Nedeľa, 31. máj 2020
Meniny má Petronela, Petrana | zajtra Žaneta

MAJÁLES BUDE TENTO ROK NABITÝ HVIEZDAMI

Už zajtra, 24. apríla, bude areál Prešovskej univerzity v Prešove praskať vo švíkoch. Odštartuje totiž 8. ročník obľúbeného študentského festivalu Majáles Prešov, známy ako UNIPO FEST, ktorého jedinečná atmosféra a bohatý program každoročne láka tisícky návštevníkov.

Unipo Fest 2019

Univerzitný areál, české a slovenské hudobné hviezdy, skvelá hudba a neopísateľná atmosféra. Presne takýto je Majáles Prešov, známy aj ako UNIPO FEST, ktorý patrí k najväčším hudobných open – air podujatiam v meste Prešov, s minuloročnou rekordnou návštevnosťou 7 tisíc ľudí.

Milovníci dobrej hudby si prídu aj tento rok na svoje, keďže line-up je doslova nabitý česko-slovenskými hviezdami ako Majk Spirit, Ben Cristovao, Horkýže Slíže, Gleb a nebude chýbať ani obľúbená prešovská kapela Heľenine Oči. „Dúfame, že si každý z tohto line-upu vyberie a príde si na svoje. Ľudia sú každým rokom úžasnejší, preto im to chceme vrátiť aj takýmto spôsobom, aby si festival vedeli naplno užiť, “ približuje Nika Bernátová, event manažérka podujatia.

Podujatie s podtitulom „festival, na ktorom nesmieš chýbať“ sa nezaobíde ani bez gastro-zóny, či menších stageov. „Určite sa postaráme aj o kvalitnú gastro-zónu, bary, osvetlenie či ozvučenie. Dokonca tento rok chystáme aj nejaké nové atrakcie. Už len treba dúfať, že nám nebude pršať, “ dodáva Nika Bernátová.
Brány univerzitného areálu na Ul. 17. novembra sa pre všetkých účastníkov festivalu otvoria o 15.00 hod. Organizátor podujatia, ktorým je eventová agentúra Dream production verí, že areál opäť zaplnia ľudia, ktorí majú chuť baviť sa a užívať si dobrú hudbu pod holým nebom.
V súvislosti s prípravou podujatia dôjde aj k zmene organizácie dopravy v priestoroch univerzitného campusu na Ul. 17. novembra. Prosíme preto návštevníkov festivalu, aby využili iné parkovacie plochy v areáli univerzity.
Tešíme sa na Vašu účasť!

Unipo Fest 2019
Unipo Fest 2019
Unipo Fest 2019
Unipo Fest 2019
Unipo Fest 2019
Súvisiace články
23.4.2018 Obľúbený UNIPO FEST už klope na dvere 27.4.2017 Foto: UNIPO FEST 2017 30.4.2015 Foto: Unipofest 2015 29.4.2015 Foto: Unipo day 2015 30.4.2014 Foto: Unipofest 2014 29.4.2014 Foto: Unipo day 2014 29.4.2014 PU má svoj Unipo day, jeho cieľom je zblížiť študentov a pedagógov 8.5.2013 Foto: Unipofest 2013 8.5.2013 Foto: Unipo Day 2013
Mohlo by Vás zaujímať
Prešovčania sa môžu tešiť na nevšedný kultúrny zážitok
Mesto Prešov bude jedným zo slovenských miest, ktoré sa stanú dejiskom jedinečného koncertu, ktorý prinesie kultúru naživo priamo na sídlisko. Keďže pri hromadných podujatiach naďalej platia obmedzenia, vystúpenia umelcov si budete môcť vychutnať bezpečne z pohodlia obývačiek.
Marián Čekovský prichádza domov Po polnoci, a nie je v tom sám
Marián Čekovský prichádza s novým videoklipom a singlom z albumu Best On, ktorý vyšiel ku koncu roka 2019.
Wave centrum nezávislej kultúry Vás pozýva na svoju ochutnávku
Počas pandémie, keď sme boli doma, vznikal často priestor na vznik niečoho nového. Mnoho umelcov, hudobníkov, hercov pustilo uzdu svojej fantázií a vymýšľali, akým spôsobom sa k ľuďom priblížiť.
Otvorenie Krajskej knižnice P. O. Hviezdoslava v Prešove
Krajská knižnica P. O. Hviezdoslava v Prešove po viac ako dvoch mesiacoch otvorila v stredu 13. mája dvere niekoľkých prevádzok. Svojich čitateľov knihovníci privítali na pobočkách na Sídlisku 3 a Sídlisku 2, na Sekčove a v detskej knižnici Slniečko.
FOTO: Potulky Prešovom
Každý z nás by si najradšej užíval májové slnečné lúče, no všetci sedíme doma. Tak vám ich prinesieme aspoň spoza objektívov dvoch mladých chlapcov.
Akustika vynahradí fanúšikom zrušený koncert online streamom už túto nedeľu
Prešovská skupina Akustika prišla podobne ako všetci jej hudobní kolegovia o živé hrania až do odvolania. Napriek obmedzeniam idú hudobníci aspoň čiastočne podľa plánu a pracujú na nových pesničkách.
Po uvoľnení opatrení si podniky objednali až 2000 hektolitrov piva za deň
Rozhodnutie krízového štábu o 4. fáze uvoľnenia opatrení ako líder v segmente čapovaného piva vítame. Rovnako pozitívne reagujú aj prevádzky, dva dni po vyhlásení uvoľnení sme zaznamenali objednávky na 2100 hl piva. Priemerná prevádzka pritom počas celej letnej sezóny predá asi 34 hl piva.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.