Utorok, 23. apríl 2019
Meniny má Vojtech | zajtra Juraj

Prešov Karate kids z Junioru opäť úradovali a patrili medzi najlepších

PRESOV KARATE KIDS majú za sebou 4 ťažké skúšky počas posledného obdobia. Ich súťažné výsledky, sú ako každý rok, vynikajúce a v Prešove nám rastie množstvo skvelých, mladých karatistov.

Prvou ťažkou skúškou bolo Grand Prix SLOVAKIA 2019, konaná dňa 24.02.2019 v Bratislave. Do Bratislavy sme vyslali počet 11-ich PRESOV KARATE KIDS. Súťaž nabitá konkurenciou dopadla pre nás ziskom síce len jednej bronzovej medaily a štyrmi zemiakovými medailami, avšak deti si odnášajú skvelé skúsenosti. Súťaž nabitá konkurenciou z celej Európy potvrdila, že karate nie je ľahký šport a len tvrdý pravidelný tréning zabezpečí víťazné pocity.

VÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS: 3. miesto - KATARÍNA KOČIŠOVÁ - kumite 8. a 9. ročné dievčatá

Následne zamierili PRESOV KARATE KIDS na súťaž pod Zoborom, a to na KACHIKAN CUP 2019. Kvalitná súťaž sa konala v Nitre, dňa 16.03.2019 a KARATE KIDS získali 4 medaily (1-0-3). Kvalitná súťaž v Nitre nebola zaradená do oficiálneho programu Junioru, ale aj tak na ňu vycestovalo pár PRESOV KARATE KIDS, ktorí okúsili boje na súťažnom tatami. Súboje to boli tvrdé a nakoniec sme si vysúťažili krásne 4 medaile. Zažiarila Sofia Halecká, ktorá vybojovala zlato a bronz a správne sa motivovala na blížiace sa 2.kolo Slovenského pohára. Zabodoval aj jej braček Marcus a Ingrid Salaganičová, ktorí si odviezli domov bronz. Ostatní nesklamali a bojovali naplno pre Junior a pre PREŠOV.

VÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=194

Tretím súťažným krokom prešovských nádejí, bolo následne 2.kolo SR pohár detí, konané dňa 23.03.2019 v Myjave. PRESOV KARATE KIDS získali 10 medailí (1-4-5). Ďalšie kolo slovenského pohára v ďalekej Myjave prinieslo Prešovčatám 10-násobnú radosť v podobe medailí a ďalších X skvelých vystúpení na tatami PRESOV KARATE KIDS. Najvyššiu métu v tento deň v súťaži kumite dosiahol Matej KRAJŇÁK, a to v najťažšej kategórii chlapcov do 11 rokov. Konkurenciu zdolal a pripísal si cenné víťazstvo. Na ďalšie medailové stupne vystúpili ďalší viacerí prešovskí reprezentanti a potvrdili tak formu pred ďalšími blížiacimi sa súťažami. Za zmienku stojí aj zemiaková medaila družstva dievčat 8-9 ročných v disciplíne kumite. Dievčatá podali skvelý výkon, ale na medailu bohužiaľ nestačil.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=196 www.karate-presov.sk

Nakoniec to najlepšie. Výsledkovo PRESOV KARATE KIDS zažiarili na 4.kole Žiackej ligy v Kežmarku. Tieto veľké prešovské výkony sa diali dňa 31.03.2019 a Prešov získal neuveriteľných 23 medailí v jednotlivcoch (7-7-9=23). 8 medailí (1-3-4) získal Prešov v družstvách. Celkovo 3.miesto v hodnotení klubov pre Prešov bol vynikajúcim výsledkom. Krásna, slnečná sobota nás privítala v podtatranskom mestečku, v super atmosfére. Boje prebehli v atmosfére posledného rozdeľovania bodov pre kluby a keďže my sme nezasiahli do všetkých kôl, sústredili sme sa na výkony jednotlivcov. Väčšinu našej výpravy tvorili nováčikovia, poniektoré naše hviezdičky ostali doma, ale i tak sme nadmieru spokojní s výkonmi detí. Pochopili, že tréningy sú jedna vec, ale súťažné boje iná. Proste, ak chcem byť najlepší, musím proste makať. Potešili hlavne výkony v kata a veríme, že to nebola len prvá lastovička, ale systémová premena Junioru. Všetkým medailistom gratulujeme a ostatným ďakujeme za príkladnú reprezentáciu mesta Prešov.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=201

