Sobota, 11. júl 2020
Meniny má Milota | zajtra Nina

Krajšia kúpeľňa vďaka kúpeľňovým svietidlám

Sen o dokonalej kúpeľni sa môže stať skutočnosťou. Všimli ste si, že čokoľvek si v myšlienkach predstavujete, sa napokon aj tak stane? Je jedno, či o hodinu, o týždeň, o mesiac, rok alebo o desať rokov. Zapojme našu fantáziu. Už čoskoro budeme mať novú kúpeľňu, kde bude radosť relaxovať.


Dokonalá od podlahy až po plafón. S kúpeľňovými svietidlami docielite perfektný výsledok

Nie je to iba kúpeľňa. Je to miesto, kde svoj deň začíname i končíme. Ráno nám pohľad do zrkadla pripomenie našu pravú a nefalšovanú tvár a večer kvapky vody zmyjú nielen nečistoty, ale odplavia aj všetky nemilé zážitky z dňa. Kúpeľňa sa stará o naše základné potreby, akými sú čistota i oddych. To prvé je samozrejmosť a to druhé zrejme luxus.

Hoci nemáme práve tú najmodernejšiu, stále však existuje veľa možností, akými si tú svoju prerobíme na svoj obraz. Za „pár drobných“ sa tak zo starej kúpeľne stane „nová“. Nepotrebujeme najnovšie vzory a farby obkladačiek a dlaždíc. Investujme do doplnkov a výsledok bude stáť za to. Jedna z možností, je aj kúpa nových svietidiel.

Kvalita v podobe kúpeľňových svietidiel

Práve nové kúpeľňové svietidlá vám pomôžu k osvieženiu a vynoveniu vašej kúpeľne. Sú špeciálne zhotovené tak, aby zodpovedali vlhkým a mokrým podmienkam. Starajú sa tým o vašu bezpečnosť a sú maximálne spoľahlivé, pripravené poslúžiť desiatky rokov. Ich cena nesie známku kvality.

Aby sme neostali iba pri svietidlách, či už stropných, nástenných alebo hoci aj bodových, v kúpeľni výborne ukážu doplnky v podobe sviečok, lampášov, ba dokonca aj kvetov. Keď máte svetlú miestnosť, výborne sa tu bude dariť vašim izbovkám. Zelená farba vnáša pokoj a uvoľnenie. Je to presne to, čo od svojej chvíle za týmito zavretými dverami očakávate.

Nezabúdajte, že v kúpeľni nie je miesto pre staré, nepotrebné, či prázdne nádobky od drogérie a fungujúce kohútiky spolu s čistými sifónmi – sú nutnou samozrejmosťou. Môžete mať aj tú najmodernejšiu kúpeľňu, ale čo z toho, pokiaľ vám energiu bude skôr odoberať ako dávať?

Posvieťme si na všetko

Keď je reč o doplnkoch, uteráky sú jednoznačne číslo jeden. Z času na čas nie je na škodu urobiť inventúru a nakúpiť si nové, krajšie, mäkšie a reprezentatívnejšie. Osušky, uteráky, malé i väčšie, vkusne naukladané na sebe, pôsobia útulným dojmom a navodzujú pocity domova, starostlivosti i poriadkumilovnosti. Je radosť mať kúpeľňu, kde všetko slúži tak, ako je potrebné. Občas by nezaškodilo ani nám, ľuďom, uvedomiť si, že skutočná krása sa skrýva za pravými hodnotami, nie za pozlátkom falošnej dokonalosti.

Mohlo by Vás zaujímať
Špargľová sezóna je v plnom prúde!
Špargľa je vynikajúca zelenina, ktorá vám vleje energiu do žíl a povzbudí vás. Špargľa je typická jarná lahôdková zelenina, ktorá by sa pre nás mala stať povinnou oživovacou kúrou. Podľa všetkého už po týždni každodennej konzumácie špargle (200 g) môžeme pociťovať nárast vitality a osvieženia organizmu.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.