Streda, 16. október 2019
Meniny má Vladimíra | zajtra Hedviga

Prešov Karate kids z Junioru opäť úradovali a patrili medzi najlepších

PRESOV KARATE KIDS majú za sebou 4 ťažké skúšky počas posledného obdobia. Ich súťažné výsledky, sú ako každý rok, vynikajúce a v Prešove nám rastie množstvo skvelých, mladých karatistov.

Prvou ťažkou skúškou bolo Grand Prix SLOVAKIA 2019, konaná dňa 24.02.2019 v Bratislave. Do Bratislavy sme vyslali počet 11-ich PRESOV KARATE KIDS. Súťaž nabitá konkurenciou dopadla pre nás ziskom síce len jednej bronzovej medaily a štyrmi zemiakovými medailami, avšak deti si odnášajú skvelé skúsenosti. Súťaž nabitá konkurenciou z celej Európy potvrdila, že karate nie je ľahký šport a len tvrdý pravidelný tréning zabezpečí víťazné pocity.

VÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS: 3. miesto - KATARÍNA KOČIŠOVÁ - kumite 8. a 9. ročné dievčatá

Následne zamierili PRESOV KARATE KIDS na súťaž pod Zoborom, a to na KACHIKAN CUP 2019. Kvalitná súťaž sa konala v Nitre, dňa 16.03.2019 a KARATE KIDS získali 4 medaily (1-0-3). Kvalitná súťaž v Nitre nebola zaradená do oficiálneho programu Junioru, ale aj tak na ňu vycestovalo pár PRESOV KARATE KIDS, ktorí okúsili boje na súťažnom tatami. Súboje to boli tvrdé a nakoniec sme si vysúťažili krásne 4 medaile. Zažiarila Sofia Halecká, ktorá vybojovala zlato a bronz a správne sa motivovala na blížiace sa 2.kolo Slovenského pohára. Zabodoval aj jej braček Marcus a Ingrid Salaganičová, ktorí si odviezli domov bronz. Ostatní nesklamali a bojovali naplno pre Junior a pre PREŠOV.

VÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=194

Tretím súťažným krokom prešovských nádejí, bolo následne 2.kolo SR pohár detí, konané dňa 23.03.2019 v Myjave. PRESOV KARATE KIDS získali 10 medailí (1-4-5). Ďalšie kolo slovenského pohára v ďalekej Myjave prinieslo Prešovčatám 10-násobnú radosť v podobe medailí a ďalších X skvelých vystúpení na tatami PRESOV KARATE KIDS. Najvyššiu métu v tento deň v súťaži kumite dosiahol Matej KRAJŇÁK, a to v najťažšej kategórii chlapcov do 11 rokov. Konkurenciu zdolal a pripísal si cenné víťazstvo. Na ďalšie medailové stupne vystúpili ďalší viacerí prešovskí reprezentanti a potvrdili tak formu pred ďalšími blížiacimi sa súťažami. Za zmienku stojí aj zemiaková medaila družstva dievčat 8-9 ročných v disciplíne kumite. Dievčatá podali skvelý výkon, ale na medailu bohužiaľ nestačil.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=196 www.karate-presov.sk

Nakoniec to najlepšie. Výsledkovo PRESOV KARATE KIDS zažiarili na 4.kole Žiackej ligy v Kežmarku. Tieto veľké prešovské výkony sa diali dňa 31.03.2019 a Prešov získal neuveriteľných 23 medailí v jednotlivcoch (7-7-9=23). 8 medailí (1-3-4) získal Prešov v družstvách. Celkovo 3.miesto v hodnotení klubov pre Prešov bol vynikajúcim výsledkom. Krásna, slnečná sobota nás privítala v podtatranskom mestečku, v super atmosfére. Boje prebehli v atmosfére posledného rozdeľovania bodov pre kluby a keďže my sme nezasiahli do všetkých kôl, sústredili sme sa na výkony jednotlivcov. Väčšinu našej výpravy tvorili nováčikovia, poniektoré naše hviezdičky ostali doma, ale i tak sme nadmieru spokojní s výkonmi detí. Pochopili, že tréningy sú jedna vec, ale súťažné boje iná. Proste, ak chcem byť najlepší, musím proste makať. Potešili hlavne výkony v kata a veríme, že to nebola len prvá lastovička, ale systémová premena Junioru. Všetkým medailistom gratulujeme a ostatným ďakujeme za príkladnú reprezentáciu mesta Prešov.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=201

