnú reprezentáciu mesta Prešov.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=201

ČASŤ VÝPRAVY PRESOV KARATE KIDS V BRATISLAVE
DANKOVIČ A LACI PRI ROZCVIČKE NA GP SLOVAKIA V BRATISLAVE
HALECKÁ V KACHIKAN CUP 2019 TRIUMFOVALA
HALECKÁ V NITRE ZVÍŤAZILA
KARATE TEAM PREŠOV - VRAŇUCHOVÁ, BABJAROVÁ, ŠOFRANEKOVÁ
KOČIŠOVÁ BOLA BRONZOVÁ V BRATISLAVE
LACIOVÁ A SALAGANIČOVÁ SÚ V KARATE HVIEZDIČKY
MATEJ KRAJŇÁK V MYJAVE DOMINOVAL A ZVÍŤAZIL
MAXIM BALUCHA PRI ROZCVIČKE NA MYJAVE
PRESOV KARATE KIDS V KEŽMARKU
PRESOV KARATE KIDS V MYJAVE
PRESOV KARATE KIDS V NITRE BOJOVALY AKO LEVY
PRESOV KARATE LADIES V KEŽMARKU
TRÉNER ČIERNIK S PRESOV KARATE KIDS
VÝPRAVA PRESOV KARATE KIDS V MYJAVE
Mohlo by Vás zaujímať
Tanečný klub GRIMMY vyhral titul MAJSTER MAJSTROV 2019 a 13 titulov MAJSTRA SR 2019 v Leviciach
Mesiac máj bol pre tanečníkov z GRIMMY veľmi náročný na vrcholové súťaže.
Nasťa Kuzmina, Robo Vittek, Samuel Piasecký a Tomi Kid Kovács podporia v Prešove štart projektu Športuj Slovensko
Prvý zo série športových podujatí, ktorých hlavným organizátorom je Slovenský olympijský a športový výbor, Športuj Slovensko, sa nezadržateľne blíži. Už v nedeľu 26. mája 2019 privíta Prešov všetkých športu chtivých, aj olympijských víťazov a vrcholových športovcov. Do Prešova zavítajú také športové osobnosti ako Nasťa Kuzmina, Robo Vittek, Samuel Piasecký či Tomi Kid Kovács.
Nová posila v Presov Karate Kids
Presov Karate Kids sa rozšírili o ďalších členov z radu rodičov, bývalých športovcov, ktorí trénujú disciplínu AGILITY (gymnasticko-karatisticko-atletická dráha, ktorá je zameraná pre menšie deti v mladšom školskom veku). Prinášame Vám rozhovor s Erikou Jendrušovou a Dávidom Kokočákom.
Svetová trofej organizácie WAKO putuje do metropoly Šariša
V dňoch 17. - 19. mája 2019 sa v budapeštianskej BOK Aréne uskutočnil už 25. ročník Hungarian Kickboxing World Cupu. Za účasti 3131 štartujúcich z 284 klubov a 39 krajín na ňom nemohli chýbať ani naši 9. pretekári.
Poznáme víťazov 3b JUNIOR Hokejbalovej ligy
Tretí ročník 3b JUNIOR Hokejbalovej ligy o Putovný pohár mesta Prešov v pondelok napísal svoje posledné dejstvo, a my sme konečne spoznali mená tých najlepších.
Máme jubilejný pätnásty majstrovský titul!
Hádzanári Tatrana Prešov sa stali majstrami SR v sezóne 2018/19. Finálovú sériu proti Považskej Bystrici zvládli v najkratšom možnom čase, keď zvíťazili aj v treťom stretnutí série 35:23 (19:10) a tešia sa z jubilejného 15-teho titulu majstrov Slovenska, z toho 13-teho v rade za sebou!
Parasport24 tour
Ukážky prvej pomoci na najväčšom športovo-charitatívnom podujatí na Slovensku budú s podporou Falck neziskovej organizácie zabezpečovať inštruktori. Cyklistický pelotón zložený z hendikepovaných športovcov a známych osobností odštartuje v stredu 5. júna z Prešova a svoju tohtoročnú trasu uzavrie 8. júna v Bešeňovej.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dvojizbový, kompletne zariadený byt v centre Prešova

Dvojizbový, kompletne zariadený a zrekonštruovaný byt s loggiou v centre Prešova. Byt je na 2. poschodí kompletne zrekonštruovaného bytového domu s výťahom. Výborná poloha, parkovanie pred domom.

+421903602897 |
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 2 podlažný rodinný dom, pozemok 514 m2, všetky IS, Ľubotice, okr. Prešov

Na predaj 5 izbový rodinný dom, postavený v šesťdesiatych rokoch, základy domu kameň, stavebný materiál zmiešaný, úžitková plocha cca 200 m2, plynové vykurovanie. Rodinný dom je v pôvodnom stave. Žiadaná lokalita

0907030622 | | cena: 111.900,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 130 m2, s pozemkom 698 m2, Lažany, okr. Prešov

Na predaj trojizbový, dvojpodlažný rodinný dom, Lažany, okr. Prešov, zastavaná plocha 85 m2, úžitková plocha 130 m2, všetky IS, nízke mesačné náklady. Pôvodný stav.

0907030623 | | cena: 74.900,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj stavebný pozemok 1476 m2, Fintice, okres Prešov

lokalita: obec Fintice, v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty. IS:elektrina v dosahu, plyn v dosahu, obecný vodovod v dosahu, kanalizácia - žumpa. Pozemok je mierne svahovitý, slnečný, v blízkosti lesa, ideálna orientácia.

0907030661 | | cena: 38,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.