Štvrtok, 12. december 2019
Meniny má Otília | zajtra Lucia

Kvalitné pneumatiky na leto zachránia vašu dovolenku

Naháňame sa za novými plavkami, vyberáme si módne klobúky, obuv do vody a zháňame najlepší opaľovací krém. Blíži sa predsa leto a kamkoľvek sa dostaneme, musíme vyzerať na jednotku. Nezabudnime ani na svoje auto.

Naše auto potrebuje spoľahlivé pneumatiky na leto

Už sme aj zabudli na posledné Vianoce a dlhé zimné večery. S nadšením očakávame príchod teplejších dní a plánujeme si víkendy, dovolenky i prázdniny. Chceme byť pripravení, ale zároveň je to známkou toho, že sa nevieme dočkať. V ovzduší cítiť vôňu zábavy, dobrodružstva a šibalstiev. Bez ohľadu na to, koľko máme rokov, všetci milujeme práve tie dni, kedy môžeme byť sami sebou, zahodiť stres a povinnosti. Obzvlášť, keď vlastníme auto, je všetko hneď jednoduchšie. S vymenenými letnými pneumatikami sa môžeme vydať naprieč Slovenskom i Európou.

Milujeme leto! S letnými pneumatikami sme v bezpečí

Jednoducho sa pobalíme, naložíme, natankujeme plnú nádrž a môžeme vyraziť. Auto nám v mnohých veciach uľahčuje život i rozhodnutia. Pneumatiky na leto sú samozrejmosť, a preto stačí už len dobrý nápad, kam sa vydáme tentokrát. Kameňom úrazu môže byť, ak sa doma nezhodneme. Niekto preferuje hory, niekto zas more. Existuje vôbec nejaký kompromis? Spoločná dovolenka je o radosti, a preto hádky idú bokom. Takže – kameň, papier, nožnice... Kto vyhral?

Na horách aj pri mori: s pneumatikami na leto nude odzvonilo

Hory v lete a celá ich scenéria určite stojí za to. Sú krásne celoročne. V zime sa vyšantíme v snehu a počas leta si doprajeme celodenné túry. Spoznávame tak inú podobu hôr a zbližujeme sa s prírodou o čosi viac ako obvykle. Sledujeme, ako funguje a ako sa človek dokáže pričiniť k jej devastovaniu, alebo naopak – k zveľaďovaniu.Pneumatikyna leto nás ochránia aj na vysokohorských cestách, aj na kľukatých zákrutách Chorvátska, kam smeruje zrejme väčšina Slovákov.

Dovolenka pri mori má tiež svoje čaro. Vrátime sa krásne opálení a plní dojmov. Dočerpáme potrebu spoznávať nové miesta a ľudí a po príchode domov si uvedomíme, ako nám naše Slovensko, jeho zvyky, kuchyňa i tradície chýbali.

Mohlo by Vás zaujímať
Rally show v Dolnej Strehovej alebo ako si vybrať auto na podobné preteky?
To, že sa nám december už nezadržateľne blíži nám pripomína všetka tá výzdoba v obchodoch, ale aj vianočné reklamy. Nad plánmi na Štedrý večer a Silvestrovskú noc ste už určite premýšľali, čo však urobíte s ostatnými dňami medzi tým? Pokiaľ sa 26. decembra nechystáte do práce, máme pre vás jeden tip!
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.