Pondelok, 13. júl 2020
Meniny má Margita | zajtra Kamil

Gumené rohože do auta ako skvelý darček? Prečo nie?

Dnes je veľmi ťažké vymyslieť originálny darček pre našich najbližších. Peniaze v obálke obvykle skončia vždy buď na sporiacom účte alebo sa „vyparia“ bez toho, aby sme vedeli, kam sa presne použili. Poznáme to všetci. Najlepšie je podarovať niečo praktické, čo aj poslúži, aj poteší.

 

Podarujme gumené rohože do auta a prekvapme

Pretekáme sa v tom, kto podaruje originálnejší darček, a pritom je to také jednoduché. Vždy treba mať oči a uši „na stopkách“ a všímať si aj detaily. Inými slovami – nezaškodí trochu „vychytávať“. To znamená, obzerať, prezerať, skúmať a vypytovať sa. Iba tak najrýchlejšie zistíme, čoho má daná osoba dostatok a čoho naopak, nie.

Stratégia je zvolená a nie je to veru nič na hanbu. Iba pozorní a vnímaví ľudia sa dokážu trafiť do toho správneho daru. Keď sa najbližšie budete voziť v aute svojho najlepšieho priateľa alebo syna, len sa pozrite, v akom stave má rohože v aute a či nepotrebuje kúpiť nové. Lebo v tom prípade, to máte značne uľahčené.

Sú gumené rohože do auta to správne?

Viac ako správne. Sú veľmi dôležité. Starajú sa o interiér vozidla najlepšie, ako vedia. Ochraňujú podlahové plochy pred ošúchaním, špinou a značne tlmia hluk a zvuky z vozovky. Okrem iného uľahčujú upratovanie, pretože ich obvykle stačí iba vyprášiť. Pri väčšom znečistení im pomôže silný prúd vody a je hotovo! Auto je opäť čisté a reprezentatívne. Nezávisle od ročného obdobia, gumené rohože do auta sa využívajú deň čo deň. Nielen blato z topánok alebo roztopený sneh robia problémy. Stačí aj nános prachu, ktorý sa počas suchých dní pritrafí dovnútra.

Nik neoľutuje

Kúpu gumených rohoží do auta neoľutuje ani strana darcu, ani strana príjemcu. Ten, kto obdarúva, vie, že kúpil hodnotný dar, ktorý sa určite bude využívať niekoľko rokov. Obdarovaný tak získal naozaj prekvapivý a originálny dôkaz o tom, že je oňho dobre a s láskou postarané. Gumené rohože sú síce bežná vec, ale je pravda, že práve tie si doprajeme najmenej. Najradšej utrácame peniaze na značkové oblečenie alebo prekrásne šperky, ktoré je vidieť hneď na prvý pohľad. Verte však, že aj poriadok vo vašom aute, jeho čistota a dizajn, o vás napovedia náhodným okoloidúcim alebo ostatným prísediacim oveľa viac, ako kabelka zvučného mena.


Mohlo by Vás zaujímať
Špargľová sezóna je v plnom prúde!
Špargľa je vynikajúca zelenina, ktorá vám vleje energiu do žíl a povzbudí vás. Špargľa je typická jarná lahôdková zelenina, ktorá by sa pre nás mala stať povinnou oživovacou kúrou. Podľa všetkého už po týždni každodennej konzumácie špargle (200 g) môžeme pociťovať nárast vitality a osvieženia organizmu.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.