ČASŤ VÝPRAVY PRESOV KARATE KIDS V BRATISLAVE
DANKOVIČ A LACI PRI ROZCVIČKE NA GP SLOVAKIA V BRATISLAVE
HALECKÁ V KACHIKAN CUP 2019 TRIUMFOVALA
HALECKÁ V NITRE ZVÍŤAZILA
KARATE TEAM PREŠOV - VRAŇUCHOVÁ, BABJAROVÁ, ŠOFRANEKOVÁ
KOČIŠOVÁ BOLA BRONZOVÁ V BRATISLAVE
LACIOVÁ A SALAGANIČOVÁ SÚ V KARATE HVIEZDIČKY
MATEJ KRAJŇÁK V MYJAVE DOMINOVAL A ZVÍŤAZIL
MAXIM BALUCHA PRI ROZCVIČKE NA MYJAVE
PRESOV KARATE KIDS V KEŽMARKU
PRESOV KARATE KIDS V MYJAVE
PRESOV KARATE KIDS V NITRE BOJOVALY AKO LEVY
PRESOV KARATE LADIES V KEŽMARKU
TRÉNER ČIERNIK S PRESOV KARATE KIDS
VÝPRAVA PRESOV KARATE KIDS V MYJAVE
Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: 1. ročník Prešov Night Run - 5.4.2019
Fotoreport z akcie
Trénerka Karate klub Junior - Júlia Hamajdáková tvorila aj pre Petra Sagana
To, že tréneri Karate klub Junior sú skvelí a výnimoční ľudia dokazuje aj rozhovor s jednou z nich. Umelkyňa Júlia Hamajdáková.
Rekordný GRIMMY DANCE CUP 2019 aj s medzinárodnou účasťou
Aj v tomto roku organizovali v Prešove Tanečno-športový klub a Súkromná ZUŠ GRIMMY v spolupráci s FABIO PRODUCTION už 17.ročník celoslovenskej tanečnej súťaže GRIMMY DANCE CUP.
3b PHbL: Spoznali sme osmičku postupujúcich
Posledným kolom základnej časti pokračovala počas uplynulého víkendu 3b Prešovská Hokejbalová liga, po ktorom sme spoznali kompletnú osmičku postupujúcich.
Medzinárodná cyklomagistrála EuroVelo 11 v okrese Sabinov začína písať novú históriu.
Dvadsať rokov omieľaná téma výstavby cyklochodníka, ktorý by spájal obce Sabinovského okresu s krajským mestom Prešov začína dňom 27.3.2019 naberať reálne kontúry a naše dlhodobé sny sa menia na realitu.
V Prešove dal Night Run možnosť zažiariť stovkám bežcov
V piatok 5. apríla sa Hlavná ulica v Prešove naplnila stovkami bežcov, ale aj fanúšikov. Po úspešnom prvom ročníku Prešov Half Marathonu, tak má mesto za sebou aj svoju premiéru behu Prešov Night Run, v ktorom sa na štart postavilo sedemsto účastníkov.
3b PHbL: MAJSTER končí vo štvrťfinále!
Nielen počas uplynulého víkendu, ale už aj počas pracovných dní podvečer pokračuje 3b Prešovská Hokejbalová liga zápasmi vyraďovacej časti a my sme konečne spoznali štvoricu postupujúcich.
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 130 m2, s pozemkom 698 m2, Lažany, okr. Prešov

Na predaj dvojpodlažný rodinný dom, výmera pozemku 698 m2, počet izieb 3, zastavaná plocha 85 m2, úžitková plocha 130 m2, materiál kombinovaný - tehla, kváder, kúrenie plynové - gamat, kozub v obývacej izbe, vlastná studňa, nízke mesačné náklady.

0907030623 | | cena: 76.900,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dvojizbový, kompletne zariadený byt v centre Prešova

Pekný, slnečný, zrekonštruovaný a kompletne zariadený byt na druhom poschodí bytového domu s výťahom. Loggia a pivnica k dispozícii, parkovanie pred domom.

+421903602897 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Prenájom 2- izbový zariadený byt, Prešov, širšie centrum

Na prenájom 2-izbový byt 58 m2, Prešov, širšie centrum. Orientácia V/Z, 1. poschodie, byt je po čiastočnej rekonštrukcii, plastové okná, renovovaná kúpeľňa, kuchynská linka vymenená. Kompletne zariadený. Cena 420, - EUR/ mesiac vrátane energií.

0907030623 | | cena: 420,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.