Sobota, 19. október 2019
Meniny má Kristián | zajtra Vendelín

PRESOV KARATE KIDS postupujú na Majstrovstvá Európy! Rekordný počet prešovčiat na Majstrovstvách SR!

História sa píše dnes. Každý dnes určí nielen svoju budúcnosť, ale aj minulosť. A to, čo dokázali PRESOV KARATE KIDS na posledných súťažiach, prepísalo históriu nielen prešovského, ale aj slovenského karate.

Prvou súťažou, ktorá stála na začiatku historických momentov prešovského karate, bolo 3.kolo SR pohára, konané dňa 13.04.2019 v Starej Ľubovni. PRESOV KARATE KIDS získali 15 medailí, plus striebro zo súťaže družstiev (2-5-8=15 medailí + družstvo kumite 10-11 r. = 2.miesto - Majstrovstvá SR!). Súťaž, kde sa uzatváral Slovenský pohár žiakov záverečným 3.kolom, bola pre nás veľkou výzvou. V Ľubovni, ako vždy, vládla super atmosféra a my sme verili v úspech Prešovčanov. Netradične začneme od konca, keďže obrovský úspech prišiel v súťaži tímov. Tím 10 - 11 ročných chlapcov v zložení Laci, Krajňák, Lehotský a Kočiš, vybojovali pre Prešov historickú striebornú medailu v nabitej konkurencii ďalších 19 družstiev. Chlapcom blahoželáme a veríme, že im karate zachutilo týmto veľkým spoločným výsledkom. V individuálnych kategóriách na najvyššie méty dosiahli Halecká v kumite dievčat a Bindzarová v agility. Celkovo 15 medailí, medaila v súbojoch družstiev a 10.miesto v bodovacej štatistike, celkovo z 53.klubov, je pre Prešov slušná vizitka.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS:
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=211

Ďalšou prelomovou súťažou boli Majstrovstvá SR SHITO ryu 2019, konané dňa 20.04. 2019 v Dunajskej Strede. PRESOV KARATE KIDS získali 8 medailí a 13 postupových miesteniek na MAJSTROVSTVÁ EURÓPY v Rumunsku (0-3-5 = 8 medailí!). Súťaž na Žitnom ostrove priniesla pre PRESOV KARATE KIDS - 8 krásnych medailí z podujatia, kde každá kategória sa prehýbala kvalitnými zápasníkmi, ktorí bojovali o postup na Majstrovstvá Európy Shito Ryu v júni 2019 v Rumunsku. V prešovských farbách potešili zápasníci ako Krajňák, ktorý potvrdil stúpajúci trend svojich výkonov a skončil strieborný a taktiež Lehotský, ktorý sa po zranení a liečbe dostáva do starej formy. Ako tréneri ďakujeme všetkým PRESOV KARATE KIDS, ktorí bojovali nielen za seba ale aj za Prešov a aj keď ste poniektorí neuspeli, treba byť na seba hrdý. Karate je šport a v športe nemôže uspieť každý deň každý športovec. Je len na Vás ako Vašu „prehru“ spracujete a tvrdým tréningom sa vždy dá vyjsť na vrchol. V tom je šport krásny, že vždy odmení drinu a pot. Každé dieťa štartujúce v prešovských farbách, sme odmenili krásnymi šiltovkami JUNIORU PREŠOV. CESTA BOJOVNÍKA pre „BARTA“ a pre nás ako trénerov začala... OSU! : Ako tréneri chceme vyzdvihnúť výkon Bartolomeja GIŇU, ktorý v kategórii Kumite dorastenci 14-15 rokov, do - 67 kg, po polročnom tréningu KARATE zápasil s chlapcami, ktorí trénujú niekoľko rokov a sú členmi širšieho výberu Slovenskej reprezentácie. A to tak, že by nikto nepovedal, že to môže byť chalan s bielym opaskom – chlapec, ktorý trénuje od septembra 2018. Samozrejme, má ešte nedostatky vyplývajúce z krátkej doby tréningu, ale v Prešove sme si istí že keď „BART“ bude milovať karate a šport, môže dosiahnuť to, že onedlho premieša karty medzi svojimi súpermi. Skúsenosti, ktoré nabral v zápasoch s chlapcami v jeho kategóriách na posledných súťažiach, mu k tomu dopomôžu. Čas ukáže, či v sebe skrýva bojovníka, ktorý verí v seba a v dosiahnutie niečoho, pre väčšinu nemožného... My, prešovskí tréneri veríme, že po letnej príprave, v ďalšej sezóne „BART“ potvrdí to, čo v ňom vidíme...obrovský pohybový talent…

Výsledky PRESOV KARATE KIDS:
https://www.sutazekarate.sk/klub_klubvysl.php?s=f01a6c82c3c327a8315bc8928fe1c36a&klub=79&sutaz=184

A nakoniec sa história prešovského karate napísala na súťaži v Košiciach - Majstrovstvá VÚKABU 2019, dňa 27.04.2019. PREŠOVČANIA získali v jednotlivcoch rekordné množstvo - 60 medailí (18-23-19) a v družstvách - 9 medailí (2-3-4).
Celkovo Karate klub Junior Prešov získal 1.miesto v hodnotení klubov na danej súťaži. Ďakujeme všetkým pretekárom, ktorí v Košiciach okúsili medailové ohodnotenie, ďakujeme nováčikom za ich bojovné výkony a vidíme sa spoločne na Majstrovstvách Slovenskej republiky detí do 11 rokov v Poprade v máji, kde 53 postupujúcich detí do 11 rokov (SR pohár + VÚKABU) z KK Junior je super číslo. PREŠOV žije karate, KARATE žije Prešovom.

VÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS NA MAJSTROVSTVÁCH VÚKABU 2019:
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=197

ČASŤ PRESOV KARATE KIDS V STAREJ ĽUBOVNI

ČASŤ PRESOV KARATE KIDS V STAREJ ĽUBOVNI
DRUŽSTVO KK JUNIOR - KRAJŇÁK, LACI, LEHOTSKÝ A KOČIŠ ZÍSKALI NA M-SR DRUŽSTVIEV STRIEBRO

DRUŽSTVO KK JUNIOR - KRAJŇÁK, LACI, LEHOTSKÝ A KOČIŠ ZÍSKALI NA M-SR DRUŽSTVIEV STRIEBRO
HALECKÁ V SR POHÁRI V STAREJ ĽUBOVNI ZVÍŤAZILA

HALECKÁ V SR POHÁRI V STAREJ ĽUBOVNI ZVÍŤAZILA
JASMÍNKA HAMAJDÁKOVÁ NA SR POHÁRI V STAREJ ĽUBOVNI

JASMÍNKA HAMAJDÁKOVÁ NA SR POHÁRI V STAREJ ĽUBOVNI
MANUEL LACI POTVRDIL OBROVSKÝ TALENT NA SR POHÁRI V STAREJ ĽUBOVNI

MANUEL LACI POTVRDIL OBROVSKÝ TALENT NA SR POHÁRI V STAREJ ĽUBOVNI
MATEJ KRAJŇÁK POTVRDZUJE FORMU ŠAMPIÓNA

MATEJ KRAJŇÁK POTVRDZUJE FORMU ŠAMPIÓNA
PRESOV KARATE KIDS NA M- VUKABU

PRESOV KARATE KIDS NA M- VUKABU
PRESOV KARATE KIDS NA MSR SHITO RYU V DUNAJSKEJ STREDE

PRESOV KARATE KIDS NA MSR SHITO RYU V DUNAJSKEJ STREDE
PRESOV KRATE LADIES NA M-VUKABU

PRESOV KRATE LADIES NA M-VUKABU
SALAGANIČOVÁ, SEN A FERENCOVÁ NA M-VÚKABU

SALAGANIČOVÁ, SEN A FERENCOVÁ NA M-VÚKABU
Mohlo by Vás zaujímať
Tanečný klub GRIMMY – trojnásobný MAJSTER SVETA 2019 v Street Dance Show a Disco Show
V dňoch 19. -22. septembra 2019 sa konali v českom Děčíne Majstrovstvá sveta IDO v Street Dance Show a Disco Show a Svetový pohár v Disco Dance disciplínach „DANCE SHOCK 2019“, kde 67 tanečníkov GRIMMY z Prešova a Košíc úspešne reprezentovalo Slovensko.
Na košickom maratóne budú reprezentanti finančnej správy
Príslušníci finančnej správy sa aj tento rok pripoja k tisíckam bežcov na trati 96. ročníka Medzinárodného maratónu mieru (MMM) v Košiciach.
3b PHbL: „Košický sniper v Prešovskom drese, odstrelil vlastných“
V poradí 3. a 4. kolom pokračovala 3b Prešovská Hokejbalová liga, v ktorej zápasoch sme tentokrát boli svedkami jasných víťazstiev favoritov.
Prešovskí volejbalisti si poradili so Zvolenom
Hráči VK MIRAD PU Prešov na domácej palubovke potvrdili rolu favorita. V 3. kole Edymax extraligy mužov, v stredu podvečer, zdolali družstvo MVK Zvolen po troch setoch hladko 3:0 (18,19,15). Pripisujú si prvé súťažné body a po troch kolách sú na priebežnom 6. mieste tabuľky.
FOTO: Night City Lear Run
Night city run v Prešove, ktorý sa konal 29.09.2019! A my vám prinášame atmosféru v podobe fotoreportu!
Prešovskí volejbalisti začali extraligu domácou prehrou
Hráči VK MIRAD PU Prešov odštartovali novú súťažnú sezónu 2019/2020 prehrou v pomere 1:3. V zápase prvého kola Edymax extraligy mužov na domácej palubovke podľahli húževnatému družstvu TJ Spartak Myjava po štyroch setoch 25:22, 22:25, 16:25, 19:25.
3b PHbL: V napínavých zápasoch rozhodovali až samostatné nájazdy
Počasie nám v posledných dňoch prialo a tak tu máme hneď dvojitú porciu výsledkov
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 128 m2, s pozemkom 2456 m2, Malý Šariš, okr. Prešov

Na predaj podpivničený rodinný dom s pozemkom 2456 m2, s garážou s nadstavbou a hospodárskymi budovami, Malý Šariš. Zastavaná plocha 128 m2, úžitková plocha 108 m2, podpivničenie 100 m2, pôjd 90 m2. Dom je riešený ako 3-izbový.

0907030623 | | cena: 156.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom na Šidlovci, pozemok 817 m2, Prešov

Na predaj rodinný dom v pôvodnej zástavbe rodinných domov s pozemkom o výmere 817 m2 v časti Šidlovec v Prešove. 5 izbový rodinný dom, úžitková plocha cca 160 m2. V celom dome sú plastové okná, inak pôvodný stav. Všetky IS. Výborná lokalita.

0907030622 | | cena: 159.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.