Utorok, 01. december 2020
Meniny má Edmund | zajtra Bibiána

MAJÁLES BUDE TENTO ROK NABITÝ HVIEZDAMI

Už zajtra, 24. apríla, bude areál Prešovskej univerzity v Prešove praskať vo švíkoch. Odštartuje totiž 8. ročník obľúbeného študentského festivalu Majáles Prešov, známy ako UNIPO FEST, ktorého jedinečná atmosféra a bohatý program každoročne láka tisícky návštevníkov.

Unipo Fest 2019

Univerzitný areál, české a slovenské hudobné hviezdy, skvelá hudba a neopísateľná atmosféra. Presne takýto je Majáles Prešov, známy aj ako UNIPO FEST, ktorý patrí k najväčším hudobných open – air podujatiam v meste Prešov, s minuloročnou rekordnou návštevnosťou 7 tisíc ľudí.

Milovníci dobrej hudby si prídu aj tento rok na svoje, keďže line-up je doslova nabitý česko-slovenskými hviezdami ako Majk Spirit, Ben Cristovao, Horkýže Slíže, Gleb a nebude chýbať ani obľúbená prešovská kapela Heľenine Oči. „Dúfame, že si každý z tohto line-upu vyberie a príde si na svoje. Ľudia sú každým rokom úžasnejší, preto im to chceme vrátiť aj takýmto spôsobom, aby si festival vedeli naplno užiť, “ približuje Nika Bernátová, event manažérka podujatia.

Podujatie s podtitulom „festival, na ktorom nesmieš chýbať“ sa nezaobíde ani bez gastro-zóny, či menších stageov. „Určite sa postaráme aj o kvalitnú gastro-zónu, bary, osvetlenie či ozvučenie. Dokonca tento rok chystáme aj nejaké nové atrakcie. Už len treba dúfať, že nám nebude pršať, “ dodáva Nika Bernátová.
Brány univerzitného areálu na Ul. 17. novembra sa pre všetkých účastníkov festivalu otvoria o 15.00 hod. Organizátor podujatia, ktorým je eventová agentúra Dream production verí, že areál opäť zaplnia ľudia, ktorí majú chuť baviť sa a užívať si dobrú hudbu pod holým nebom.
V súvislosti s prípravou podujatia dôjde aj k zmene organizácie dopravy v priestoroch univerzitného campusu na Ul. 17. novembra. Prosíme preto návštevníkov festivalu, aby využili iné parkovacie plochy v areáli univerzity.
Tešíme sa na Vašu účasť!

Unipo Fest 2019
Unipo Fest 2019
Unipo Fest 2019
Unipo Fest 2019
Unipo Fest 2019
Súvisiace články
23.4.2018 Obľúbený UNIPO FEST už klope na dvere 27.4.2017 Foto: UNIPO FEST 2017 30.4.2015 Foto: Unipofest 2015 29.4.2015 Foto: Unipo day 2015 30.4.2014 Foto: Unipofest 2014 29.4.2014 Foto: Unipo day 2014 29.4.2014 PU má svoj Unipo day, jeho cieľom je zblížiť študentov a pedagógov 8.5.2013 Foto: Unipofest 2013 8.5.2013 Foto: Unipo Day 2013
Mohlo by Vás zaujímať
Podporte hudobné Kluby 77 a Collosseum a získajte skvelé odmeny!
Aktuálna situácia v súvislosti s pandémiou COVID-19 spôsobila zánik viacerých hudobných klubov ako Nájomná Jednotka 210 v Nitre alebo Rock Café v Bratislave.
DOMAFEST: Chiki Liki Tu-a odštartuje šnúru nadupaných online koncertov
Spomínate si na časy, keď ste naposledy boli na vašom obľúbenom interpretovi niekde na festivale?
Bez muziky bieda
Mladá prešovská skupina BASAWELL prichádza v týchto dňoch so svojím debutovým albumom “Bez muziky bieda”.
KOCR Severovýchod Slovenska vyhlásila 7. ročník ankety
Odvetvie cestovného ruchu zažíva v dôsledku pandémie najťažšie obdobie za posledné roky. Pociťuje to aj Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Severovýchod Slovenska, ktorá napriek neľahkej dobe vyhlásila 7. ročník ankety Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja za rok 2020.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
2-izb. byty v novostavbe

Ponúkame na predaj 2-izb. byty s terasou a malou záhradkou, alebo balkónom v rozostavanom bytovom dome na Novej Dúbrave neďaleko centra Prešova. Byty s modernou dispozíciou majú 53/60m2 s južnou orientáciou.

0949772893 | | cena: 116.958,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.