ČASŤ VÝPRAVY PRESOV KARATE KIDS V BRATISLAVE
DANKOVIČ A LACI PRI ROZCVIČKE NA GP SLOVAKIA V BRATISLAVE
HALECKÁ V KACHIKAN CUP 2019 TRIUMFOVALA
HALECKÁ V NITRE ZVÍŤAZILA
KARATE TEAM PREŠOV - VRAŇUCHOVÁ, BABJAROVÁ, ŠOFRANEKOVÁ
KOČIŠOVÁ BOLA BRONZOVÁ V BRATISLAVE
LACIOVÁ A SALAGANIČOVÁ SÚ V KARATE HVIEZDIČKY
MATEJ KRAJŇÁK V MYJAVE DOMINOVAL A ZVÍŤAZIL
MAXIM BALUCHA PRI ROZCVIČKE NA MYJAVE
PRESOV KARATE KIDS V KEŽMARKU
PRESOV KARATE KIDS V MYJAVE
PRESOV KARATE KIDS V NITRE BOJOVALY AKO LEVY
PRESOV KARATE LADIES V KEŽMARKU
TRÉNER ČIERNIK S PRESOV KARATE KIDS
VÝPRAVA PRESOV KARATE KIDS V MYJAVE
Mohlo by Vás zaujímať
Tanečný klub GRIMMY – trojnásobný MAJSTER SVETA 2019 v Street Dance Show a Disco Show
V dňoch 19. -22. septembra 2019 sa konali v českom Děčíne Majstrovstvá sveta IDO v Street Dance Show a Disco Show a Svetový pohár v Disco Dance disciplínach „DANCE SHOCK 2019“, kde 67 tanečníkov GRIMMY z Prešova a Košíc úspešne reprezentovalo Slovensko.
Tenisová rozlúčka s letnou sezónou
Všetkých tenisových nadšencov a priaznivcov bieleho športu čaká cez víkend posledná rozlúčka s tohtoročnou letnou sezónou.
Na košickom maratóne budú reprezentanti finančnej správy
Príslušníci finančnej správy sa aj tento rok pripoja k tisíckam bežcov na trati 96. ročníka Medzinárodného maratónu mieru (MMM) v Košiciach.
Výsledky 3b Prešovskej hokejbalovej ligy
Výsledky odohraných zápasov 3b Prešovskej hokejbalovej ligy, ktoré videli diváci hneď v troch mestách z východného Slovenska.
3b PHbL: „Košický sniper v Prešovskom drese, odstrelil vlastných“
V poradí 3. a 4. kolom pokračovala 3b Prešovská Hokejbalová liga, v ktorej zápasoch sme tentokrát boli svedkami jasných víťazstiev favoritov.
Prešovskí volejbalisti si poradili so Zvolenom
Hráči VK MIRAD PU Prešov na domácej palubovke potvrdili rolu favorita. V 3. kole Edymax extraligy mužov, v stredu podvečer, zdolali družstvo MVK Zvolen po troch setoch hladko 3:0 (18,19,15). Pripisujú si prvé súťažné body a po troch kolách sú na priebežnom 6. mieste tabuľky.
FOTO: Night City Lear Run
Night city run v Prešove, ktorý sa konal 29.09.2019! A my vám prinášame atmosféru v podobe fotoreportu!
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom na Šidlovci, pozemok 817 m2, Prešov

Na predaj rodinný dom v pôvodnej zástavbe rodinných domov s pozemkom o výmere 817 m2 v časti Šidlovec v Prešove. 5 izbový rodinný dom, úžitková plocha cca 160 m2. V celom dome sú plastové okná, inak pôvodný stav. Všetky IS. Výborná lokalita.

0907030622 | | cena: 159.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 128 m2, s pozemkom 2456 m2, Malý Šariš, okr. Prešov

Na predaj podpivničený rodinný dom s pozemkom 2456 m2, s garážou s nadstavbou a hospodárskymi budovami, Malý Šariš. Zastavaná plocha 128 m2, úžitková plocha 108 m2, podpivničenie 100 m2, pôjd 90 m2. Dom je riešený ako 3-izbový.

0907030623 | | cena: 156.000,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.